Ligi
Goleniów CUP, Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej, Play Off, PreZero Grand Prix, Puchar Polski, TAURON Liga, Turniej w Wieliczce
Sezon
2022/2023
Gospodarz

I Trener Bartłomiej Piekarczyk

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Data urodzenia
22 kwietnia 1987 (środa)
Wiek
35

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
1polDominika PierzchałaŚrodkowa11121282045121298041
2polJulia Nowicka (C)Rozgrywająca14141492053145522010
3usaT’ara CeasarPrzyjmująca433210134654523
5polMartyna BorowczakPrzyjmująca1212139204813118115112
6polJulia Mazur (L)Libero14131492052140050
7polAgata Nowak (L)Libero131313710471300500
8polMagdalena JaniukŚrodkowa55421017818309
10polKarina ChmielewskaRozgrywająca86871030133201
13polNikola AbramajtysŚrodkowa95541024113300
14polMaja SzymańskaAtakująca000000000000
17polPaulina MajkowskaŚrodkowa141414920531411741436
18polWeronika SobiczewskaAtakująca1210116204114100807
24polPaulina DamaskePrzyjmująca1414138105014198183614

Tabela Runda Zasadnicza 2022/2023

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
137131213866.333310648301.2819
232111103348.25009147001.3057
326129330122.50009808681.1290
424138528211.3333109010621.0264
521127525221.1364106110421.0182
614125719280.6786100610230.9834
712134917320.531398211000.8927
811123915300.500090310170.8879
910134918330.5455103111660.8842
10101331015330.4545101011200.9018
1171221013300.433389510080.8879

Terminarz

(15 kolejka)
19:00
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

TV: Polsat Box Go
(16 kolejka)
19:00
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Roleski Grupa Azoty Tarnów

TV: Polsat Box Go
(17 kolejka)
18:00
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grupa Azoty Chemik Police

TV: Polsat Sport
(18 kolejka)
00:00
TAURON Liga
HWS RCS Radom

E.LECLERC MOYA Radomka Radom — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(19 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(21 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — UNI Opole

(22 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — OnlyBio Pałac Bydgoszcz

Wyniki

(14 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — #VolleyWrocław

MVP: Martyna Borowczak
TV: Polsat Sport
(13 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Dominika Pierzchała
TV: Polsat Sport
(12 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Energa MKS Kalisz

MVP: Aleksandra Rasińska
TV: Polsat Sport Extra
(11 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Hala Immobile Łuczniczka

OnlyBio Pałac Bydgoszcz — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Paulina Majkowska
TV: Polsat Sport
(10 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Dominika Pierzchała
TV: Polsat Sport
(8 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — ŁKS Commercecon Łódź

MVP: Lana Ščuka
TV: Polsat Box Go
(7 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — MOYA Radomka Lotnisko Radom

MVP: Julia Nowicka
TV: Polsat Sport Extra
(6 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Maria Stenzel
TV: Polsat Box Go
(5 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka Tarnów

Roleski Grupa Azoty Tarnów — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Julia Nowicka
TV: Polsat Box Go
(4 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Box Go
(3 kolejka)
2 - 3
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Paulina Damaske
TV: Polsat Box Go
(2 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

MVP: Paulina Damaske
TV: Polsat Box Go
(1/8 Pucharu Polski)
3 - 1
Puchar Polski
Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu

ITA TOOLS Stal Mielec — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Zuzanna Kulig
(1 kolejka)
3 - 2
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Karolina Drużkowska
TV: Polsat Box Go
(Sparing)
3 - 2
Sparingi
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów

(Finał)
3 - 2
Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

(1/2 finału)
3 - 0
Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Novator-KhNU Khmelnytskyi (UKR)

(Sparing)
2 - 2
Sparingi
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(Sparing)
1 - 3
Sparingi
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(Goleniów CUP)
3 - 2
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Energa MKS Kalisz

(Goleniów CUP)
3 - 0
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

(Finał)
0 - 3
Turniej w Wieliczce
Hala Sportowa w Wieliczce

ITA TOOLS Stal Mielec — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(1/2 finału)
0 - 3
Turniej w Wieliczce
Hala Sportowa w Wieliczce

CM-UJ Solna Wieliczka — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(dzień 3)
0 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

(dzień 2)
0 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Wolny Los — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(dzień 1)
0 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grupa Azoty Chemik Police