Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz MVP
1 kwietnia 2021 15:30 o miejsce 9 2020/2021 2 mecz Ipla Janusz Cyran Marek Krupski Albert Semeniuk Marta Ziółkowska (Pałac)

Wynik meczu

Drużyna12345WynikStan rywalizacji
#VolleyWrocław252325151220
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz212517251532

Miejsce spotkania

Hala Orbita
34, Wejherowska, Popowice Północne, Popowice, Osiedle Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Wrocław, województwo dolnośląskie, 54-239, Polska

#VolleyWrocław

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
3Kamila Witkowska11111051142506
5Aleksandra Gancarz000100110000
7Weronika Wołodko101100310000
8Joanna Chorąża000100110000
9Natalia Murek11111051161480
10Agnieszka Adamek (L)1111105100520
11Adrianna Szady111110513002
14Małgorzata Jasek000000000000
15Karolina Pancewicz (L)000000000000
16Izabella Rapacz1111105121001
20Anna Bączyńska11111051120541
22Karolina Fedorek111110518101
 Łącznie        7445011

I Trener: Dawid Murek

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Alexandra Dascalu1111105117001
3Monika Jagła (L)1111105100290
4Marta Pol 1111105111102
5Magdalena Hawryła111000318003
6Julia Reszelewska (L)100000110000
7Magdalena Mazurek (C)111000311100
8Ewelina Żurowska11111051151551
12Natalia Lijewska1001103151500
14Agata Michalewicz101110413001
15Regiane Bidias11111051101523
 Łącznie       7054511

I Trener: Piotr Matela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *