SEZON 2021/2022
Skład
#
1
Nazwa
Aleksandra Kazała
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
12.07.1996
Wzrost
180
Sezon
2021/2022
#
8
Nazwa
Magdalena Janiuk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
16.04.1992
Wzrost
182
Sezon
2021/2022
#
16
Nazwa
Kinga Drabek (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
10.05.1998
Wzrost
170
Sezon
2021/2022
#
22
Nazwa
Weronika Szlagowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
29.11.2001
Wzrost
188
Sezon
2021/2022
#
3
Nazwa
Ewelina Polak (C)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
17.04.1993
Wzrost
175
Sezon
2021/2022
#
10
Nazwa
Karina Chmielewska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
25.04.1997
Wzrost
173
Sezon
2021/2022
#
17
Nazwa
Koleta Łyszkiewicz
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
22.01.1993
Wzrost
193
Sezon
2021/2022
#
5
Nazwa
Martyna Borowczak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
30.08.2002
Wzrost
177
Sezon
2021/2022
#
11
Nazwa
Dominika Pierzchała
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
11.03.2003
Wzrost
190
Sezon
2021/2022
#
18
Nazwa
Gabriela Orvošová
Narodowość
czeCzechy
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
28.01.2001
Wzrost
195
Sezon
2021/2022
#
6
Nazwa
Julia Mazur (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
17.04.2001
Wzrost
169
Sezon
2021/2022
#
13
Nazwa
Martyna Świrad
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
05.01.1998
Wzrost
183
Sezon
2021/2022
#
19
Nazwa
Alina Bartkowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
15.11.1999
Wzrost
188
Sezon
2021/2022
#
1
Nazwa
Aleksandra Kazała
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
12.07.1996
Wzrost
180
Sezon
2021/2022
#
3
Nazwa
Ewelina Polak (C)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
17.04.1993
Wzrost
175
Sezon
2021/2022
#
5
Nazwa
Martyna Borowczak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
30.08.2002
Wzrost
177
Sezon
2021/2022
#
6
Nazwa
Julia Mazur (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
17.04.2001
Wzrost
169
Sezon
2021/2022
#
8
Nazwa
Magdalena Janiuk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
16.04.1992
Wzrost
182
Sezon
2021/2022
#
10
Nazwa
Karina Chmielewska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
25.04.1997
Wzrost
173
Sezon
2021/2022
#
11
Nazwa
Dominika Pierzchała
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
11.03.2003
Wzrost
190
Sezon
2021/2022
#
13
Nazwa
Martyna Świrad
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
05.01.1998
Wzrost
183
Sezon
2021/2022
#
16
Nazwa
Kinga Drabek (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
10.05.1998
Wzrost
170
Sezon
2021/2022
#
17
Nazwa
Koleta Łyszkiewicz
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
22.01.1993
Wzrost
193
Sezon
2021/2022
#
18
Nazwa
Gabriela Orvošová
Narodowość
czeCzechy
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
28.01.2001
Wzrost
195
Sezon
2021/2022
#
19
Nazwa
Alina Bartkowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
15.11.1999
Wzrost
188
Sezon
2021/2022
#
22
Nazwa
Weronika Szlagowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
29.11.2001
Wzrost
188
Sezon
2021/2022
SZTAB
#
Sztab I
Nazwa
Bartłomiej Piekarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
I Trener
Data urodzenia
22.04.1987
Sezon
2021/2022
#
Sztab II
Nazwa
Bartosz Sufa
Narodowość
polPolska
Pozycja
II Trener
Data urodzenia
11.08.1987
Sezon
2021/2022
#
Sztab III
Nazwa
Maciej Zając
Narodowość
polPolska
Pozycja
Trener przygot. fizycznego
Data urodzenia
15.03.1986
Sezon
2021/2022
#
Sztab IV
Nazwa
Krzysztof Kuźniak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Statystyk
Data urodzenia
09.09.1992
Sezon
2021/2022
#
Sztab V
Nazwa
Elżbieta Handzlik
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
18.11.1968
Sezon
2021/2022
#
Sztab VI
Nazwa
Agnieszka Smalcerz-Bodzek
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
30.10.1988
Sezon
2021/2022
#
Sztab I
Nazwa
Bartłomiej Piekarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
I Trener
Data urodzenia
22.04.1987
Sezon
2021/2022
#
Sztab II
Nazwa
Bartosz Sufa
Narodowość
polPolska
Pozycja
II Trener
Data urodzenia
11.08.1987
Sezon
2021/2022
#
Sztab V
Nazwa
Elżbieta Handzlik
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
18.11.1968
Sezon
2021/2022
#
Sztab III
Nazwa
Maciej Zając
Narodowość
polPolska
Pozycja
Trener przygot. fizycznego
Data urodzenia
15.03.1986
Sezon
2021/2022
#
Sztab VI
Nazwa
Agnieszka Smalcerz-Bodzek
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
30.10.1988
Sezon
2021/2022
#
Sztab IV
Nazwa
Krzysztof Kuźniak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Statystyk
Data urodzenia
09.09.1992
Sezon
2021/2022

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

9 listopada 2022 (środa), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 11 listopada 2022 (piątek), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 11 listopada 2022 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 12 listopada 2022 (sobota), 19:00 #VolleyWrocław 2 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 12 listopada 2022 (sobota), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 14 listopada 2022 (poniedziałek), 17:00 SAN-Pajda Jarosław 0 Energa MKS Kalisz 3 14 listopada 2022 (poniedziałek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 17 listopada 2022 (czwartek), 17:30 UNI Opole 2 Grot Budowlani Łódź 3 17 listopada 2022 (czwartek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 18 listopada 2022 (piątek), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom 3 #VolleyWrocław 0 21 listopada 2022 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 21 listopada 2022 (poniedziałek), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 Energa MKS Kalisz 3 22 listopada 2022 (wtorek), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 22 listopada 2022 (wtorek), 19:00 Trans-Ann Płomień Sosnowiec 0 MOYA Radomka Lotnisko Radom 3 23 listopada 2022 (środa), 19:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 listopada 2022 (piątek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 listopada 2022 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 3 UNI Opole 1 26 listopada 2022 (sobota), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 27 listopada 2022 (niedziela), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 28 listopada 2022 (poniedziałek), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 28 listopada 2022 (poniedziałek), 20:30 #VolleyWrocław 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 29 listopada 2022 (wtorek), 17:00 UNI Opole 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 2 grudnia 2022 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 3 grudnia 2022 (sobota), 16:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 3 grudnia 2022 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 1 4 grudnia 2022 (niedziela), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 4 grudnia 2022 (niedziela), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo #VolleyWrocław 5 grudnia 2022 (poniedziałek), 20:30 UNI Opole OnlyBio Pałac Bydgoszcz 8 grudnia 2022 (czwartek), 21:00 #VolleyWrocław UNI Opole 9 grudnia 2022 (piątek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Grot Budowlani Łódź 9 grudnia 2022 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała MOYA Radomka Lotnisko Radom 10 grudnia 2022 (sobota), 19:00 Energa MKS Kalisz Grupa Azoty Chemik Police 11 grudnia 2022 (niedziela), 16:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów ŁKS Commercecon Łódź 11 grudnia 2022 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów IŁ Capital Legionovia Legionowo 16 grudnia 2022 (piątek), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ŁKS Commercecon Łódź 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police MOYA Radomka Lotnisko Radom 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 UNI Opole Developres BELLA DOLINA Rzeszów 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz OnlyBio Pałac Bydgoszcz 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz OnlyBio Pałac Bydgoszcz 27 grudnia 2022 (wtorek), 18:45 BKS BOSTIK Bielsko-Biała IŁ Capital Legionovia Legionowo 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów Grot Budowlani Łódź 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów UNI Opole 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom ŁKS Commercecon Łódź 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Grupa Azoty Chemik Police 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 #VolleyWrocław Energa MKS Kalisz 4 stycznia 2023 (środa), 00:00 ITA TOOLS Stal Mielec Developres BELLA DOLINA Rzeszów 4 stycznia 2023 (środa), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police MOYA Radomka Lotnisko Radom 4 stycznia 2023 (środa), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź #VolleyWrocław 4 stycznia 2023 (środa), 00:00 Grot Budowlani Łódź Energa MKS Kalisz