Przyjaciele sportu

Sponsor tytularny

BOSTIK jest wiodącym na świecie specjalistą w zakresie chemii budowlanej, rynku konsumenckiego i klejów przemysłowych. Od ponad stu lat opracowują i dostarczają innowacyjne i inteligentne rozwiązania do uszczelniania i klejenia, które są coraz bardziej dostosowane do potrzeb kształtujących codzienne życie. Zarówno w domu i w biurze, jak i w fabryce czy na budowie – wszędzie znajdziemy rozwiązania Bostik.
______________________________________
Adres: ul. Poznańska 11b, Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. jest nowoczesną firmą zajmującą się kompleksowym zagospodarowaniem odpadów. W sposób kompleksowy zagospodarowuje odpady z miasta Bielska-Białej i gmin powiatu bielskiego, poprzez ich przetwarzanie, odzysk surowców wtórnych oraz unieszkodliwianie na składowisku pozostałości poprocesowych i jest jednym z najnowocześniejszych zakładów zagospodarowania odpadów w Polsce.
______________________________________
Adres:
ul. Krakowska 315 d, 43-300 Bielsko-Biała

Sponsor Strategiczny

Jedno z najpiękniejszych miast w Polsce z pięknymi terenami i miejscami do zwiedzania. Kojarzone głównie z przemysłem samochodowym i elektrotechnicznym, do niedawna drugie po Łodzi centrum włókiennictwa, pod względem potencjału rozwojowego zaliczane jest obecnie do pierwszej dziesiątki polskich miast.
______________________________________
Adres: Plac Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała

Podstawową działalność gospodarczą AQUA S.A. stanowi eksploatacja obiektów i urządzeń wodociągowych oraz kanalizacyjnych. AQUA S.A. świadczy usługę zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie gmin: Bielsko-Biała, Bestwina, Buczkowice, Chybie, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Kęty, Kozy, Porąbka, Szczyrk, Wilamowice i Wilkowice
______________________________________
Adres: ul. 1 Maja 23, 43-300 Bielsko-Biała 

NEMAK Poland Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań zmniejszających masę pojazdu, przeznaczonych dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji podzespołów aluminiowych układu przeniesienia napędu oraz konstrukcji nadwozia. Jest jednym z największych na świecie producentów aluminiowych bloków silnika.
_____________________________________________________________
Adres: Komorowicka 53, 43-300 Bielsko-Biała

Sponsor KLUCZOWY

Największy dostawca hydrauliki siłowej w Polsce. Obecnie HYDRO koncentruje swoją działalność na handlu oraz produkcji komponentów hydrauliki siłowej.
______________________________________
Adres: ul. Strażacka 60, 43-382 Bielsko-Biała

Sponsor GOLD

Eltek Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy ELTEK, specjalizującej się w produkcji komponentów dla branży AGD oraz dla branży samochodowej. W obszarze AGD Eltek Poland  specjalizuje się w produkcji części dla największych producentów zmywarek, pralek, kuchenek oraz pieców grzewczych. W obszarze sektora samochodowego wyroby produkowane przez firmę mają zastosowanie w systemach wtrysku, w systemach selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), systemach automatycznego parkowania oraz w automatycznych skrzyniach biegów.

______________________________________
Adres: ul. Świt 16, 43-300 Bielsko-Biała

Therma to zakup, przesył i dystrybucja oraz sprzedaż ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej w nośniku wodnym.
______________________________________
Adres: ul. Michała Grażyńskiego 108, 43-300 Bielsko-Biała

Sponsor SILVER

Dla wzrostu dochodowości przedsiębiorstw i pełnej satysfakcji klienta, DGE świadczy kompleksowe rozwiązania energetyczne, gazowe i cieplne w rzetelny i innowacyjny sposób.
______________________________________
Adres: ul. Gen. Maczka 9, 43-310 Bielsko-Biała

Kompleksowa obsługa procesu rekrutacji, przebiegu zatrudnienia i pracy pracowników
______________________________________
Adres: ul. Komorowicka 140, 43-300 Bielsko-Biała

KELVIN Sp. z o.o. została założona w 1989 r. jako spółka inżynierska działająca w branży związanej z techniczną obsługą ciepłownictwa. Dzięki współpracy z firmami skandynawskimi, Kelvin Sp. z o.o. rozpoczęła w 1991 roku promocję nowych wówczas na polskim rynku technologii w ciepłownictwie, prowadząc sprzedaż urządzeń, projektowanie oraz wykonawstwo obiektów i instalacji. Z czasem firma rozwinęła aktywność w promowaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii, urządzeń i rozwiązań stosowanych w wielu niezależnych branżach.
______________________________________
Adres: ul. Sobieskiego 413, 43-300 Bielsko-Biała

Misją MANGATY HOLDING jest budowanie lepszej przyszłości, zapewnienie inwestorom stabilnych zysków oraz satysfakcjonująca dla obu stron współpraca z partnerami. Tworzą własną kulturę biznesu. Stawiamy na nowoczesne myślenie tradycyjną solidność.
______________________________________
Adres: ul. Cechowa 6/8, 43-300 Bielsko-Biała

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jej zadaniem jest kompleksowa gospodarka odpadami, od podstawienia odpowiednich pojemników, zapewnienia logistyki, usunięcia odpadów w miejscu ich powstawania aż po udokumentowanie całego procesu. 
______________________________________
Adres: ul. Reksia 6, 43-300 Bielsko-Biała

Zakłady Tłuszczowe BIELMAR Sp. z o.o. to nowoczesna polska firma spożywcza, podążającą za zmianami trendów żywieniowych i zdrowotnych. Dostarcza klientom indywidualnym i biznesowym w Polsce i za granicą szeroką gamę produktów bazujących na tłuszczach roślinnych. Poza znanymi na rynku detalicznym produktami takimi jak Palma, Śniadaniowa, czy olej Beskidzki, w swojej ofercie posiada również produkty dla sektora HoReCa oraz zakładów piekarniczych i cukierniczych.
_____________________________________________________________
Adres: ul. Sempołowskiej 63, 43-300 Bielsko-Biała

Techman Robot (TM Robot) to jeden z  liderów w sektorze robotów współpracujących i technologii wizyjnych. TFM Robotics – autoryzowany przedstawiciel TM Robot na rynku polskim, oferuje roboty współpracujące jako niezależne urządzenia
oraz jako współdziałające z maszynami do obróbki metali.
______________________________________
Adres: ul. Mazańcowicka 89, Czechowice-Dziedzice

Firma Astar z siedzibą w Bielsku-Białej jest cenionym w Polsce i na świecie producentem sprzętu do fizykoterapii i rehabilitacji. Od 1995 roku kiedy miało miejsce założenie firmy, nasze produkty ewoluowały do obecnej postaci. Oferuje urządzenia do elektroterapii, terapii ultradźwiękowej, laseroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, terapii podciśnieniowej i fali uderzeniowej. Produkowane i oferowane wyroby spełniają wymagania dyrektywy medycznej.
_____________________________________________________________
Adres: ul. Świt 33, 43-382 Bielsko-Biała

Sponsor libero

BIG STAR SHOES – YOUR LIFE, YOUR SHOES!
To obuwie, które pokochasz od pierwszego wejrzenia, a zachwycisz się nim jeszcze bardziej – po pierwszym założeniu na stopę. Najnowsze kolekcje, najwyższa jakość wykonania, duży wybór rozmiarów. Buty do biegania, trapery czy trampki dziecięce, a może buty zimowe? BIG STAR SHOES to marka kompletna – marka, która spełni oczekiwania każdego, kto kocha wygodne i modne buty na każdą okazję. BIG STAR SHOES to również efektowne dodatki i akcesoria, z którymi nie rozstaniecie się przez lata.

_______________________________________________________________
Adres: ul. Chełmińska 121, 86-300 Grudziądz

Sponsor medyczny

W prywatnym ośrodku medycznym Guardian Clinic przeprowadzane są konsultacje lekarskie z zakresu ortopedii, neurochirurgii, kardiologii oraz chorób wewnętrznych i ginekologii, dzięki czemu możliwa jest profilaktyka narządów, postawienie diagnozy, wprowadzenie leczenia zachowawczego bądź wdrożenie prywatnej opieki rehabilitacyjnej. Oprócz porad lekarskich w Guardian Clinic przeprowadzane są operacje ortopedyczne, neurochirurgiczne i laryngologiczne.
______________________________________
Adres: ul. Świętojańska 20h, 62-508 Konin

Dzięki współpracy z lekarzami ze Szpitala pod Bukami oraz wieloma specjalistami z całego kraju i za granicy
Reha Forma prowadzić kompleksową rehabilitację pacjentów, którzy podczas terapii rehabilitacyjnej są pod opieką zarówno przez lekarzy specjalistów, jak i przez wykwalifikowanych terapeutów.
______________________________________
Adres: ul. Karbowa 26, 43-300 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza zajmuje się leczeniem szerokiego spektrum schorzeń z zakresu ortopedii, medycyny sportowej, laryngologii, urologii, ginekologii, okulistyki, chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej i innych.
______________________________________
Adres: ul. Bystrzańska 94 B, 43-309 Bielsko-Biała

partnerzy

AFFECT – podkreśl swoje naturalne piękno z kosmetykami Affect!

AFFECT to polska marka kosmetyków do makijażu z siedzibą w Bielsku- Białej. Firma prężnie rozwija się podbijając nowe kraje. Obecnie nasze produkty dostępne są w ponad 20 krajach, na trzech kontynentach.

______________________________________
Adres: ul. Michałowicza 46/2, 43-300 Bielsko-Biała

Misją firmy, dzięki innowacyjnej technologii którą niewątpliwie jest Normoterapia, jest utrzymanie w jak najlepszej kondycji zdrowia swojego, a także naszych rodzin, najbliższych, znajomych oraz jak najszerszej grupy świadomych tego zagadnienia osób.
______________________________________
Adres:
ul. Cieszyńska 281, 43-300 Bielsko-Biała

Dom Weselny “BARTEK” oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług, stawiając na pierwszym miejscu wykwintną kuchnię, profesjonalną obsługę w scenerii stylowych i niepowtarzalnych wnętrz. Tutaj nie tylko mogą Państwo rozkoszować się wspaniałą kuchnią, ale również cieszyć oczy pięknymi widokami Beskidu Śląskiego i Żywieckiego oraz piękną panoramą Śląska Cieszyńskiego.
______________________________________
Adres: ul. Kryształowa 14a, 43-344 Bielsko-Biała

Amatorskie rozgrywki bielskiej piłki nożnej sześcioosobowej.

______________________________________

Adres: ul. Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała

BIG STAR jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek odzieżowych. Początki brandu sięgają 1979 roku! Od tego czasu nieustannie się dla Was zmieniamy i rozszerzamy swoją kolekcję sygnowaną charakterystyczną gwiazdką o kolejne modne ubrania.
______________________________________
Adres: ul. Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała

Giełda ze świeżymi produktami spożywczymi w Bielsku-Białej
______________________________________
Adres: ul. Wypoczynkowa 78, 43-382 Bielsko-Biała

Body Chief to catering dietetyczny, który od wielu lat dba o zdrowie i smak, dostarczając tysiące zestawów każdego dnia. W ich ofercie znajdziecie diety z Wyborem Menu, gotowe diety pudełkowe oraz diety sokowe, dopasowane do preferencji klientów. Wyróżnia ich jakość oraz świeżość posiłków dostarczanych za pomocą ich własnych aut chłodniczych oraz proekologiczne podejście biznesowe. Pozwól się zaskoczyć i jedz codziennie w dobrym smaku.
_____________________________________________________________
Adres: ul. Grzybowa 10, 62-081 Wysogotowo

CityFit to nie tylko sieć klubów fitness. To miejsce, w którym osiągasz cele, zdobywasz kolejne wyżyny swoich umiejętności, poznajesz ludzi i spełniasz efektywnie czas wolny. Aktualnie sieć liczy aż 22 kluby w całej Polsce i liczba ta rośnie. Chcą dotrzeć do jak największej liczby Polaków, aby przekazać im swoją pasję do zdrowego stylu życia!
______________________________________
Adres: ul. Kolista 23, 43-316 Bielsko-Biała

Działają od 1999 roku i są producentem Wadowickich Kremówek Papieskich, które niezmiennie przyciągają smakoszy z całej Polski do naszych kawiarni. Ich ręcznie robione ciasta, ciastka, torty, desery oraz lody i sorbety powstają w oparciu o własne autorskie, tradycyjne receptury i sprawdzone technologie.
______________________________________
Adres: ul. Klecza Dolna 314 B, 34-124 Klecza Górna

Damons jest producentem profesjonalnej odzieży sportowej , marką dla
wymagających klientów która współpracuje i ubiera wielu Mistrzów kraju i
Europy .Wszystkie produkty szyte są w siedzibie naszej firmy, a materiały
użyte do ich produkcji pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców.
______________________________________
Adres: ul.Bema 15, 47-224 Kędzierzyn-Koźle

Gohan Sushi Takeaway – znany lokal serwujący sushi na wynos. Mieszczący się w centrum Bielska przy ul. Wiktora Przybyły 5. Ponad 3 lata na rynku i wielu zadowolonych gości. Jeśli jeszcze nas nie sprawdziłeś zapraszamy do kontaktu 334752030, jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu 11-21.

 

______________________________________
Adres: ul. Wiktora Przybyły 5, 43-300 Bielsko-Biała

Zatrzymaj w ruchu wspomnienia.
Profesjonalna produkcja filmowa.

______________________________________
Adres:
ul. Matusiaka 9/145, 43-300 Bielsko-Biała

W Hop&Fun wiedzą, jak wygląda dobra zabawa. Każda impreza z ich atrakcjami jest niezapomniana – pełna wrażeń i radości! Dbają o to, aby zarówno dzieci, jak i dorośli mogli znaleźć coś dla siebie. Oferta opiera się na znanych grach i zabawach, które aktywnie angażują uczestników w korzystanie z nich. Czy to dmuchana zjeżdżalnia, darty czy też bramka celności – ich atrakcje zapewniają rozrywkę na długie godziny podczas każdego ważnego dla Was wydarzenia. ______________________________________
Adres: ul. Kacza 5, 32-626 Jawiszowice

INTRAVI to firma z siedzibą w Bielsku-Białej realizująca inwestycje w charakterze Generalnego Wykonawcy, specjalizująca się w wykonawstwie obiektów przemysłowych, usługowych i wielorodzinnych kompleksów mieszkaniowych. W swoim dorobku posiada także sporo obiektów użyteczności publicznej o charakterze medycznym, sportowym i kulturalnym.

Do najciekawszych należą: zmodernizowane i otwarte w tym sezonie bielskie kąpielisko miejskie „PANORAMA”, sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej w Jastrzębiu Zdroju, kryta strzelnica wojskowa w Bielsku-Białej, czy realizowana obecnie budowa nowego odcinka kolejki linowej „Elka” w Parku Śląskim.
______________________________________
Adres: ul. Komorowicka 140, 43-300 Bielsko-Biała

IRP jest firmą specjalizującą się w organizacji szkoleń interpersonalnych, branżowych, zawodowych, językowych i innych.
______________________________________
Adres: ul. Siewna 12/29, 43-300 Bielsko-Biała

Misją Kliniki Kobiet jest troska i dbałość o zdrowie kobiet, a miastem, w którym wiemy jak dbać o Kobiety — Żywiec. Prowadzimy porady i badania specjalistyczne, wykorzystując nasze 25-letnie doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt medyczny.  Klinika zapewnia pełen pakiet usług medycznych skierowanych wyłącznie do kobiet.
______________________________________
Adres: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 34-300 Żywiec

Przyjęcia okolicznościowe, wesela, catering, biesiady mięsne
_____________________________________________________________

Adres: Aleja Armii Krajowej 220, 43-300 Bielsko-Biała

To całoroczne, nowoczesne i komfortowe miejsce zabawy dla dzieciaków.
Bezpieczne i profesjonalnie wykonane urządzenia zapewniają wszechstronny rozwój maluchów. Idealne miejsce wypoczynku i rekreacji dla dzieci w czasie półkolonii, ferii zimowych wakacji.
______________________________________
Adres: ul. Partyzantów 44 (budynek Mc Donald`s), 43-300 Bielsko-Biała

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. utworzono w celu wsparcia i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych oraz stworzenia nowych miejsc pracy w regionie. W ofercie KSSE S.A. znaleźć można 900 ha wolnych terenów inwestycyjnych, możliwość dostosowania wielkości działki do potrzeb inwestora, jak również ich pełne uzbrojenie (woda, prąd, gaz, kanalizacja), wynajem gotowych hal produkcyjnych i magazynowych, biurowców klasy A w Katowicach oraz inkubator przedsiębiorczości KSSENON. Wśród działań wspierających warto wyróżnić członkostwo w klastrze Silesia Automotive & Advanced Manufacturing (spotkania w ramach grup tematycznych, barometry), dedykowane projekty w zakresie edukacji i centrów kompetencji, możliwość uczestnictwa w programie kształcenia dualnego i zawodowego.
______________________________________
Adres: ul. Wojewódzka 42, 40-026 Katowice

Pizzeria Margerita to niezmiennie lider bielskiej gastronomii. Przez 30 lat swojej działalności marka Margerita zyskała opinie jednej z najlepszych pizzerii w Bielsku-Białej i zgromadziła rzeszę wiernych klientów.
Lokal rozbudował się i zmienił swój wystrój, ale nigdy nie zmienił jakości serwowanych dań. Margerita Restaurant & Pizza poleca ponad 35 rodzajów pizzy na różnych ciastach (cienkie, standardowe,orkiszowe, bezglutenowe), makarony, naleśniki, dania restauracyjne, sałatki i desery. Organizuje spotkania z winem, kolacje firmowe i wiele imprez okolicznościowych.
______________________________________
Adres: ul. Cechowa 8, 43-300 Bielsko-Biała

Martes Sport to sklep z odzieżą, sprzętem i akcesoriami sportowymi dla ludzi ceniących komfort, dobry styl i wysoką jakość.

Mirex to dystrybutor soków, napojów, wód mineralnych, piwa i wódki. W ich ofercie nie brakuje także wina, herbat, kaw, makaronów, mąki i wiele, innych produktów. Również tych, które są wykorzystywane w gastronomii. Firma Mirex należy obecnie do jednych z największych w Polsce dystrybutorów największych producentów.
______________________________________
Adres: ul.Witosa 10, 43-300 Bielsko-Biała

Rolety, moskitiery drzwiowe oraz zasłony to tylko niektóre z produktów, które firma proponuje. Wykonują także rolety i żaluzje na wymiar.
______________________________________
Adres: ul. Inwalidów 3, 43-300 Bielsko-Biała

Firma OZEEN specjalizuje się w trzech głównych obszarach:

  • Projektowaniu i wdrażaniu profesjonalnych systemów oświetleniowych LED.
  • Automatyce i budowie maszyn.
  • Świadczeniu usług instalacji elektrycznych, odgromowych i teletechnicznych w  obiektach przemysłowych.


______________________________________
Adres: ul. Cedrowa 1, 43-340 Kozy

„Uczyńmy to pożądanym”. To właśnie ta myśl przyświeca nam, kiedy stajemy się dla Ciebie i Twojej Marki partnerem. Perfekcyjne zdjęcie to często właściwe połączenie najprostszych składników. Detale tworzą różnicę. Zespół wspaniałych ludzi, jakich spotkasz w Agencji Pigal wie, co z czym połączyć. Nasza różnorodność, kreatywność i otwartość to przewaga dla Twojej Marki. SESJE ZDJĘCIOWE, ZDJĘCIA REKLAMOWE I PRODUKTOWE – to wychodzi nam najlepiej. Poznaj nas, a my damy Ci więcej.
_____________________________________________________________

Adres: ul. 1 Maja 22, 43-300 Bielsko-Biała

Firma Pionex w swojej ofercie posiada produkty czołowych producentów, dzięki czemu dostarcza swoim klientom chemię budowlaną najwyższej jakości.
_____________________________________________________________
Adres: ul. Wyzwolenia 89, 43-300 Bielsko-Biała
Ochrona imprez, ochrona fizyczna, ochrona osobista/VIP, hostessy/promotorzy
___________________________________________________________________
Adres:
ul. Szczęść Boże 62/01, 41-700 Ruda Śląska

Od ponad 20 lat postać psa Reksia nie odeszła w zapomnienie dzięki staraniom wdowy (Heleny Filek-Marszałek) po Twórcy (Lechosława Marszałek), pod Jej patronatem realizowano wiele przedsięwzięć z udziałem postaci psa Reksia, a w Bielsku-Białej powstał m.in. pomnik psa Reksia czy organizowana jest już o ogólnopolskiej renomie impreza sportowa w zawodach narciarskich dla dzieci „Puchar Reksia”. Od 2017 roku Reksio jest oficjalną maskotką siatkarek Bialskiego Klubu Sportowego S.A.
______________________________________
Adres: ul. Stojałowskiego 32 I-p. l. 9, 43-300 Bielsko-Biała

RE/MAX Home Professional to agencja nieruchomości w Bielsku-Białej, oferująca pośrednictwo w sprzedaży mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych na obszarze miast: Bielsko-Biała, Jaworze, Jasienica, Szczyrk, Buczkowice, Bystra, Rybarzowice, Oświęcim, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Żywiec, Cieszyn, Wisła i wielu innych. Pomagamy Klientom w znalezieniu idealnego domu w atrakcyjnej cenie albo w jego skutecznej sprzedaży.
_____________________________________________________________

Adres: ul. Lipnicka 4, 43-300 Bielsko-Biała

W Restauracji Dębowej zorganizujesz różnego rodzaju przyjęcia i uroczystości rodzinne. Zarówno kameralne, jak i na większą ilość osób.

Jeśli potrzebujesz miejsca do urządzenia chrztu lub komunii swojego dziecka – zapraszamy do nas.

Chętnie zorganizujemy dla Ciebie przyjęcie firmowe, u nas możesz wspólnie z rodziną i znajomymi celebrować jubileusz swojego ślubu lub inną ważną dla Ciebie rocznicę. W Restauracji Dębowej poznasz prawdziwy smak kuchni nowopolskiej. Klasyczne dania w zupełnie nowej odsłonie. Intrygujące i niecodzienne połączenia smaków i składników, które zabiorą Was w niezapomnianą podróż kulinarną.
______________________________________
Adres: Al. Armii Krajowej 220, 43-300 Bielsko-Biała

Przestronna restauracja o przyciemnionym wnętrzu serwująca dania z grilla, pizzę i burgery oraz amerykańskie naleśniki.
_____________________________________________________________

Adres: Plac Adama Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała

Najlepsze regionalne jedzenie w Beskidach i Śląskie Smaki!
Jest w Bielsku-Białej wiekowa chata, która nazywa się “Rogata”, choć nie ma rogów – przyznać muszę, że bardzo ma rogatą duszę.
___________________________________________________________________
Adres: ul. Leszczyńska 40, 43-300 Bielsko-Biała

Silver-Car zajmuje się przewozami w kraju i za granicą. Świadczą usługi dla osób fizycznych, firm państwowych, prywatnych i szkół. Dysponują autokarami wysokiej klasy. Gwarantują profesjonalną obsługę. Właściciel najpiękniejszego klubowego autokaru na świecie.
______________________________________
Adres: ul. Wróblowicka 42, 43-305 Bielsko-Biała

Celem firmy jest być ulubionym dostawcą techniki napędowej na rynku dla ich klientów. Stawiają duży nacisk na jakość obsługi swoich partnerów, starając się szybko reagować na ich potrzeby przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów pracy dla swoich pracowników.
______________________________________
Adres: 43-392 Międzyrzecze Górne 370

CA sport Broker Sp. z o.o. jest firmą brokerską specjalizującą się w ubezpieczeniach sportowych.Dysponują całą gamą specjalistycznych programów ubezpieczeniowych dopasowanych do potrzeb sportu profesjonalnego, wyczynowego i amatorskiego.
______________________________________
Adres: ul. Żorska 10, 43-200 Pszczyna

Działalność Stige obejmuje usługi marketingowe i poligraficzne, realizowane dotąd pod trzema niezależnymi markami: znakowanie odzieży techniką nadruku, znakowanie odzieży techniką haftu, druk wielkoformatowy
______________________________________
Adres: ul. Pocztowa 963, 43-374 Buczkowice

Serdecznie zapraszamy na najlepszą pizzę w mieście!
Idealnie chrupiące ciasto, autorskie przepisy, składniki najwyższej jakości i świeżość, dają gwarancję niesamowitego smaku i aromatu.
______________________________________
Adres: ul. Aleksandrowicka 30, 43-300 Bielsko-Biała 

Akademia Techniczno-Humanistyczna – publiczna szkoła wyższa z siedzibą w Bielsku-Białej
______________________________________
Adres: ul. Willowa 2, 43-309 Bielsko-Biała

Firma jest jednym z liderów dystrybucji osprzętu elektroinstalacyjnego do łączenia, izolacji oraz mocowania kabli na polskim rynku. Firma powstała w 2000 roku i na początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą głównie opasek kablowych. Następnie sukcesywnie poszerzała ofertę o np. dławice kablowe, uchwyty kablowe oraz produkty termokurczliwe.
______________________________________
Adres: ul. Horeszków, 43-382 Bielsko-Biała

Misją firmy jest chęć pokazania oraz dostarczenia klientowi, zarówno biznesowemu, jak i indywidualnemu, nowej jakości usług związanych z nieograniczoną, ekologiczną konsumpcją wody.
______________________________________
Adres: ul. Gazownicza 5, 43-300 Bielsko-Biała

Firma specjalizuje się w zakresie medykamentów, najlepsze, dostępne na rynku preparaty do masażu, urządzenia do regeneracji oraz suplementację, których dziś WERON, jest wiodącym dystrybutorem, dla wielu polskich federacji i klubów sportowych. Należą do grupy 76 firm z całego świata o podobnym portfolio, z których aż 90% współpracuje ze sportem zawodowym na wszystkich kontynentach.
______________________________________
Adres: ul. Hoffmanowej 21/2, 35-016 Rzeszów

• Masz już stronę www ale nie jest ona widoczna w sieci ?
• Nie masz strony internetowej ale chciałbyś zacząć pozyskiwać klientów z internetu ?
• Szukasz skutecznego rozwiązania marketingowego dla Twojego biznesu ?
WERTUI pomoże Ci w tematach internetów, googlów, stron internetowych i tego jak być na 1-szym miejscu w sieci.
______________________________________
Adres: ul. Legionów 83a, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Zajmujemy się tworzeniem aranżacji przestrzeni firmowych i prywatnych.
Drukujemy bezpośrednio na powierzchniach płaskich takich jak:  drewno, szkło, płytki ceramiczne, płyty PCW i materiałach z roli m. in.: tapety, płótno canvas, różnego rodzaju folie i banery reklamowe. Wykorzystujemy najnowszą technikę druku UV LED. Produkujemy nowoczesne formy reklamy zewnętrznej takie jak: kasetony świetlne, litery przestrzenne pylony reklamowe.Specjalizujemy się w oznaczeniach informacyjnych dla sklepów i hal produkcyjnych. Wykonujemy i montujemy oznaczenia ciągów komunikacyjnych i linii montażowych. 
______________________________________
Adres: ul. Jaskrowa 15, 43-316 Bielsko-Biała

Obszary działalności ZIAD to: organizacja targów, wystaw i konferencji, organizacja kursów i szkoleń, przewozy koleją linową na Szyndzielnię, obsługa Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego Dębowiec, usługi hotelowe, wynajem pomieszczeń na działalność usługową i magazynową, dzierżawa miejsc parkingowych dla pojazdów osobowych i ciężarowych.
______________________________________
Adres: Aleja Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała

Misją Agencji jest świadczenie najwyższej jakości usług poprzez aktywizację potencjału endogenicznego oraz wykorzystywanie dostępnych programów pomocowych, finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych, w szczególności z Unii Europejskiej.
______________________________________
Adres: ul. Cieszyńska 365, 43-382 Bielsko-Biała

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm