Ligi
Goleniów CUP, Play Off, PreZero Grand Prix - Grupa A, Puchar Polski, TAURON Liga
Sezon
2023/2024
Gospodarz

I Trener Bartłomiej Piekarczyk

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
Data urodzenia
22 kwietnia 1987 (środa)
Wiek
36

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
2polJulia Nowicka (C)Rozgrywająca18181981064196127016
3polJoanna CiesielczykPrzyjmująca8495002615323114
4polJoanna PacakŚrodkowa1919209206920195231065
5polMartyna BorowczakPrzyjmująca171716710581812444522
6polJulia Mazur (L)Libero202020920712000210
8polAgata Nowak (L)Libero121212410411200490
10polAleksandra StachowiczRozgrywająca991041033156202
11estKertu LaakAtakująca191918920672032018029
13polNikola AbramajtysŚrodkowa1311126104316253136
17polPaulina MajkowskaŚrodkowa181817710611912463242
24polPaulina DamaskePrzyjmująca1919168206419265124324
47polMajka Szczepańska-PogodaAtakująca33530014719142
55braRegiane BidiasPrzyjmująca151517620551913444511
88polMagdalena JaniukŚrodkowa002000224102

Tabela Runda Zasadnicza 2023/2024

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
1572119261125.0833175713751.2778
2512117456192.9474176614921.1836
3502117454222.4545177415011.1819
4432015548242.0000166115121.0985
5372012842281.5000157614271.1044
62821101139440.8864180118440.9767
7272081231420.7381157616700.9437
8242181333450.7333163417510.9332
9162061427510.5294156717950.8730
10162151627540.5000162918500.8805
11152151619520.3654147016780.8760
1282121915590.2542144117570.8201

Terminarz

(22)
20:30
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Sport
(1/2)
18:00
Finały Pucharu Polski
Hala Nysa

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — UNI Opole

Transmisja: Polsat Sport

Wyniki

(21)
3 - 2
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: M. Łukasik
Transmisja: Polsat Sport
(20)
0 - 3
TAURON Liga
MOSiR Radomiu

MOYA Radomka Radom — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: J. Nowicka
Transmisja: Polsat Sport
(1/4)
3 - 0
Puchar Polski
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: M. Szczepańska-Pogoda
(19)
1 - 3
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: J. Nowicka
Transmisja: Polsat Sport
(18)
3 - 1
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Metalkas Pałac Bydgoszcz

MVP: J. Pacak
Transmisja: Polsat Box Go
(17)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: K. Laak
Transmisja: Polsat Box Go
(16)
3 - 1
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — ITA TOOLS Stal Mielec

MVP: J. Pacak
Transmisja: Polsat Sport
(1/8)
0 - 3
Puchar Polski
SP nr 271 W-wa

KSG Warszawa — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

(15)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: J. Nowicka
Transmisja: Polsat Sport
(14)
3 - 0
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — ŁKS Commercecon Łódź

MVP: K. Laak
Transmisja: Polsat Sport Extra
(13)
1 - 3
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: R. Bidias
Transmisja: Polsat Box Go
(12)
3 - 1
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: K. Zaroślińska-Król
Transmisja: Polsat Box Go
(11)
2 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: P. Damaske
Transmisja: Polsat Box Go
(10)
0 - 3
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: A. Korneluk
Transmisja: Polsat Box Go
(1/8)
1 - 3
Puchar CEV
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: S. Sahin
Stan: 0-2
(9)
3 - 2
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — MOYA Radomka Radom

MVP: P. Damaske
Transmisja: Polsat Sport
(1/8)
3 - 0
Puchar CEV
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: M. Łukasik
Stan: 1-0
(8)
0 - 3
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — PGE Rysice Rzeszów

MVP: A. Kalandadze
Transmisja: Polsat Sport
(7)
1 - 3
TAURON Liga
Immobile Łuczniczka

Metalkas Pałac Bydgoszcz — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: P. Damaske
Transmisja: Polsat Box Go
(1/16)
0 - 3
Puchar CEV
Békéscsabai VS (HUN)

Swietelsky BÉKÉSCSABA (HUN) — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

Stan: 0-2
(6)
3 - 1
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Energa MKS Kalisz

MVP: R. Bidias
Transmisja: Polsat Box Go
(1/16)
3 - 1
Puchar CEV
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Swietelsky BÉKÉSCSABA (HUN)

MVP: R. Bidias
Stan: 1-0
(5)
0 - 3
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: P. Majkowska
Transmisja: Polsat Sport
(4)
3 - 0
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: K. Laak
Transmisja: Polsat Sport
(3)
0 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: K. Laak
Transmisja: Polsat Sport
(2)
3 - 0
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — #VolleyWrocław

MVP: J. Nowicka
Transmisja: Polsat Sport
(1)
3 - 0
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — UNI Opole

MVP: J. Nowicka
Transmisja: Polsat Sport
(Sparingi)
3 - 2
Sparingi
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Energa MKS Kalisz

(Sparingi)
4 - 0
Sparingi
HS Kozy

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — VK TJ Ostrava (CZE)

(Sparingi)
3 - 1
Sparingi
Hala ATH

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

(Goleniów CUP)
3 - 1
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

(Goleniów CUP)
3 - 1
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grupa Azoty Chemik Police

(Goleniów CUP)
3 - 0
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Energa MKS Kalisz

(Sparing)
1 - 3
Sparingi
MOSiR Stalowa Wola

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

(Sparing)
1 - 3
Sparingi
HS w Nisku

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

(Sparing)
3 - 1
Sparingi
Hala ATH

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — MÁV Előre SC (HUN)

(o miejsce 3)
2 - 0
Finały PreZero Grand Prix
Energa Stadion Letni Gdańsk

UNI Opole — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

(Półfinał)
0 - 2
Finały PreZero Grand Prix
Energa Stadion Letni Gdańsk

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grupa Azoty Chemik Police

(1/4 finału)
2 - 1
PreZero Grand Prix
Energa Stadion Letni Gdańsk

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — OnlyBio Pałac Bydgoszcz

(Grupa A)
2 - 0
PreZero Grand Prix - Grupa A
Energa Stadion Letni Gdańsk

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów

(Grupa A)
2 - 1
PreZero Grand Prix - Grupa A
Energa Stadion Letni Gdańsk

Grot Budowlani Łódź — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

(Grupa A)
1 - 2
PreZero Grand Prix - Grupa A
Energa Stadion Letni Gdańsk

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — OnlyBio Pałac Bydgoszcz