Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz Kwalifikator MVP
10 kwietnia 2021 14:45 Finał 2020/2021 1 mecz Polsat Sport Katarzyna Sokół Radosław Kaczor Bogusław Kawiak Piotr Dudek Jelena Blagojević (Developres)

Wynik meczu

Drużyna12345WynikStan rywalizacji
Developres SkyRes Rzeszów252922251531
Grupa Azoty Chemik Police203125221320

Miejsce spotkania

Hala Podpromie
Hala Podpromie, 10, Podpromie, Grota-Roweckiego, Rzeszów, województwo podkarpackie, 35-051, Polska

Developres SkyRes Rzeszów

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela Polańska000000000000
3Kiera Van Ryk1110003123002
4Magdalena Grabka110110411100
5Marta Krajewska111110512001
6Aleksandra Rasińska0111104112002
7Jelena Blagojević (C) 11111051221352
8Anna Stencel111110518101
9Anna Kaczmar001000110000
10Zuzanna Efimienko-Młotkowska1111105113108
12Alexandra Lazić0011103190280
16Juliette Fidon-Lebleu1110104172330
17Aleksandra Krzos (L)1111105100520
20Daria Przybyła (L)111110510000
 Łącznie        9763716

I Trener: Stephane Antiga

Grupa Azoty Chemik Police

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Martyna Grajber11111051131570
4Marlena Kowalewska111110512001
5Agnieszka Kąkolewska1111105112105
6Jovana Brakocevic-Canzian1111105132004
7Katarzyna Połeć000000000000
8Indy Baijens100000111001
11Martyna Łukasik010110314000
12Olga Stantzali000000000000
13Paulina Maj-Erwardt (L)1111105100600
14Natalia Mędrzyk11111051131571
16Aleksandra Żurawska (L)000000000000
17Paulina Bałdyga011110410000
18Sinead Jack Kisal1111105114103
21Sonia Kubacka000000000000
 Łącznie       9145715

I Trener: Ferhat Akbas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *