Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP Transmisja
18 marca 2023 (sobota) 17:30 TAURON Liga 2022/2023 20 A. Kalandadze Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Broński JacekMorawski PawełGrzanka Robert

Wyniki

Grot Budowlani Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Ewelina PolakRozgrywająca1111004111-0
2Justyna KędzioraPrzyjmująca1011003111-0
4Marta PolŚrodkowa1111004100-0
5Małgorzata LisiakŚrodkowa0000000010330
6Adrianna KukulskaPrzyjmująca0101002100-0
7Martyna ŁazowskaRozgrywająca1100002110-0
9Julia KąkolPrzyjmująca10000011160-0
10Melis DurulAtakująca11110041110352
11Aleksandra KazałaPrzyjmująca11110041173561
14Monika Fedusio (C)Przyjmująca1111004140502
15Dominika Sobolska-TarasovaŚrodkowa1111004100-1
17Judyta GawlakŚrodkowa0000000000250
18Justyna Łysiak (L)Libero1111004100-0
21Daria Skomorowska (L)Libero00000000100-5
 Łącznie         6254111

I Trener: Maciej Biernat

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
5Katarzyna BagrowskaPrzyjmująca1000001100-0
7Jelena Blagojević (C)Przyjmująca11110041131361
8Anna ObiałaŚrodkowa0011002110-0
9Weronika CentkaŚrodkowa1100002131-1
10Katarzyna WenerskaRozgrywająca111100414103
12Aleksandra Szczygłowska (L)Libero1111004100760
16Izabella RapaczAtakująca0011002130-1
18Gabriela OrvošováAtakująca11110041172-3
20Daria Przybyła (L)Libero0000000000-0
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca1110003150401
27Ann KalandadzePrzyjmująca11110041185392
95Magdalena JurczykŚrodkowa11110041101-2
98Julia BińczyckaRozgrywająca101100310000
 Łącznie         74114614

I Trener: Stephane Antiga

Miejsce wydarzenia

Sport Arena
Zdrowie-Mania, Łódź-Polesie, Łódź, województwo łódzkie, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

4 kwietnia 2023 (wtorek), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 #VolleyWrocław 2 5 kwietnia 2023 (środa), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 1 Grot Budowlani Łódź 3 5 kwietnia 2023 (środa), 20:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 6 kwietnia 2023 (czwartek), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom 3 UNI Opole 1 11 kwietnia 2023 (wtorek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 11 kwietnia 2023 (wtorek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 11 kwietnia 2023 (wtorek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 12 kwietnia 2023 (środa), 17:30 #VolleyWrocław 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 12 kwietnia 2023 (środa), 19:00 UNI Opole 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 15 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 1 Grot Budowlani Łódź 3 16 kwietnia 2023 (niedziela), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 #VolleyWrocław 3 20 kwietnia 2023 (czwartek), 20:30 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 21 kwietnia 2023 (piątek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 0 21 kwietnia 2023 (piątek), 20:30 #VolleyWrocław 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 1 22 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0 23 kwietnia 2023 (niedziela), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 0 25 kwietnia 2023 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 25 kwietnia 2023 (wtorek), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 2 maja 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Grot Budowlani Łódź 3 3 maja 2023 (środa), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 6 maja 2023 (sobota), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0 7 maja 2023 (niedziela), 14:45 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 maja 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Grot Budowlani Łódź 3 10 maja 2023 (środa), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 13 maja 2023 (sobota), 18:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 7 października 2023 (sobota), 00:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała UNI Opole 7 października 2023 (sobota), 00:00 Grot Budowlani Łódź ŁKS Commercecon Łódź 7 października 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów #VolleyWrocław 7 października 2023 (sobota), 00:00 ITA TOOLS Stal Mielec Grupa Azoty Chemik Police 7 października 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz MOYA Radomka Lotnisko Radom 7 października 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Developres BELLA DOLINA Rzeszów 14 października 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław BKS BOSTIK Bielsko-Biała 14 października 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 14 października 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów Energa MKS Kalisz 14 października 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom ITA TOOLS Stal Mielec 14 października 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 14 października 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Grot Budowlani Łódź 21 października 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź BKS BOSTIK Bielsko-Biała 21 października 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Grot Budowlani Łódź 21 października 2023 (sobota), 00:00 ITA TOOLS Stal Mielec UNI Opole 21 października 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz #VolleyWrocław 21 października 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów MOYA Radomka Lotnisko Radom 21 października 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Grupa Azoty Chemik Police 28 października 2023 (sobota), 00:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 28 października 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom ŁKS Commercecon Łódź 28 października 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Developres BELLA DOLINA Rzeszów 28 października 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław OnlyBio Pałac Bydgoszcz 28 października 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Energa MKS Kalisz 28 października 2023 (sobota), 00:00 Grot Budowlani Łódź ITA TOOLS Stal Mielec 4 listopada 2023 (sobota), 00:00 ITA TOOLS Stal Mielec BKS BOSTIK Bielsko-Biała