Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz Kwalifikator MVP
2 kwietnia 2021 17:30 I półfinał 2020/2021 2 mecz Polsat Sport Magdalena Niewiarowska Anna Niedbał Bogusław Kawiak Jacek Sęk Kiera Van Ryk (Developres)

Wynik meczu

Drużyna123WynikStan rywalizacji
ŁKS Commercecon Łódź20222301
Developres SkyRes Rzeszów25252531

Miejsce spotkania

Sport Arena
Zdrowie-Mania, Łódź-Polesie, Łódź, województwo łódzkie, Polska

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Katarina Osadchuk000000000000
4Joanna Pacak011000213002
6Aleksandra Wójcik1100002140461
7Katarina Lazović11100031130530
8Aleksandra Pasznik110000210000
9Nadja Ninković110000210000
10Agata Wawrzyńczyk000000000000
12Britt Bongaerts111000312001
13Krystyna Strasz (L)001000110000
15Klaudia Alagierska111000317003
17Oliwia Laszczyk000000000000
18Katarzyna Zaroślińska-Król111000319002
27Anna Kalandadze11100031140501
33Magdalena Saad (L)1110003100630
 Łącznie        5205110

I Trener: Michal Masek

Developres SkyRes Rzeszów

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela Polańska111000312000
3Kiera Van Ryk 1110003127003
4Magdalena Grabka101000210000
5Marta Krajewska110000210000
6Aleksandra Rasińska011000210000
7Jelena Blagojević (C)1110003180584
8Anna Stencel111000313001
9Anna Kaczmar111000310000
10Zuzanna Efimienko-Młotkowska111000318103
12Alexandra Lazić000000000000
16Juliette Fidon-Lebleu1110003190552
17Aleksandra Krzos (L)1110003100570
20Daria Przybyła (L)011000210000
 Łącznie       5715613

I Trener: Stephane Antiga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *