Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP Transmisja
11 marca 2022 (piątek) 20:30 TAURON Liga 2021/2022 21 K. Bajema Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Janusz GrzegorzPałka MirosławKapka Janusz

Wyniki

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela PolańskaŚrodkowa0000000000-0
3Bruna Honorio MarquesAtakująca11110041150-2
6Katarzyna BagrowskaPrzyjmująca0000000000-0
7Jelena BlagojevićPrzyjmująca1111004160530
8Anna StencelŚrodkowa1111004112403
10Katarzyna WenerskaRozgrywająca1111004100-0
12Aleksandra Szczygłowska (L)Libero1111004100700
14Dominika WitowskaŚrodkowa000100111000
15Kara Bajema Przyjmująca11110041260443
16Izabella RapaczAtakująca1010002100-0
20Daria Przybyła (L)Przyjmująca0000000000-0
27Ann KalandadzePrzyjmująca00010011001000
95Magdalena JurczykŚrodkowa111100411101003
98Julia BińczyckaRozgrywająca1010002100-0
 Łącznie         7145011

I Trener: Stephane Antiga

E.LECLERC MOYA Radomka Radom

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Natalia Murek (C)Przyjmująca11110041101310
4Aleksandra SzczepańskaRozgrywająca0000000000-0
6Aleksandra WójcikPrzyjmująca0001001110190
8Katarzyna Zaroślińska-KrólAtakująca11110041161-0
9Freya AelbrechtŚrodkowa111100411311001
11Kamila KobusŚrodkowa1111004150-2
12Alexandra LazićPrzyjmująca11100031110450
13Renata Biała (L)Przyjmująca1111004100420
16Agnieszka Adamek (L)Przyjmująca110100310000
18Katarzyna SkorupaRozgrywająca1111004120-2
 Łącznie         583335

I Trener: Riccardo Marchesi

Miejsce wydarzenia

Hala Podpromie
Hala Podpromie, 10, Podpromie, Grota-Roweckiego, Rzeszów, województwo podkarpackie, 35-051, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

26 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grot Budowlani Łódź 3 26 lutego 2023 (niedziela), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 marca 2023 (piątek), 20:30 UNI Opole 1 #VolleyWrocław 3 4 marca 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 0 5 marca 2023 (niedziela), 20:30 Grot Budowlani Łódź 0 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 8 marca 2023 (środa), 20:30 #VolleyWrocław 1 Grot Budowlani Łódź 3 10 marca 2023 (piątek), 17:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 UNI Opole 2 10 marca 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 10 marca 2023 (piątek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 12 marca 2023 (niedziela), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Energa MKS Kalisz 3 17 marca 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 #VolleyWrocław 0 18 marca 2023 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 18 marca 2023 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 19 marca 2023 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 21 marca 2023 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 22 marca 2023 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 UNI Opole 3 24 marca 2023 (piątek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Grot Budowlani Łódź 3 25 marca 2023 (sobota), 16:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Energa MKS Kalisz 0 25 marca 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 #VolleyWrocław 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 28 marca 2023 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 28 marca 2023 (wtorek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 29 marca 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 30 marca 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała OnlyBio Pałac Bydgoszcz 30 marca 2023 (czwartek), 19:00 #VolleyWrocław ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 kwietnia 2023 (sobota), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 1 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 kwietnia 2023 (niedziela), 14:45 4 kwietnia 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Energa MKS Kalisz 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 10 dr FZ UNI Opole 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź 8 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 7 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Energa MKS Kalisz BKS BOSTIK Bielsko-Biała 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 7 dr FZ ŁKS Commercecon Łódź 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grot Budowlani Łódź Grupa Azoty Chemik Police 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 UNI Opole 10 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 8 dr FZ ŁKS Commercecon Łódź 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 2-7 Zw Play Off 3-6 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 1-8 Zw Play Off 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 3-6 Zw Play Off 2-7 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 4-5 Zw Play Off 1-8 3 maja 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-4 Przegr Play Off 2-3 3 maja 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 1-4 Zw Play Off 2-3