Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz Kwalifikator MVP
2 kwietnia 2021 17:30 I półfinał 2020/2021 2 mecz Polsat Sport Magdalena Niewiarowska Anna Niedbał Bogusław Kawiak Jacek Sęk Kiera Van Ryk (Developres)

Wynik meczu

Drużyna123WynikStan rywalizacji
ŁKS Commercecon Łódź20222301
Developres BELLA DOLINA Rzeszów25252531

Miejsce wydarzenia

Sport Arena
Zdrowie-Mania, Łódź-Polesie, Łódź, województwo łódzkie, Polska

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Katarina Osadchuk000000000000
4Joanna Pacak011000213002
6Aleksandra Wójcik1100002140461
7Katarina Lazović11100031130530
8Aleksandra Szczepańska110000210000
9Nadja Ninković110000210000
10Agata Wawrzyńczyk000000000000
12Britt Bongaerts111000312001
13Krystyna Strasz (L)001000110000
15Klaudia Alagierska111000317003
17Oliwia Laszczyk000000000000
18Katarzyna Zaroślińska-Król111000319002
27Anna Kalandadze11100031140501
33Magdalena Saad (L)1110003100630
 Łącznie        5205110

I Trener: Michal Masek

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela Polańska111000312000
3Kiera Van Ryk 1110003127003
4Magdalena Grabka101000210000
5Marta Krajewska110000210000
6Aleksandra Rasińska011000210000
7Jelena Blagojević (C)1110003180584
8Anna Stencel111000313001
9Anna Kaczmar111000310000
10Zuzanna Efimienko-Młotkowska111000318103
12Alexandra Lazić000000000000
16Juliette Fidon-Lebleu1110003190552
17Aleksandra Krzos (L)1110003100570
20Daria Przybyła (L)011000210000
 Łącznie       5715613

I Trener: Stephane Antiga

Live

0 - 317:30
ŁKS Commercecon Łódź
    Developres BELLA DOLINA Rzeszów

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *