Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz Kwalifikator MVP
25 listopada 2021 17:30 TAURON Liga 2021/2022 10 Polsat Box Go Anna Banaś Wojciech Głód Jarosław Stancelewski Dariusz Jasiński Dominika Pierzchała

Wynik meczu

Drużyna12345Wynik
Energa MKS Kalisz2512252352
BKS BOSTIK Bielsko-Biała16251825153

Miejsce wydarzenia

Arena Kalisz
Arena Kalisz, 22-24, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Dobrzec P, Kalisz, województwo wielkopolskie, 62-800, Polska

Energa MKS Kalisz

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Ewa KwiatkowskaŚrodkowa000000000000
3Karolina DrużkowskaPrzyjmująca11111051233471
8Ewelina ŻurowskaPrzyjmująca11111051130563
9Oriana MiechowiczAtakująca000100110000
11Justyna ŁukasikŚrodkowa111110517104
12Monika GałkowskaAtakująca1111105114001
13Emilia MuchaPrzyjmująca1100103140401
14Aleksandra CyganŚrodkowa1111105113203
15Kinga Wysokińska (L)Libero1111105100530
16Oliwia Bałuk (L)Libero000000000000
18Aleksandra DudekPrzyjmująca0100001120330
22Sylwia KucharskaRozgrywająca111110512002
23Natalia GajewskaRozgrywająca010000110000
 Łącznie       41117864715

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Aleksandra KazałaPrzyjmująca11111051120261
3Ewelina PolakRozgrywająca111110514300
5Martyna BorowczakPrzyjmująca1111105150310
6Julia Mazur (L)Libero111100410000
8Magdalena JaniukŚrodkowa1111105110102
10Karina ChmielewskaRozgrywająca101100310000
11Dominika Pierzchała Środkowa1111105114207
13Martyna ŚwiradŚrodkowa000000000000
16Kinga Drabek (L)Libero1111105100580
17Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca111100410000
18Gabriela OrvošováAtakująca1111105122000
19Alina BartkowskaAtakująca000000000000
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca1111004190471
 Łącznie       50117664311

Live

2 - 317:30
Energa MKS Kalisz
    BKS BOSTIK Bielsko-Biała

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *