Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
17 stycznia 2022 20:30 TAURON Liga 2021/2022 15 Aleksandra Kazała Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia pierwszySędzia drugiKomisarzKwalifikator
Morawski PawełSołtysiak GrzegorzParkitny Dariusz

Wynik meczu

DrużynaWynik12345
BKS BOSTIK Bielsko-Biała32526192515
#VolleyWrocław2152825157

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Aleksandra Kazała Przyjmująca11111051160600
3Ewelina Polak (C)Rozgrywająca111110513000
5Martyna BorowczakPrzyjmująca011000210000
6Julia Mazur (L)Libero111110510000
8Magdalena JaniukŚrodkowa111000315101
10Karina ChmielewskaRozgrywająca011000210000
11Dominika PierzchałaŚrodkowa111110511431002
13Martyna ŚwiradŚrodkowa000110213000
16Kinga Drabek (L)Libero1111105100400
17Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca000000000000
18Gabriela OrvošováAtakująca111110511911003
19Alina BartkowskaAtakująca010000110000
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca11111051152562
 Łącznie         757548

#VolleyWrocław

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Marta WellnaPrzyjmująca1111105190300
3Aleksandra GromadowskaPrzyjmująca1111105112000
5Magdalena HawryłaŚrodkowa000100110000
7Andrea KossányiováPrzyjmująca11111051200590
8Izabela BałuckaŚrodkowa1111105111204
11Adrianna SzadyRozgrywająca010100210000
12Julia PańkoPrzyjmująca000000000000
13Joanna ChorążaPrzyjmująca000000000000
15Nina KocićAtakująca010100210000
17Anna Bodasińska (L)Libero1111105100500
19Anna KaczmarRozgrywająca111110512000
20Yunieska RoblesAtakująca1001103120140
22Karolina FedorekŚrodkowa11111051110502
 Łącznie         672386

Miejsce wydarzenia

Hala Pod Dębowcem
Hala Pod Dębowcem, 26, Karbowa, Kamienica, Bielsko-Biała, województwo śląskie, 43-300, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm