SPONSORZY

Przyjaciele sportu

Sponsor tytularny

BOSTIK jest wiodącym na świecie specjalistą w zakresie chemii budowlanej, rynku konsumenckiego i klejów przemysłowych. Od ponad stu lat opracowują i dostarczają innowacyjne i inteligentne rozwiązania do uszczelniania i klejenia, które są coraz bardziej dostosowane do potrzeb kształtujących codzienne życie. Zarówno w domu i w biurze, jak i w fabryce czy na budowie – wszędzie znajdziemy rozwiązania Bostik.
______________________________________
Adres: ul. Poznańska 11b, Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Sponsor Strategiczny

Jedno z najpiękniejszych miast w Polsce z pięknymi terenami i miejscami do zwiedzania. Kojarzone głównie z przemysłem samochodowym i elektrotechnicznym, do niedawna drugie po Łodzi centrum włókiennictwa, pod względem potencjału rozwojowego zaliczane jest obecnie do pierwszej dziesiątki polskich miast.
______________________________________
Adres: Plac Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała

Podstawową działalność gospodarczą AQUA S.A. stanowi eksploatacja obiektów i urządzeń wodociągowych oraz kanalizacyjnych. AQUA S.A. świadczy usługę zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie gmin: Bielsko-Biała, Bestwina, Buczkowice, Chybie, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Kęty, Kozy, Porąbka, Szczyrk, Wilamowice i Wilkowice
______________________________________
Adres: ul. 1 Maja 23, 43-300 Bielsko-Biała 

Sponsor KLUCZOWY

Największy dostawca hydrauliki siłowej w Polsce. Obecnie HYDRO koncentruje swoją działalność na handlu oraz produkcji komponentów hydrauliki siłowej.
______________________________________
Adres: ul. Strażacka 60, 43-382 Bielsko-Biała

Sponsor GOLD

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. jest nowoczesną firmą zajmującą się kompleksowym zagospodarowaniem odpadów. W sposób kompleksowy zagospodarowuje odpady z miasta Bielska-Białej i gmin powiatu bielskiego, poprzez ich przetwarzanie, odzysk surowców wtórnych oraz unieszkodliwianie na składowisku pozostałości poprocesowych i jest jednym z najnowocześniejszych zakładów zagospodarowania odpadów w Polsce.
______________________________________
Adres:
ul. Krakowska 315 d, 43-300 Bielsko-Biała

Therma to zakup, przesył i dystrybucja oraz sprzedaż ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej w nośniku wodnym.
______________________________________
Adres: ul. Michała Grażyńskiego 108, 43-300 Bielsko-Biała

NEMAK Poland Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań zmniejszających masę pojazdu, przeznaczonych dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji podzespołów aluminiowych układu przeniesienia napędu oraz konstrukcji nadwozia. Jest jednym z największych na świecie producentów aluminiowych bloków silnika.
_____________________________________________________________
Adres: Komorowicka 53, 43-300 Bielsko-Biała

Sponsor SILVER

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. utworzono w celu wsparcia i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych oraz stworzenia nowych miejsc pracy w regionie. W ofercie KSSE S.A. znaleźć można 900 ha wolnych terenów inwestycyjnych, możliwość dostosowania wielkości działki do potrzeb inwestora, jak również ich pełne uzbrojenie (woda, prąd, gaz, kanalizacja), wynajem gotowych hal produkcyjnych i magazynowych, biurowców klasy A w Katowicach oraz inkubator przedsiębiorczości KSSENON. Wśród działań wspierających warto wyróżnić członkostwo w klastrze Silesia Automotive & Advanced Manufacturing (spotkania w ramach grup tematycznych, barometry), dedykowane projekty w zakresie edukacji i centrów kompetencji, możliwość uczestnictwa w programie kształcenia dualnego i zawodowego.
______________________________________
Adres: ul. Wojewódzka 42, 40-026 Katowice

Misją MANGATY HOLDING jest budowanie lepszej przyszłości, zapewnienie inwestorom stabilnych zysków oraz satysfakcjonująca dla obu stron współpraca z partnerami. Tworzą własną kulturę biznesu. Stawiamy na nowoczesne myślenie tradycyjną solidność.
______________________________________
Adres: ul. Cechowa 6/8, 43-300 Bielsko-Biała

Dla wzrostu dochodowości przedsiębiorstw i pełnej satysfakcji klienta, DGE świadczy kompleksowe rozwiązania energetyczne, gazowe i cieplne w rzetelny i innowacyjny sposób.
______________________________________
Adres: ul. Gen. Maczka 9, 43-310 Bielsko-Biała

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jej zadaniem jest kompleksowa gospodarka odpadami, od podstawienia odpowiednich pojemników, zapewnienia logistyki, usunięcia odpadów w miejscu ich powstawania aż po udokumentowanie całego procesu. 
______________________________________
Adres: ul. Reksia 6, 43-300 Bielsko-Biała

KELVIN Sp. z o.o. została założona w 1989 r. jako spółka inżynierska działająca w branży związanej z techniczną obsługą ciepłownictwa. Dzięki współpracy z firmami skandynawskimi, Kelvin Sp. z o.o. rozpoczęła w 1991 roku promocję nowych wówczas na polskim rynku technologii w ciepłownictwie, prowadząc sprzedaż urządzeń, projektowanie oraz wykonawstwo obiektów i instalacji. Z czasem firma rozwinęła aktywność w promowaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii, urządzeń i rozwiązań stosowanych w wielu niezależnych branżach.
______________________________________
Adres: ul. Sobieskiego 413, 43-300 Bielsko-Biała

Zakłady Tłuszczowe BIELMAR Sp. z o.o. to nowoczesna polska firma spożywcza, podążającą za zmianami trendów żywieniowych i zdrowotnych. Dostarcza klientom indywidualnym i biznesowym w Polsce i za granicą szeroką gamę produktów bazujących na tłuszczach roślinnych. Poza znanymi na rynku detalicznym produktami takimi jak Palma, Śniadaniowa, czy olej Beskidzki, w swojej ofercie posiada również produkty dla sektora HoReCa oraz zakładów piekarniczych i cukierniczych.
_____________________________________________________________
Adres: ul. Sempołowskiej 63, 43-300 Bielsko-Biała

Eltek Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy ELTEK, specjalizującej się w produkcji komponentów dla branży AGD oraz dla branży samochodowej. W obszarze AGD Eltek Poland  specjalizuje się w produkcji części dla największych producentów zmywarek, pralek, kuchenek oraz pieców grzewczych. W obszarze sektora samochodowego wyroby produkowane przez firmę mają zastosowanie w systemach wtrysku, w systemach selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), systemach automatycznego parkowania oraz w automatycznych skrzyniach biegów.

______________________________________
Adres: ul. Świt 16, 43-300 Bielsko-Biała

Techman Robot (TM Robot) to jeden z  liderów w sektorze robotów współpracujących i technologii wizyjnych. TFM Robotics – autoryzowany przedstawiciel TM Robot na rynku polskim, oferuje roboty współpracujące jako niezależne urządzenia
oraz jako współdziałające z maszynami do obróbki metali.
______________________________________
Adres: ul. Mazańcowicka 89, Czechowice-Dziedzice

Firma Astar z siedzibą w Bielsku-Białej jest cenionym w Polsce i na świecie producentem sprzętu do fizykoterapii i rehabilitacji. Od 1995 roku kiedy miało miejsce założenie firmy, nasze produkty ewoluowały do obecnej postaci. Oferuje urządzenia do elektroterapii, terapii ultradźwiękowej, laseroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, terapii podciśnieniowej i fali uderzeniowej. Produkowane i oferowane wyroby spełniają wymagania dyrektywy medycznej.
_____________________________________________________________
Adres: ul. Świt 33, 43-382 Bielsko-Biała

Firma jest jednym z liderów dystrybucji osprzętu elektroinstalacyjnego do łączenia, izolacji oraz mocowania kabli na polskim rynku. Firma powstała w 2000 roku i na początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą głównie opasek kablowych. Następnie sukcesywnie poszerzała ofertę o np. dławice kablowe, uchwyty kablowe oraz produkty termokurczliwe.
______________________________________
Adres: ul. Horeszków, 43-382 Bielsko-Biała

Firma Pionex w swojej ofercie posiada produkty czołowych producentów, dzięki czemu dostarcza swoim klientom chemię budowlaną najwyższej jakości.
_____________________________________________________________
Adres: ul. Wyzwolenia 89, 43-300 Bielsko-Biała

Sponsor CLASSIC

Producent stolarki aluminiowej oraz różnego rodzaju nietypowych zadaszeń i świetlików, w tym również ogrodów zimowych. Od 2001 roku głównym produktem są właśnie ogrody zimowe wykonywane w systemach aluminiowych: TS -aluminium, Alusystem, Aliplast, Aluprof, Wiga system, Climax oraz Copal. 
_______________________________________________________________
Adres: ul. Bielska 3, 43-356 Bujaków

Sponsor medyczny

Dzięki współpracy z lekarzami ze Szpitala pod Bukami oraz wieloma specjalistami z całego kraju i za granicy
Reha Forma prowadzić kompleksową rehabilitację pacjentów, którzy podczas terapii rehabilitacyjnej są pod opieką zarówno przez lekarzy specjalistów, jak i przez wykwalifikowanych terapeutów.
______________________________________
Adres: ul Karbowa 26, 43-300 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza zajmuje się leczeniem szerokiego spektrum schorzeń z zakresu ortopedii, medycyny sportowej, laryngologii, urologii, ginekologii, okulistyki, chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej i innych.
______________________________________
Adres: ul. Bystrzańska 94 B, 43-309 Bielsko-Biała

Sponsorzy i partnerzy

• Masz już stronę www ale nie jest ona widoczna w sieci ?
• Nie masz strony internetowej ale chciałbyś zacząć pozyskiwać klientów z internetu ?
• Szukasz skutecznego rozwiązania marketingowego dla Twojego biznesu ?
WERTUI pomoże Ci w tematach internetów, googlów, stron internetowych i tego jak być na 1-szym miejscu w sieci.
______________________________________
Adres: ul. Legionów 83a, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Gemini Park Bielsko-Biała to nowoczesne i przestronne centrum handlowe. Ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych, 120 znanych i cenionych marek, a także komfortowy parking wyróżniają Centrum na tle konkurencji. Gemini Park Bielsko-Biała charakteryzuje się znakomitą lokalizacją i świetnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi.
______________________________________
Adres: ul. Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała

Firma specjalizuje się w zakresie medykamentów, najlepsze, dostępne na rynku preparaty do masażu, urządzenia do regeneracji oraz suplementację, których dziś WERON, jest wiodącym dystrybutorem, dla wielu polskich federacji i klubów sportowych. Należą do grupy 76 firm z całego świata o podobnym portfolio, z których aż 90% współpracuje ze sportem zawodowym na wszystkich kontynentach.
______________________________________
Adres: ul. Hoffmanowej 21/2, 35-016 Rzeszów

Fenice Poland jest liderem na polskim rynku energetyki przemysłowej oferując szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klientów.
______________________________________
Adres: ul. Komorowicka 79A, 43-300 Bielsko-Biała

Firma PHU COLO to szerokie doświadczenie w produkcji i sprzedaży odzieży sportowej oraz sprzętu sportowego.
______________________________________
Adres: ul.Józefa Bema 15, 47-224 Kędzierzyn-Koźle

Martes Sport to sklep z odzież sportową dla ludzi ceniących komfort, swobodę i wysoką jakość.
______________________________________
Adres: Aleja Gen. Władysława Andersa 615, 43-300 Bielsko-Biała

Działają od 1999 roku i są producentem Wadowickich Kremówek Papieskich, które niezmiennie przyciągają smakoszy z całej Polski do naszych kawiarni. Ich ręcznie robione ciasta, ciastka, torty, desery oraz lody i sorbety powstają w oparciu o własne autorskie, tradycyjne receptury i sprawdzone technologie.
______________________________________
Adres: ul. Klecza Dolna 314 B, 34-124 Klecza Górna

CA sport Broker Sp. z o.o. jest firmą brokerską specjalizującą się w ubezpieczeniach sportowych.Dysponują całą gamą specjalistycznych programów ubezpieczeniowych dopasowanych do potrzeb sportu profesjonalnego, wyczynowego i amatorskiego.
______________________________________
Adres: ul. Żorska 10, 43-200 Pszczyna

Celem firmy jest być ulubionym dostawcą techniki napędowej na rynku dla ich klientów. Stawiają duży nacisk na jakość obsługi swoich partnerów, starając się szybko reagować na ich potrzeby przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów pracy dla swoich pracowników.
______________________________________
Adres: 43-392 Międzyrzecze Górne 370

Serdecznie zapraszamy na najlepszą pizzę w mieście!
Idealnie chrupiące ciasto, autorskie przepisy, składniki najwyższej jakości i świeżość, dają gwarancję niesamowitego smaku i aromatu.
______________________________________
Adres: ul. Aleksandrowicka 30, 43-300 Bielsko-Biała 

Obszary działalności ZIAD to: organizacja targów, wystaw i konferencji, organizacja kursów i szkoleń, przewozy koleją linową na Szyndzielnię, obsługa Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego Dębowiec, usługi hotelowe, wynajem pomieszczeń na działalność usługową i magazynową, dzierżawa miejsc parkingowych dla pojazdów osobowych i ciężarowych.
______________________________________
Adres: Aleja Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała

CityFit to nie tylko sieć klubów fitness. To miejsce, w którym osiągasz cele, zdobywasz kolejne wyżyny swoich umiejętności, poznajesz ludzi i spełniasz efektywnie czas wolny. Aktualnie sieć liczy aż 22 kluby w całej Polsce i liczba ta rośnie. Chcą dotrzeć do jak największej liczby Polaków, aby przekazać im swoją pasję do zdrowego stylu życia!
______________________________________
Adres: ul. Kolista 23, 43-316 Bielsko-Biała

BIG STAR jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek odzieżowych. Początki brandu sięgają 1979 roku! Od tego czasu nieustannie się dla Was zmieniamy i rozszerzamy swoją kolekcję sygnowaną charakterystyczną gwiazdką o kolejne modne ubrania.
______________________________________
Adres: ul. Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała

Działalność Stige obejmuje usługi marketingowe i poligraficzne, realizowane dotąd pod trzema niezależnymi markami: znakowanie odzieży techniką nadruku, znakowanie odzieży techniką haftu, druk wielkoformatowy
______________________________________
Adres: ul. Pocztowa 963, 43-374 Buczkowice

To całoroczne, nowoczesne i komfortowe miejsce zabawy dla dzieciaków.
Bezpieczne i profesjonalnie wykonane urządzenia zapewniają wszechstronny rozwój maluchów. Idealne miejsce wypoczynku i rekreacji dla dzieci w czasie półkolonii, ferii zimowych wakacji.
______________________________________
Adres: ul. Partyzantów 44 (budynek Mc Donald`s), 43-300 Bielsko-Biała

Dom Weselny „BARTEK” oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług, stawiając na pierwszym miejscu wykwintną kuchnię, profesjonalną obsługę w scenerii stylowych i niepowtarzalnych wnętrz. Tutaj nie tylko mogą Państwo rozkoszować się wspaniałą kuchnią, ale również cieszyć oczy pięknymi widokami Beskidu Śląskiego i Żywieckiego oraz piękną panoramą Śląska Cieszyńskiego.
______________________________________
Adres: ul. Kryształowa 14a, 43-344 Bielsko-Biała

Misją Agencji jest świadczenie najwyższej jakości usług poprzez aktywizację potencjału endogenicznego oraz wykorzystywanie dostępnych programów pomocowych, finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych, w szczególności z Unii Europejskiej.
______________________________________
Adres: ul. Cieszyńska 365, 43-382 Bielsko-Biała

Rolety, moskitiery drzwiowe oraz zasłony to tylko niektóre z produktów, które firma proponuje. Wykonują także rolety i żaluzje na wymiar.
______________________________________
Adres: ul. Inwalidów 3, 43-300 Bielsko-Biała

Agencja reklamowa, studio projektowe, producent reklam, drukarnia.
______________________________________
Adres: ul. Bałtycka 9, 43-309 Bielsko-Biała

W Hop&Fun wiedzą, jak wygląda dobra zabawa. Każda impreza z ich atrakcjami jest niezapomniana – pełna wrażeń i radości! Dbają o to, aby zarówno dzieci, jak i dorośli mogli znaleźć coś dla siebie. Oferta opiera się na znanych grach i zabawach, które aktywnie angażują uczestników w korzystanie z nich. Czy to dmuchana zjeżdżalnia, darty czy też bramka celności – ich atrakcje zapewniają rozrywkę na długie godziny podczas każdego ważnego dla Was wydarzenia. ______________________________________
Adres: ul. Kacza 5, 32-626 Jawiszowice

Misją firmy jest chęć pokazania oraz dostarczenia klientowi, zarówno biznesowemu, jak i indywidualnemu, nowej jakości usług związanych z nieograniczoną, ekologiczną konsumpcją wody.
______________________________________
Adres: ul. Gazownicza 5, 43-300 Bielsko-Biała

IRP jest firmą specjalizującą się w organizacji szkoleń interpersonalnych, branżowych, zawodowych, językowych i innych.
______________________________________
Adres: ul. Siewna 12/29, 43-300 Bielsko-Biała

Akademia Techniczno-Humanistyczna – publiczna szkoła wyższa z siedzibą w Bielsku-Białej
______________________________________
Adres: ul. Willowa 2, 43-309 Bielsko-Biała

Mirex to dystrybutor soków, napojów, wód mineralnych, piwa i wódki. W ich ofercie nie brakuje także wina, herbat, kaw, makaronów, mąki i wiele, innych produktów. Również tych, które są wykorzystywane w gastronomii. Firma Mirex należy obecnie do jednych z największych w Polsce dystrybutorów największych producentów.
______________________________________
Adres: ul.Witosa 10, 43-300 Bielsko-Biała

Silver-Car zajmuje się przewozami w kraju i za granicą. Świadczą usługi dla osób fizycznych, firm państwowych, prywatnych i szkół. Dysponują autokarami wysokiej klasy. Gwarantują profesjonalną obsługę. Właściciel najpiękniejszego klubowego autokaru na świecie.
______________________________________
Adres: ul. Wróblowicka 42, 43-305 Bielsko-Biała

W pracy zawodowej od ponad 25 lat zajmuje się grafiką reklamową. Projektowanie materiałów związanych z wizerunkiem, wymaga zastosowania szczególnych i przemyślanych zdjęć. Kreatywne sesje oraz profesjonalna obróbka, retusz i fotomanipulacje. Najbardziej fascynującą jest fotografia portretowa, współpraca z modelką czy modelem w dążeniu do zrealizowania wspólnego celu.
______________________________________
Adres: ul. Bałtycka 9, Bielsko-Biała

Restauracja Wirtuozeria, mieści się w samym centrum malowniczych terenów rekreacyjnych Bielska-Białej.Po przekroczeniu progu Wirtuozerii powita Państwa przyjazna atmosfera, będąca połączeniem gustownej elegancji i przytulnej intymności, stanowiąc idealne warunki na rodzinny obiad czy spotkanie biznesowe. Nazwa Restauracji nie jest przypadkowa – jej kucharze to prawdziwi WIRTUOZI SMAKU, mistrzowie sztuki kulinarnej, którzy doskonale wiedzą, iż sukces doskonałej kuchni to nie tylko odpowiedni dobór składników i proporcji, ale również pasja, doświadczenie oraz niebanalny sposób podania.
______________________________________
Adres: ul. Pocztowa 39, 43-300 Bielsko-Biała

Giełda ze świeżymi produktami spożywczymi w Bielsku-Białej
______________________________________
Adres: ul. Wypoczynkowa 78, 43-382 Bielsko-Biała

Kompleksowa obsługa procesu rekrutacji, przebiegu zatrudnienia i pracy pracowników
______________________________________
Adres: ul. Komorowicka 140, 43-300 Bielsko-Biała

Najlepsze regionalne jedzenie w Beskidach i Śląskie Smaki!
Jest w Bielsku-Białej wiekowa chata, która nazywa się „Rogata”, choć nie ma rogów – przyznać muszę, że bardzo ma rogatą duszę.
___________________________________________________________________
Adres: ul. Leszczyńska 40, 43-300 Bielsko-Biała
Ochrona imprez, ochrona fizyczna, ochrona osobista/VIP, hostessy/promotorzy
___________________________________________________________________
Adres:
ul. Szczęść Boże 62/01, 41-700 Ruda Śląska
Lider w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizują się także w brandingu flot firmowych. Posiadają własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
_____________________________________________________________
Adres: ul. Powstańców Śląskich 6, 43-300 Bielsko-Biała,  Centrum Biznesu Befama
Przyjęcia okolicznościowe, wesela, catering, biesiady mięsne
_____________________________________________________________

Adres: ul. Aleja Armii Krajowej 220, 43-300 Bielsko-Biała

RE/MAX Home Professional to agencja nieruchomości w Bielsku-Białej, oferująca pośrednictwo w sprzedaży mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych na obszarze miast: Bielsko-Biała, Jaworze, Jasienica, Szczyrk, Buczkowice, Bystra, Rybarzowice, Oświęcim, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Żywiec, Cieszyn, Wisła i wielu innych. Pomagamy Klientom w znalezieniu idealnego domu w atrakcyjnej cenie albo w jego skutecznej sprzedaży.
_____________________________________________________________

Adres: ul. Lipnicka 4, 43-300 Bielsko-Biała

Przestronna restauracja o przyciemnionym wnętrzu serwująca dania z grilla, pizzę i burgery oraz amerykańskie naleśniki.
_____________________________________________________________

Adres: Plac Adama Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała

Unikalny serwis na polskim rynku, który ułatwia nawiązanie współpracy między klubem a zawodnikiem. Znajdź nowy klub, oszczędzając swój czas i pieniądze.
______________________________________
Adres:
kontakt@draft4u.com.pl

Misją firmy, dzięki innowacyjnej technologii którą niewątpliwie jest Normoterapia, jest utrzymanie w jak najlepszej kondycji zdrowia swojego, a także naszych rodzin, najbliższych, znajomych oraz jak najszerszej grupy świadomych tego zagadnienia osób.
______________________________________
Adres:
ul. Cieszyńska 281, 43-300 Bielsko-Biała

Amatorskie rozgrywki bielskiej piłki nożnej sześcioosobowej.

______________________________________

Adres: ul. Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała

Misją Kliniki Kobiet jest troska i dbałość o zdrowie kobiet, a miastem, w którym wiemy jak dbać o Kobiety — Żywiec. Prowadzimy porady i badania specjalistyczne, wykorzystując nasze 25-letnie doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt medyczny.  Klinika zapewnia pełen pakiet usług medycznych skierowanych wyłącznie do kobiet.
______________________________________
Adres: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 34-300 Żywiec

Od ponad 20 lat postać psa Reksia nie odeszła w zapomnienie dzięki staraniom wdowy (Heleny Filek-Marszałek) po Twórcy (Lechosława Marszałek), pod Jej patronatem realizowano wiele przedsięwzięć z udziałem postaci psa Reksia, a w Bielsku-Białej powstał m.in. pomnik psa Reksia czy organizowana jest już o ogólnopolskiej renomie impreza sportowa w zawodach narciarskich dla dzieci „Puchar Reksia”. Od 2017 roku Reksio jest oficjalną maskotką siatkarek Bialskiego Klubu Sportowego S.A.
______________________________________
Adres: ul. Stojałowskiego 32 I-p. l. 9, 43-300 Bielsko-Biała

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

13 lutego 2023 (poniedziałek), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 16 lutego 2023 (czwartek), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 17 lutego 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 18 lutego 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 #VolleyWrocław 1 19 lutego 2023 (niedziela), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 20 lutego 2023 (poniedziałek), 17:30 UNI Opole 2 Energa MKS Kalisz 3 24 lutego 2023 (piątek), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 MOYA Radomka Lotnisko Radom 3 25 lutego 2023 (sobota), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 UNI Opole 0 26 lutego 2023 (niedziela), 18:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Chemik Police 2 26 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grot Budowlani Łódź 3 26 lutego 2023 (niedziela), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 marca 2023 (piątek), 20:30 UNI Opole 1 #VolleyWrocław 3 4 marca 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 0 5 marca 2023 (niedziela), 20:30 Grot Budowlani Łódź 0 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 8 marca 2023 (środa), 20:30 #VolleyWrocław 1 Grot Budowlani Łódź 3 10 marca 2023 (piątek), 17:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 UNI Opole 2 10 marca 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 10 marca 2023 (piątek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 12 marca 2023 (niedziela), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Energa MKS Kalisz 3 17 marca 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 #VolleyWrocław 0 18 marca 2023 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 18 marca 2023 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 19 marca 2023 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 21 marca 2023 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police OnlyBio Pałac Bydgoszcz 22 marca 2023 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała UNI Opole 24 marca 2023 (piątek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Grot Budowlani Łódź 25 marca 2023 (sobota), 16:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów Energa MKS Kalisz 25 marca 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź Grupa Azoty Chemik Police 27 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 #VolleyWrocław OnlyBio Pałac Bydgoszcz 28 marca 2023 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź ŁKS Commercecon Łódź 29 marca 2023 (środa), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police Developres BELLA DOLINA Rzeszów 29 marca 2023 (środa), 19:00 Energa MKS Kalisz MOYA Radomka Lotnisko Radom 30 marca 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała OnlyBio Pałac Bydgoszcz 30 marca 2023 (czwartek), 19:00 #VolleyWrocław ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 kwietnia 2023 (sobota), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 1 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 kwietnia 2023 (niedziela), 14:45 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 3 dr FZ 6 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 4 dr FZ 5 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 10 dr FZ 9 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 1 dr FZ 8 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 2 dr FZ 7 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 5 dr FZ 4 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 7 dr FZ 2 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 6 dr FZ 3 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 9 dr FZ 10 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 8 dr FZ 1 dr FZ 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 2-7 Zw Play Off 3-6