1 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP Transmisja
10 października 2021 (niedziela) 20:30 TAURON Liga 2021/2022 3 I. Wasilewska Polsat Sport News

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Fiutek MariuszPośpiech RafałKobienia Wademar

Wyniki

DrużynaWynik1234
Grot Budowlani Łódź125171816
Grupa Azoty Chemik Police320252525

Grot Budowlani Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Justyna KędzioraPrzyjmująca0000000000-0
5Małgorzata LisiakŚrodkowa1111004172-1
6Anna LewandowskaŚrodkowa0111003100-0
7Martyna ŁazowskaRozgrywająca1111004120-1
8Zuzanna GóreckaPrzyjmująca11110041120450
9Weronika CentkaŚrodkowa1111004190-3
10Ana Yilian ClegerAtakująca0111003160-1
14Monika FedusioPrzyjmująca11110041161400
16Daria Skomorowska (L)Libero0000000000-0
18Justyna Łysiak (L)Libero1111004100480
23Maja PelczarskaRozgrywająca0110002100-0
24Paulina DamaskePrzyjmująca1100002100-0
91Julia SzczurowskaAtakująca1101003170-0
 Łącznie         593446

I Trener: Jakub Głuszak

Grupa Azoty Chemik Police

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Maria Stenzel (L)Libero1111004100460
3Naiane de Almeida RiosRozgrywająca1111004130-3
4Marlena KowalewskaRozgrywająca0000000000-0
5Agnieszka KąkolewskaŚrodkowa11110041120-0
6Jovana Brakocevic-CanzianAtakująca11110041131-2
9Iga Wasilewska Środkowa11110041110-1
10Katarzyna PołećŚrodkowa0000000000-0
11Martyna ŁukasikAtakująca1110003162332
12Aleksandra LipskaPrzyjmująca0000000000-0
15Martyna CzyrniańskaPrzyjmująca1011003152600
16Aleksandra Żurawska (L)Libero0000000000-0
19Bojana MilenkovićPrzyjmująca11110014140551
21Marta PolŚrodkowa1111000000-0
 Łącznie         645489

I Trener: Jacek Nawrocki

Miejsce wydarzenia

Sport Arena
Łódź Sport Arena im. Józefa Żylińskiego, 2, Aleja Unii Lubelskiej, Zdrowie-Mania, Łódź-Polesie, Łódź, województwo łódzkie, 94-020, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 10:00 Energa MKS Kalisz 2 ITA TOOLS Stal Mielec 0 14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 11:30 #VolleyWrocław 2 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 0 14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 13:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 14:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 Grot Budowlani Łódź 1 14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 16:00 Grupa Azoty Chemik Police 2 UNI Opole 0 14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Radom 1 ŁKS Commercecon Łódź 2 15 sierpnia 2023 (wtorek), 09:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 1 15 sierpnia 2023 (wtorek), 10:15 Grupa Azoty Chemik Police 2 Energa MKS Kalisz 0 15 sierpnia 2023 (wtorek), 11:30 #VolleyWrocław 2 ITA TOOLS Stal Mielec 1 15 sierpnia 2023 (wtorek), 12:45 UNI Opole 2 Grot Budowlani Łódź 1 15 sierpnia 2023 (wtorek), 14:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 Grupa Azoty Chemik Police 2 15 sierpnia 2023 (wtorek), 15:15 #VolleyWrocław 2 UNI Opole 0 15 sierpnia 2023 (wtorek), 16:30 UNI Opole 2 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 15 sierpnia 2023 (wtorek), 17:45 Grupa Azoty Chemik Police 0 #VolleyWrocław 2 9 września 2023 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 MÁV Előre SC (HUN) 1 11 września 2023 (poniedziałek), 18:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 12 września 2023 (wtorek), 17:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 15 września 2023 (piątek), 17:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Energa MKS Kalisz 0 15 września 2023 (piątek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 16 września 2023 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 16 września 2023 (sobota), 18:00 Energa MKS Kalisz 3 Grot Budowlani Łódź 1 17 września 2023 (niedziela), 10:00 Grupa Azoty Chemik Police 2 Energa MKS Kalisz 0 17 września 2023 (niedziela), 12:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 1 23 września 2023 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 1 28 września 2023 (czwartek), 17:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 4 VK TJ Ostrava (CZE) 0 1 października 2023 (niedziela), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Energa MKS Kalisz 8 października 2023 (niedziela), 15:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Developres BELLA DOLINA Rzeszów 8 października 2023 (niedziela), 17:30 ITA TOOLS Stal Mielec Grupa Azoty Chemik Police 8 października 2023 (niedziela), 20:00 Energa MKS Kalisz MOYA Radomka Radom 8 października 2023 (niedziela), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów #VolleyWrocław 9 października 2023 (poniedziałek), 17:30 Grot Budowlani Łódź ŁKS Commercecon Łódź 10 października 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała UNI Opole 13 października 2023 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 14 października 2023 (sobota), 15:00 UNI Opole Grot Budowlani Łódź 14 października 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Akademia Tarnów 15 października 2023 (niedziela), 14:45 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała #VolleyWrocław 15 października 2023 (niedziela), 17:30 MOYA Radomka Radom ITA TOOLS Stal Mielec 16 października 2023 (poniedziałek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów Energa MKS Kalisz 19 października 2023 (czwartek), 17:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów Grot Budowlani Łódź 20 października 2023 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec UNI Opole 21 października 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 21 października 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów MOYA Radomka Radom 21 października 2023 (sobota), 19:00 Energa MKS Kalisz #VolleyWrocław 22 października 2023 (niedziela), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Grupa Azoty Chemik Police 27 października 2023 (piątek), 00:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grupa Azoty Akademia Tarnów 27 października 2023 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław OnlyBio Pałac Bydgoszcz 28 października 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Developres BELLA DOLINA Rzeszów 28 października 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Energa MKS Kalisz 28 października 2023 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź ITA TOOLS Stal Mielec 30 października 2023 (poniedziałek), 19:00 MOYA Radomka Radom ŁKS Commercecon Łódź