2 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
26 stycznia 2021 (wtorek) 17:30 TAURON Liga 2020/2021 13

Wyniki

DrużynaWynik12345
Developres SkyRes Rzeszów2201625258
Grot Budowlani Łódź32525212115

Developres SkyRes Rzeszów

Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
 000000000000

Grot Budowlani Łódź

Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
 000000000000

Miejsce wydarzenia

Hala Podpromie
Hala Podpromie, 10, Podpromie, Grota-Roweckiego, Rzeszów, województwo podkarpackie, 35-051, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

4 kwietnia 2023 (wtorek), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 #VolleyWrocław 2 5 kwietnia 2023 (środa), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 1 Grot Budowlani Łódź 3 5 kwietnia 2023 (środa), 20:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 6 kwietnia 2023 (czwartek), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom 3 UNI Opole 1 11 kwietnia 2023 (wtorek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 11 kwietnia 2023 (wtorek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 11 kwietnia 2023 (wtorek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 12 kwietnia 2023 (środa), 17:30 #VolleyWrocław 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 12 kwietnia 2023 (środa), 19:00 UNI Opole 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 15 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 1 Grot Budowlani Łódź 3 16 kwietnia 2023 (niedziela), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 #VolleyWrocław 3 20 kwietnia 2023 (czwartek), 20:30 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 21 kwietnia 2023 (piątek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 0 21 kwietnia 2023 (piątek), 20:30 #VolleyWrocław 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 1 22 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0 23 kwietnia 2023 (niedziela), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 0 25 kwietnia 2023 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 25 kwietnia 2023 (wtorek), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 2 maja 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Grot Budowlani Łódź 3 3 maja 2023 (środa), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 6 maja 2023 (sobota), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0 7 maja 2023 (niedziela), 14:45 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 maja 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Grot Budowlani Łódź 3 10 maja 2023 (środa), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 13 maja 2023 (sobota), 18:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 7 października 2023 (sobota), 00:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała UNI Opole 7 października 2023 (sobota), 00:00 Grot Budowlani Łódź ŁKS Commercecon Łódź 7 października 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów #VolleyWrocław 7 października 2023 (sobota), 00:00 ITA TOOLS Stal Mielec Grupa Azoty Chemik Police 7 października 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz MOYA Radomka Lotnisko Radom 7 października 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Developres BELLA DOLINA Rzeszów 14 października 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław BKS BOSTIK Bielsko-Biała 14 października 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 14 października 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów Energa MKS Kalisz 14 października 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom ITA TOOLS Stal Mielec 14 października 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 14 października 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Grot Budowlani Łódź 21 października 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź BKS BOSTIK Bielsko-Biała 21 października 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Grot Budowlani Łódź 21 października 2023 (sobota), 00:00 ITA TOOLS Stal Mielec UNI Opole 21 października 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz #VolleyWrocław 21 października 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów MOYA Radomka Lotnisko Radom 21 października 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Grupa Azoty Chemik Police 28 października 2023 (sobota), 00:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 28 października 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom ŁKS Commercecon Łódź 28 października 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Developres BELLA DOLINA Rzeszów 28 października 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław OnlyBio Pałac Bydgoszcz 28 października 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Energa MKS Kalisz 28 października 2023 (sobota), 00:00 Grot Budowlani Łódź ITA TOOLS Stal Mielec 4 listopada 2023 (sobota), 00:00 ITA TOOLS Stal Mielec BKS BOSTIK Bielsko-Biała