1 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
20 kwietnia 2022 (środa) 19:00 Play Off 2021/2022 o miejsca 7-8 K. Stronias Polsat Box Go

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Litwin JacekKasprzyk PiotrSzymański Grzegorz

Wyniki

DrużynaWynik1234Stan rywalizacjiZłoty set
BKS BOSTIK Bielsko-Biała125182322113
UNI Opole323252525115

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Aleksandra KazałaPrzyjmująca11110151152421
3Ewelina Polak (C)Rozgrywająca0111014110-0
5Martyna BorowczakPrzyjmująca11110151160351
6Julia Mazur (L)Libero1001013100170
8Magdalena JaniukŚrodkowa1111015191-3
10Karina ChmielewskaRozgrywająca1111015131-2
11Dominika PierzchałaŚrodkowa1111004153-0
13Martyna ŚwiradŚrodkowa0001012130-2
16Kinga Drabek (L)Libero1111004100250
17Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca0100001110-0
18Gabriela OrvošováAtakująca1111015124004
19Alina BartkowskaAtakująca0100001100-0
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca0101002140382
 Łącznie         8173415

UNI Opole

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Marta OrzyłowskaŚrodkowa111101511521003
3Kinga Stronias Przyjmująca11110151181400
5Regiane BidiasPrzyjmująca11110151180501
7Vivian PellegrinoŚrodkowa1111015116303
9Gabriela BorawskaPrzyjmująca0000000000-0
10Marta PamułaPrzyjmująca0011013100600
11Aleksandra MuszyńskaŚrodkowa0000000000-0
13Adriana Adamek (L)Libero1111015100500
14Weronika WołodkoRozgrywająca1011014100-0
17Gabriela MakarowskaRozgrywająca111101515004
18Oliwia SieradzkaAtakująca11110151124-1
20Anna BączyńskaPrzyjmująca0011013100-0
 Łącznie         84104612

I Trener: Nicola Vettori

Miejsce wydarzenia

Pod Dębowcem
Hala Pod Dębowcem, 26, Karbowa, Kamienica, Bielsko-Biała, województwo śląskie, 43-300, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

13 lutego 2023 (poniedziałek), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 16 lutego 2023 (czwartek), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 17 lutego 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 18 lutego 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 #VolleyWrocław 1 19 lutego 2023 (niedziela), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 20 lutego 2023 (poniedziałek), 17:30 UNI Opole 2 Energa MKS Kalisz 3 24 lutego 2023 (piątek), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 MOYA Radomka Lotnisko Radom 3 25 lutego 2023 (sobota), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 UNI Opole 0 26 lutego 2023 (niedziela), 18:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Chemik Police 2 26 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grot Budowlani Łódź 3 26 lutego 2023 (niedziela), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 marca 2023 (piątek), 20:30 UNI Opole 1 #VolleyWrocław 3 4 marca 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 0 5 marca 2023 (niedziela), 20:30 Grot Budowlani Łódź 0 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 8 marca 2023 (środa), 20:30 #VolleyWrocław 1 Grot Budowlani Łódź 3 10 marca 2023 (piątek), 17:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 UNI Opole 2 10 marca 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 10 marca 2023 (piątek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 12 marca 2023 (niedziela), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Energa MKS Kalisz 3 17 marca 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 #VolleyWrocław 0 18 marca 2023 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 18 marca 2023 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 19 marca 2023 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 21 marca 2023 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police OnlyBio Pałac Bydgoszcz 22 marca 2023 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała UNI Opole 24 marca 2023 (piątek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Grot Budowlani Łódź 25 marca 2023 (sobota), 16:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów Energa MKS Kalisz 25 marca 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź Grupa Azoty Chemik Police 27 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 #VolleyWrocław OnlyBio Pałac Bydgoszcz 28 marca 2023 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź ŁKS Commercecon Łódź 29 marca 2023 (środa), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police Developres BELLA DOLINA Rzeszów 29 marca 2023 (środa), 19:00 Energa MKS Kalisz MOYA Radomka Lotnisko Radom 30 marca 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała OnlyBio Pałac Bydgoszcz 30 marca 2023 (czwartek), 19:00 #VolleyWrocław ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 kwietnia 2023 (sobota), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 1 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 kwietnia 2023 (niedziela), 14:45 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 3 dr FZ 6 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 4 dr FZ 5 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 10 dr FZ 9 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 1 dr FZ 8 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 2 dr FZ 7 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 5 dr FZ 4 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 7 dr FZ 2 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 6 dr FZ 3 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 9 dr FZ 10 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 8 dr FZ 1 dr FZ 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 2-7 Zw Play Off 3-6