3 - 1
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP
6 lutego 2022 (niedziela) 12:30 TAURON Liga 2021/2022 17 Polsat Box Go M. Jurczyk

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Sokół KatarzynaKaczor RadosławUrbański Andrzej

Wyniki

DrużynaWynik1234
Developres BELLA DOLINA Rzeszów323252525
Joker Świecie125161311

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela PolańskaŚrodkowa0010001120-0
3Bruna Honorio MarquesAtakująca11110041120-1
6Katarzyna BagrowskaPrzyjmująca001100210000
7Jelena BlagojevićPrzyjmująca1110003140330
8Anna StencelŚrodkowa1111004182501
10Katarzyna WenerskaRozgrywająca1111004111-0
12Aleksandra Szczygłowska (L)Libero1111004100600
14Dominika WitowskaŚrodkowa1011003160-4
15Kara BajemaPrzyjmująca11110041190642
16Izabella RapaczAtakująca1010002160-1
20Daria Przybyła (L)Przyjmująca11110041001000
27Ann KalandadzePrzyjmująca1011003171281
95Magdalena Jurczyk Środkowa01110031125-3
98Julia BińczyckaRozgrywająca1011003111-0
 Łącznie         78104513

I Trener: Stephane Antiga

Joker Świecie

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Judyta GawlakŚrodkowa1111004160-3
2Angelika WystelPrzyjmująca0111003110-0
3Amelia SenicaPrzyjmująca0011002130240
4Paulina BrzoskaŚrodkowa11110041801003
5Agata MichalewiczRozgrywająca0111003100-0
6Vangeliya RachkovskaPrzyjmująca11110041100422
7Natalia SkrzypkowskaPrzyjmująca1111004121550
9Joanna SikorskaAtakująca11110041121-0
13Monika Jagła (L)Libero1111004100360
14Paulina ZaborowskaRozgrywająca111100410000
16Julia TwardowskaPrzyjmująca1110003151350
 Łącznie         473368

I Trener: Piotr Matela

Miejsce wydarzenia

Hala Podpromie
Hala Podpromie, 10, Podpromie, Grota-Roweckiego, Rzeszów, województwo podkarpackie, 35-051, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

21 stycznia 2024 (niedziela), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 21 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 2 MOYA Radomka Radom 3 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 17:30 UNI Opole 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 25 stycznia 2024 (czwartek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 1 26 stycznia 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 26 stycznia 2024 (piątek), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 27 stycznia 2024 (sobota), 16:00 MOYA Radomka Radom 3 KGHM #VolleyWrocław 0 27 stycznia 2024 (sobota), 19:15 PGE Rysice Rzeszów 3 UNI Opole 0 28 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 Grot Budowlani Łódź 3 29 stycznia 2024 (poniedziałek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 31 stycznia 2024 (środa), 18:00 KGHM #VolleyWrocław 1 UNI Opole 3 1 lutego 2024 (czwartek), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 3 lutego 2024 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 3 lutego 2024 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 PGE Rysice Rzeszów 3 3 lutego 2024 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 MOYA Radomka Radom 1 4 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 17:00 KGHM #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 Energa MKS Kalisz 3 7 lutego 2024 (środa), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 0 9 lutego 2024 (piątek), 17:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 1 9 lutego 2024 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 10 lutego 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 KGHM #VolleyWrocław 0 11 lutego 2024 (niedziela), 13:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 11 lutego 2024 (niedziela), 16:00 MOYA Radomka Radom 2 Grot Budowlani Łódź 3 12 lutego 2024 (poniedziałek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 lutego 2024 (sobota), 17:00 UNI Opole 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 19 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 20 lutego 2024 (wtorek), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 20 lutego 2024 (wtorek), 19:00 KGHM #VolleyWrocław 2 Energa MKS Kalisz 3 23 lutego 2024 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 23 lutego 2024 (piątek), 20:30 UNI Opole 2 KGHM #VolleyWrocław 3 24 lutego 2024 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Energa MKS Kalisz 1 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź UNI Opole 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław Grot Budowlani Łódź 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz Grupa Azoty Chemik Police 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów UNI Opole 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec KGHM #VolleyWrocław 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz MOYA Radomka Radom 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała UNI Opole 17 marca 2024 (niedziela), 14:45 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 24 marca 2024 (niedziela), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00