2 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP
25 listopada 2021 (czwartek) 17:30 TAURON Liga 2021/2022 10 Polsat Box Go D. Pierzchała

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Banaś AnnaGłód WojciechStancelewski JarosławJasiński Dariusz

Wyniki

DrużynaWynik12345
Energa MKS Kalisz2251225235
BKS BOSTIK Bielsko-Biała31625182515

Energa MKS Kalisz

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Ewa KwiatkowskaŚrodkowa0000000000-0
3Karolina DrużkowskaPrzyjmująca11111051233471
8Ewelina ŻurowskaPrzyjmująca11111051130563
9Oriana MiechowiczAtakująca0001001100-0
11Justyna ŁukasikŚrodkowa1111105171-4
12Monika GałkowskaAtakująca11111051140-1
13Emilia MuchaPrzyjmująca1100103140401
14Aleksandra CyganŚrodkowa11111051132-3
15Kinga Wysokińska (L)Libero1111105100530
16Oliwia Bałuk (L)Libero0000000000-0
18Aleksandra DudekPrzyjmująca0100001120330
22Sylwia KucharskaRozgrywająca1111105120-2
23Natalia GajewskaRozgrywająca0100001100-0
 Łącznie         7864715

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Aleksandra KazałaPrzyjmująca11111051120261
3Ewelina Polak (C)Rozgrywająca1111105143-0
5Martyna BorowczakPrzyjmująca1111105150310
6Julia Mazur (L)Libero1111004100-0
8Magdalena JaniukŚrodkowa11111051101-2
10Karina ChmielewskaRozgrywająca1011003100-0
11Dominika Pierzchała Środkowa11111051142-7
13Martyna ŚwiradŚrodkowa0000000000-0
16Kinga Drabek (L)Libero1111105100580
17Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca1111004100-0
18Gabriela OrvošováAtakująca11111051220-0
19Alina BartkowskaAtakująca0000000000-0
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca1111004190471
 Łącznie         7664311

Miejsce wydarzenia

Arena Kalisz
Arena Kalisz, 22-24, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Dobrzec P, Kalisz, województwo wielkopolskie, 62-800, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Energa MKS Kalisz 1 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 1 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław 3 Grot Budowlani Łódź 0 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 UNI Opole 3 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 PGE Rysice Rzeszów 2 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 KGHM #VolleyWrocław 1 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 2 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 MOYA Radomka Radom 3 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 PGE Rysice Rzeszów 2 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 UNI Opole 0 17 marca 2024 (niedziela), 15:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 21 marca 2024 (czwartek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grot Budowlani Łódź 3 22 marca 2024 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 23 marca 2024 (sobota), 14:45 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 UNI Opole 2 23 marca 2024 (sobota), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 MOYA Radomka Radom 0 25 marca 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 KGHM #VolleyWrocław 1 26 marca 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 26 marca 2024 (wtorek), 20:30 UNI Opole 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 27 marca 2024 (środa), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 PGE Rysice Rzeszów 3 27 marca 2024 (środa), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 1 30 marca 2024 (sobota), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 0 Grot Budowlani Łódź 3 2 kwietnia 2024 (wtorek), 18:20 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 PGE Rysice Rzeszów 3 2 kwietnia 2024 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 4 kwietnia 2024 (czwartek), 19:00 Energa MKS Kalisz 2 UNI Opole 3 5 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 5 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 9 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 MOYA Radomka Radom 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 kwietnia 2024 (wtorek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław 1 ITA TOOLS Stal Mielec 3 10 kwietnia 2024 (środa), 15:45 UNI Opole 3 Energa MKS Kalisz 0 12 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 0 12 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 PGE Rysice Rzeszów 0 13 kwietnia 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 2 16 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 16 kwietnia 2024 (wtorek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 19 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 19 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police PGE Rysice Rzeszów 23 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała