3 - 2
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
21 kwietnia 2022 (czwartek) 17:30 Play Off 2021/2022 Play Off 2-3 Bruna Honorio Marques Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Król PiotrKrupski MarekKapka JanuszDudek Piotr

Wyniki

DrużynaWynik12345Stan rywalizacji
Developres BELLA DOLINA Rzeszów321172525151
ŁKS Commercecon Łódź225251616130

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela PolańskaŚrodkowa0000000000-0
3Bruna Honorio Marques Atakująca01111041160-2
7Jelena BlagojevićPrzyjmująca11111051212602
8Anna StencelŚrodkowa111110511711009
10Katarzyna WenerskaRozgrywająca1100002111-0
12Aleksandra Szczygłowska (L)Libero1111105100430
14Dominika WitowskaŚrodkowa001110313000
15Kara BajemaPrzyjmująca11111051121391
16Izabella RapaczAtakująca1000001110-0
17Malwina SmarzekAtakująca1100002150-1
20Daria Przybyła (L)Przyjmująca0000000000-0
27Ann KalandadzePrzyjmująca110000212001
95Magdalena JurczykŚrodkowa11111051301001
98Julia BińczyckaRozgrywająca111110511000
 Łącznie         8254017

I Trener: Stephane Antiga

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Martyna GrajberPrzyjmująca11111051124562
3Paulina Maj-Erwardt (L)Libero1111105100400
4Joanna PacakŚrodkowa0011103110-0
5Pietra JukoskiPrzyjmująca1000001100500
6Kamila WitkowskaŚrodkowa1111105110006
7Valentina DioufAtakująca11111051141-2
8Weronika SobiczewskaAtakująca1011003130-0
12Roberta RatzkeRozgrywająca111110513101
13Krystyna Strasz (L)Libero0000000000-0
14Angelika GajerRozgrywająca1011003110-0
15Klaudia AlagierskaŚrodkowa11111051111-1
18Julita PiaseckaPrzyjmująca0001001100330
21Veronica Jones-PerryAtakująca11111051220293
 Łącznie         7773515

I Trener: Michał Cichy

Miejsce wydarzenia

Hala Podpromie
Hala Podpromie, 10, Podpromie, Grota-Roweckiego, Rzeszów, województwo podkarpackie, 35-051, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

30 grudnia 2022 (piątek), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 stycznia 2023 (wtorek), 18:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ITA TOOLS Stal Mielec 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 #VolleyWrocław 0 5 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 stycznia 2023 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 7 stycznia 2023 (sobota), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 #VolleyWrocław 3 8 stycznia 2023 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 12 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Energa MKS Kalisz 3 13 stycznia 2023 (piątek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 13 stycznia 2023 (piątek), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 #VolleyWrocław 3 14 stycznia 2023 (sobota), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 15 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 21 stycznia 2023 (sobota), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Energa MKS Kalisz 3 22 stycznia 2023 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 0 22 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 #VolleyWrocław 0 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grot Budowlani Łódź 3 26 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 26 stycznia 2023 (czwartek), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 27 stycznia 2023 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 stycznia 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Energa MKS Kalisz 3 29 stycznia 2023 (niedziela), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 2 lutego 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała #VolleyWrocław 3 lutego 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Developres BELLA DOLINA Rzeszów 4 lutego 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police UNI Opole 5 lutego 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź Energa MKS Kalisz 6 lutego 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom OnlyBio Pałac Bydgoszcz 10 lutego 2023 (piątek), 17:30 Grot Budowlani Łódź UNI Opole 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Grupa Azoty Chemik Police 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław MOYA Radomka Lotnisko Radom 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 12 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów BKS BOSTIK Bielsko-Biała 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź #VolleyWrocław 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom Developres BELLA DOLINA Rzeszów 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Energa MKS Kalisz 19 lutego 2023 (niedziela), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów MOYA Radomka Lotnisko Radom 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz UNI Opole 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz Grot Budowlani Łódź 26 lutego 2023 (niedziela), 18:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Energa MKS Kalisz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grot Budowlani Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 4 marca 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole #VolleyWrocław 4 marca 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom BKS BOSTIK Bielsko-Biała