Sezon 2020/2021

SEZON 2020/2021

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

ROZGRYWKI

Skład
#
1
Nazwa
Aleksandra Kazała
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
12.07.1996
Wzrost
180
Sezon
2020/2021
#
8
Nazwa
Magdalena Janiuk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
16.04.1992
Wzrost
182
Sezon
2020/2021
#
16
Nazwa
Kinga Drabek (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
10.05.1998
Wzrost
170
Sezon
2020/2021
#
23
Nazwa
Natalia Gajewska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
24.05.1994
Wzrost
177
Sezon
2020/2021
#
2
Nazwa
Aleksandra Szczygłowska (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
22.03.1998
Wzrost
172
Sezon
2020/2021
#
10
Nazwa
Andrea Kossányiová
Narodowość
czeCzechy
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
06.08.1993
Wzrost
184
Sezon
2020/2021
#
18
Nazwa
Gabriela Orvošová
Narodowość
czeCzechy
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
28.01.2001
Wzrost
195
Sezon
2020/2021
#
3
Nazwa
Karolina Drużkowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
06.03.2002
Wzrost
194
Sezon
2020/2021
#
11
Nazwa
Dagmara Dąbrowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
24.01.1998
Wzrost
186
Sezon
2020/2021
#
20
Nazwa
Dominika Witowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
01.02.1995
Wzrost
185
Sezon
2020/2021
#
6
Nazwa
Katarzyna Wawrzyniak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
14.03.1990
Wzrost
177
Sezon
2020/2021
#
13
Nazwa
Martyna Świrad (C)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
05.01.1998
Wzrost
183
Sezon
2020/2021
#
22
Nazwa
Weronika Szlagowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
29.11.2001
Wzrost
188
Sezon
2020/2021
#
1
Nazwa
Aleksandra Kazała
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
12.07.1996
Wzrost
180
Sezon
2020/2021
#
2
Nazwa
Aleksandra Szczygłowska (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
22.03.1998
Wzrost
172
Sezon
2020/2021
#
3
Nazwa
Karolina Drużkowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
06.03.2002
Wzrost
194
Sezon
2020/2021
#
6
Nazwa
Katarzyna Wawrzyniak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
14.03.1990
Wzrost
177
Sezon
2020/2021
#
8
Nazwa
Magdalena Janiuk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
16.04.1992
Wzrost
182
Sezon
2020/2021
#
10
Nazwa
Andrea Kossányiová
Narodowość
czeCzechy
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
06.08.1993
Wzrost
184
Sezon
2020/2021
#
11
Nazwa
Dagmara Dąbrowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
24.01.1998
Wzrost
186
Sezon
2020/2021
#
13
Nazwa
Martyna Świrad (C)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
05.01.1998
Wzrost
183
Sezon
2020/2021
#
16
Nazwa
Kinga Drabek (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
10.05.1998
Wzrost
170
Sezon
2021/2022
#
18
Nazwa
Gabriela Orvošová
Narodowość
czeCzechy
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
28.01.2001
Wzrost
195
Sezon
2020/2021
#
20
Nazwa
Dominika Witowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
01.02.1995
Wzrost
185
Sezon
2020/2021
#
22
Nazwa
Weronika Szlagowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
29.11.2001
Wzrost
188
Sezon
2020/2021
#
23
Nazwa
Natalia Gajewska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
24.05.1994
Wzrost
177
Sezon
2020/2021
SZTAB
#
Sztab I
Nazwa
Bartłomiej Piekarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
I Trener
Data urodzenia
22.04.1987
Sezon
2020/2021
#
Sztab II
Nazwa
Bartosz Sufa
Narodowość
polPolska
Pozycja
II Trener
Data urodzenia
11.08.1987
Sezon
2020/2021
#
Sztab III
Nazwa
Maciej Zając
Narodowość
polPolska
Pozycja
Trener przygot. fizycznego
Data urodzenia
15.03.1986
Sezon
2020/2021
#
Sztab IV
Nazwa
Iwo Wagner
Narodowość
polPolska
Pozycja
Statystyk
Data urodzenia
06.07.1991
Sezon
2020/2021
#
Sztab V
Nazwa
Elżbieta Handzlik
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
18.11.1968
Sezon
2020/2021
#
Sztab VI
Nazwa
Agnieszka Smalcerz-Bodzek
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
30.10.1988
Sezon
2020/2021
#
Sztab I
Nazwa
Bartłomiej Piekarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
I Trener
Data urodzenia
22.04.1987
Sezon
2020/2021
#
Sztab II
Nazwa
Bartosz Sufa
Narodowość
polPolska
Pozycja
II Trener
Data urodzenia
11.08.1987
Sezon
2020/2021
#
Sztab V
Nazwa
Elżbieta Handzlik
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
18.11.1968
Sezon
2020/2021
#
Sztab III
Nazwa
Maciej Zając
Narodowość
polPolska
Pozycja
Trener przygot. fizycznego
Data urodzenia
15.03.1986
Sezon
2020/2021
#
Sztab VI
Nazwa
Agnieszka Smalcerz-Bodzek
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
30.10.1988
Sezon
2020/2021
#
Sztab IV
Nazwa
Iwo Wagner
Narodowość
polPolska
Pozycja
Statystyk
Data urodzenia
06.07.1991
Sezon
2020/2021

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

1 kwietnia 2022 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 3 Energa MKS Kalisz 0 3 kwietnia 2022 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 3 kwietnia 2022 (niedziela), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 Grot Budowlani Łódź 0 4 kwietnia 2022 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 0 4 kwietnia 2022 (poniedziałek), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 6 kwietnia 2022 (środa), 19:00 Energa MKS Kalisz 2 #VolleyWrocław 3 9 kwietnia 2022 (sobota), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 10 kwietnia 2022 (niedziela), 14:45 Grot Budowlani Łódź 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 10 kwietnia 2022 (niedziela), 17:30 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 11 kwietnia 2022 (poniedziałek), 20:30 UNI Opole 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 14 kwietnia 2022 (czwartek), 17:00 UNI Opole 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 14 kwietnia 2022 (czwartek), 19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 Grot Budowlani Łódź 3 20 kwietnia 2022 (środa), 17:00 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 2 IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 20 kwietnia 2022 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 UNI Opole 3 21 kwietnia 2022 (czwartek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 ŁKS Commercecon Łódź 2 21 kwietnia 2022 (czwartek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 24 kwietnia 2022 (niedziela), 19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 3 24 kwietnia 2022 (niedziela), 20:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 25 kwietnia 2022 (poniedziałek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 1 maja 2022 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 1 maja 2022 (niedziela), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 5 maja 2022 (czwartek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 maja 2022 (czwartek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 8 maja 2022 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 1 8 maja 2022 (niedziela), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 22 sierpnia 2022 (poniedziałek), 09:00 22 sierpnia 2022 (poniedziałek), 10:15 22 sierpnia 2022 (poniedziałek), 11:30 22 sierpnia 2022 (poniedziałek), 12:45 22 sierpnia 2022 (poniedziałek), 14:00 22 sierpnia 2022 (poniedziałek), 15:15 22 sierpnia 2022 (poniedziałek), 16:30 22 sierpnia 2022 (poniedziałek), 17:45 23 sierpnia 2022 (wtorek), 09:00 23 sierpnia 2022 (wtorek), 10:15 23 sierpnia 2022 (wtorek), 11:30 23 sierpnia 2022 (wtorek), 12:45 23 sierpnia 2022 (wtorek), 14:00 23 sierpnia 2022 (wtorek), 15:15 23 sierpnia 2022 (wtorek), 16:30 23 sierpnia 2022 (wtorek), 17:45 24 sierpnia 2022 (środa), 09:00 24 sierpnia 2022 (środa), 10:15 24 sierpnia 2022 (środa), 11:30 24 sierpnia 2022 (środa), 12:45 24 sierpnia 2022 (środa), 14:00 24 sierpnia 2022 (środa), 15:15 24 sierpnia 2022 (środa), 16:30 24 sierpnia 2022 (środa), 17:45 25 sierpnia 2022 (czwartek), 11:00