1 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP Stan
9 maja 2023 (wtorek) 17:30 Play Off 2022/2023 o miejsca 3-4 Polsat Sport M. Fedusio 0-3

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Sokół KatarzynaMaciejewski MaciejKapka JanuszDietrich Ryszard

Wyniki

DrużynaWynik1234Stan rywalizacji
BKS BOSTIK Bielsko-Biała1262217250
Grot Budowlani Łódź3242525273

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Dominika PierzchałaŚrodkowa0010001110-0
2Julia Nowicka (C)Rozgrywająca1111004110-0
3T’ara CeasarPrzyjmująca0000000000-0
5Martyna BorowczakPrzyjmująca11110041130382
6Julia Mazur (L)Libero1111004100620
7Agata Nowak (L)Libero1111004100170
8Magdalena JaniukŚrodkowa111100411501009
10Karina ChmielewskaRozgrywająca0010001100-0
13Nikola AbramajtysŚrodkowa1101003111-0
14Maja SzymańskaAtakująca0010001100-0
17Paulina MajkowskaŚrodkowa1101003190-3
18Weronika SobiczewskaAtakująca0000000000-0
24Paulina DamaskePrzyjmująca11110041170471
47Majka Szczepańska-PogodaAtakująca11110041221-1
 Łącznie         7924616

Grot Budowlani Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Ewelina PolakRozgrywająca1111004110-0
2Justyna KędzioraPrzyjmująca1100002100-0
4Marta PolŚrodkowa0000000000-0
5Małgorzata LisiakŚrodkowa1111004171-2
6Adrianna KukulskaPrzyjmująca0000000000-0
7Martyna ŁazowskaRozgrywająca1101003120-2
9Julia KąkolPrzyjmująca0000000000-0
10Melis DurulAtakująca11110041100-0
11Aleksandra KazałaPrzyjmująca11110041201330
14Monika Fedusio (C)Przyjmująca11110041210484
15Dominika Sobolska-TarasovaŚrodkowa1111004180-3
17Judyta GawlakŚrodkowa0000000000-0
18Justyna Łysiak (L)Libero1111004100570
21Daria Skomorowska (L)Libero00010011001000
 Łącznie         6924211

I Trener: Maciej Biernat

Miejsce wydarzenia

Pod Dębowcem
Hala Pod Dębowcem, 26, Karbowa, Kamienica, Bielsko-Biała, województwo śląskie, 43-300, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

15 stycznia 2024 (poniedziałek), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 stycznia 2024 (środa), 19:00 KSG Warszawa 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 20 stycznia 2024 (sobota), 19:00 KGHM #VolleyWrocław 0 PGE Rysice Rzeszów 3 21 stycznia 2024 (niedziela), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 21 stycznia 2024 (niedziela), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 21 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 2 MOYA Radomka Radom 3 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 17:30 UNI Opole 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 25 stycznia 2024 (czwartek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 1 26 stycznia 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 26 stycznia 2024 (piątek), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 27 stycznia 2024 (sobota), 16:00 MOYA Radomka Radom 3 KGHM #VolleyWrocław 0 27 stycznia 2024 (sobota), 19:15 PGE Rysice Rzeszów 3 UNI Opole 0 28 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 Grot Budowlani Łódź 3 29 stycznia 2024 (poniedziałek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 31 stycznia 2024 (środa), 18:00 KGHM #VolleyWrocław 1 UNI Opole 3 1 lutego 2024 (czwartek), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 3 lutego 2024 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 3 lutego 2024 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 PGE Rysice Rzeszów 3 3 lutego 2024 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 MOYA Radomka Radom 1 4 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 17:00 KGHM #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 Energa MKS Kalisz 3 7 lutego 2024 (środa), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 0 9 lutego 2024 (piątek), 17:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 1 9 lutego 2024 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 10 lutego 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 KGHM #VolleyWrocław 0 11 lutego 2024 (niedziela), 13:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 11 lutego 2024 (niedziela), 16:00 MOYA Radomka Radom 2 Grot Budowlani Łódź 3 12 lutego 2024 (poniedziałek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 lutego 2024 (sobota), 17:00 UNI Opole 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 19 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 20 lutego 2024 (wtorek), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 20 lutego 2024 (wtorek), 19:00 KGHM #VolleyWrocław 2 Energa MKS Kalisz 3 23 lutego 2024 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 23 lutego 2024 (piątek), 20:30 UNI Opole 2 KGHM #VolleyWrocław 3 24 lutego 2024 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów ITA TOOLS Stal Mielec 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz Energa MKS Kalisz 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom Grupa Azoty Akademia Tarnów 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź UNI Opole 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław Grot Budowlani Łódź 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz Grupa Azoty Chemik Police 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów UNI Opole 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec KGHM #VolleyWrocław 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz MOYA Radomka Radom 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała UNI Opole 17 marca 2024 (niedziela), 14:45 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 24 marca 2024 (niedziela), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00