Sezon 2022/2023
Skład
#
1
Nazwa
Dominika Pierzchała
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
11.03.2003
Wzrost
190
Sezon
2022/2023
#
6
Nazwa
Julia Mazur (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
17.04.2001
Wzrost
169
Sezon
2022/2023
#
13
Nazwa
Nikola Abramajtys
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
13.02.1997
Wzrost
185
Sezon
2022/2023
#
2
Nazwa
Julia Nowicka (C)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
21.10.1998
Wzrost
175
Sezon
2022/2023
#
7
Nazwa
Agata Nowak (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
08.07.1995
Wzrost
173
Sezon
2022/2023
#
14
Nazwa
Maja Szymańska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
15.04.2002
Wzrost
186
Sezon
2022/2023
#
24
Nazwa
Paulina Damaske
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
01.06.2001
Wzrost
180
Sezon
2022/2023
#
3
Nazwa
T'ara Ceasar
Narodowość
usaStany Zjednoczone
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
20.07.1999
Wzrost
185
Sezon
2022/2023
#
8
Nazwa
Magdalena Janiuk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
16.04.1992
Wzrost
182
Sezon
2022/2023
#
17
Nazwa
Paulina Majkowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
06.02.1995
Wzrost
185
Sezon
2022/2023
#
47
Nazwa
Majka Szczepańska-Pogoda
Narodowość
polPolska
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
24.04.1995
Wzrost
181
Sezon
2022/2023
#
5
Nazwa
Martyna Borowczak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
30.08.2002
Wzrost
177
Sezon
2022/2023
#
10
Nazwa
Karina Chmielewska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
25.04.1997
Wzrost
173
Sezon
2022/2023
#
18
Nazwa
Weronika Sobiczewska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
06.05.1999
Wzrost
184
Sezon
2022/2023
#
1
Nazwa
Dominika Pierzchała
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
11.03.2003
Wzrost
190
Sezon
2022/2023
#
2
Nazwa
Julia Nowicka (C)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
21.10.1998
Wzrost
175
Sezon
2022/2023
#
3
Nazwa
T'ara Ceasar
Narodowość
usaStany Zjednoczone
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
20.07.1999
Wzrost
185
Sezon
2022/2023
#
5
Nazwa
Martyna Borowczak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
30.08.2002
Wzrost
177
Sezon
2022/2023
#
6
Nazwa
Julia Mazur (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
17.04.2001
Wzrost
169
Sezon
2022/2023
#
7
Nazwa
Agata Nowak (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
08.07.1995
Wzrost
173
Sezon
2022/2023
#
8
Nazwa
Magdalena Janiuk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
16.04.1992
Wzrost
182
Sezon
2022/2023
#
10
Nazwa
Karina Chmielewska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
25.04.1997
Wzrost
173
Sezon
2022/2023
#
13
Nazwa
Nikola Abramajtys
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
13.02.1997
Wzrost
185
Sezon
2022/2023
#
14
Nazwa
Maja Szymańska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
15.04.2002
Wzrost
186
Sezon
2022/2023
#
17
Nazwa
Paulina Majkowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
06.02.1995
Wzrost
185
Sezon
2022/2023
#
18
Nazwa
Weronika Sobiczewska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
06.05.1999
Wzrost
184
Sezon
2022/2023
#
24
Nazwa
Paulina Damaske
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
01.06.2001
Wzrost
180
Sezon
2022/2023
#
47
Nazwa
Majka Szczepańska-Pogoda
Narodowość
polPolska
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
24.04.1995
Wzrost
181
Sezon
2022/2023
SZTAB
#
Sztab I
Nazwa
Bartłomiej Piekarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
I Trener
Data urodzenia
22.04.1987
Sezon
2022/2023
#
Sztab II
Nazwa
Bartosz Sufa
Narodowość
polPolska
Pozycja
II Trener
Data urodzenia
11.08.1987
Sezon
2022/2023
#
Sztab III
Nazwa
Maciej Zając
Narodowość
polPolska
Pozycja
Trener przygot. fizycznego
Data urodzenia
15.03.1986
Sezon
2022/2023
#
Sztab IV
Nazwa
Krzysztof Kuźniak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Statystyk
Data urodzenia
09.09.1992
Sezon
2022/2023
#
Sztab V
Nazwa
Klaudia Piwowarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
09.07.1996
Sezon
2022/2023
#
Sztab VI
Nazwa
Elżbieta Handzlik
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
18.11.1968
Sezon
2022/2023
#
Sztab I
Nazwa
Bartłomiej Piekarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
I Trener
Data urodzenia
22.04.1987
Sezon
2022/2023
#
Sztab II
Nazwa
Bartosz Sufa
Narodowość
polPolska
Pozycja
II Trener
Data urodzenia
11.08.1987
Sezon
2022/2023
#
Sztab V
Nazwa
Klaudia Piwowarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
09.07.1996
Sezon
2022/2023
#
Sztab III
Nazwa
Maciej Zając
Narodowość
polPolska
Pozycja
Trener przygot. fizycznego
Data urodzenia
15.03.1986
Sezon
2022/2023
#
Sztab VI
Nazwa
Elżbieta Handzlik
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
18.11.1968
Sezon
2022/2023
#
Sztab IV
Nazwa
Krzysztof Kuźniak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Statystyk
Data urodzenia
09.09.1992
Sezon
2022/2023

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

4 stycznia 2023 (środa), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 #VolleyWrocław 0 5 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 stycznia 2023 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 7 stycznia 2023 (sobota), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 #VolleyWrocław 3 8 stycznia 2023 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 12 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Energa MKS Kalisz 3 13 stycznia 2023 (piątek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 13 stycznia 2023 (piątek), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 #VolleyWrocław 3 14 stycznia 2023 (sobota), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 15 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 21 stycznia 2023 (sobota), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Energa MKS Kalisz 3 22 stycznia 2023 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 0 22 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 #VolleyWrocław 0 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grot Budowlani Łódź 3 26 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 26 stycznia 2023 (czwartek), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 27 stycznia 2023 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 stycznia 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Energa MKS Kalisz 3 29 stycznia 2023 (niedziela), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 2 lutego 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 #VolleyWrocław 1 3 lutego 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 4 lutego 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 5 lutego 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź Energa MKS Kalisz 6 lutego 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom OnlyBio Pałac Bydgoszcz 10 lutego 2023 (piątek), 17:30 Grot Budowlani Łódź UNI Opole 12 lutego 2023 (niedziela), 16:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Grupa Azoty Chemik Police 12 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów BKS BOSTIK Bielsko-Biała 13 lutego 2023 (poniedziałek), 17:30 #VolleyWrocław MOYA Radomka Lotnisko Radom 13 lutego 2023 (poniedziałek), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 16 lutego 2023 (czwartek), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 17 lutego 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom Developres BELLA DOLINA Rzeszów 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź #VolleyWrocław 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Energa MKS Kalisz 19 lutego 2023 (niedziela), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów MOYA Radomka Lotnisko Radom 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz UNI Opole 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz Grot Budowlani Łódź 26 lutego 2023 (niedziela), 18:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Energa MKS Kalisz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grot Budowlani Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 4 marca 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole #VolleyWrocław 4 marca 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom BKS BOSTIK Bielsko-Biała 11 marca 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź BKS BOSTIK Bielsko-Biała 11 marca 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław Grot Budowlani Łódź 11 marca 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów UNI Opole