Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz Kwalifikator MVP
17 kwietnia 2021 17:30 Finał 2020/2021 3 mecz Polsat Sport Magdalena Niewiarowska Marcin Myszkowski Grzegorz Szewczyk Andrzej Lemek Jovana Brakocevic-Canzian (Chemik)

Wynik meczu

Drużyna12345WynikStan rywalizacji
Developres SkyRes Rzeszów212517251321
Grupa Azoty Chemik Police252125171532

Miejsce spotkania

Hala Podpromie
Hala Podpromie, 10, Podpromie, Grota-Roweckiego, Rzeszów, województwo podkarpackie, 35-051, Polska

Developres SkyRes Rzeszów

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela Polańska000000000000
3Kiera Van Ryk1111105123003
4Magdalena Grabka110000210000
5Marta Krajewska111110512200
6Aleksandra Rasińska101100311000
7Jelena Blagojević (C)11111051131610
8Anna Stencel1111105117302
9Anna Kaczmar101000210000
10Zuzanna Efimienko-Młotkowska1111105112102
12Alexandra Lazić11111051100461
16Juliette Fidon-Lebleu1000102120311
17Aleksandra Krzos (L)1111105100400
20Daria Przybyła (L)111110510000
 Łącznie        807479

I Trener: Stephane Antiga

Grupa Azoty Chemik Police

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Martyna Grajber0101103121600
4Marlena Kowalewska111110513001
5Agnieszka Kąkolewska1111105115106
6Jovana Brakocevic-Canzian 1111105118100
7Katarzyna Połeć000000000000
8Indy Baijens010100211000
11Martyna Łukasik11111051121574
12Olga Stantzali11111051131451
13Paulina Maj-Erwardt (L)1111105100680
14Natalia Mędrzyk010110310000
16Aleksandra Żurawska (L)000000000000
17Paulina Bałdyga101110411000
18Sinead Jack Kisal111110519003
21Sonia Kubacka000100110000
 Łącznie       7455215

I Trener: Ferhat Akbas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *