1 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP Stan
5 maja 2022 (czwartek) 20:30 Play Off 2021/2022 o miejsca 3-4 Polsat Sport V. Diouf 0-2

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Król PiotrPośpiech RafałMalicki RobertSęk Jacek

Wyniki

DrużynaWynik1234Stan rywalizacji
Grot Budowlani Łódź1222125170
ŁKS Commercecon Łódź3252519252

Grot Budowlani Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Justyna KędzioraPrzyjmująca1111004122-0
5Małgorzata LisiakŚrodkowa1111004130-1
6Anna LewandowskaŚrodkowa1101003110-0
7Martyna ŁazowskaRozgrywająca1111004110-0
8Zuzanna GóreckaPrzyjmująca1111004151500
9Weronika CentkaŚrodkowa11110041601002
10Ana Yilian ClegerAtakująca11110041181-1
14Monika FedusioPrzyjmująca11110041190382
16Daria Skomorowska (L)Libero0000000000-0
18Justyna Łysiak (L)Libero1111004100530
23Maja PelczarskaRozgrywająca0000000000-0
24Paulina DamaskePrzyjmująca1101003130501
 Łącznie         584467

I Trener: Maciej Biernat

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Martyna GrajberPrzyjmująca1111004191460
3Paulina Maj-Erwardt (L)Libero1111004100450
4Joanna PacakŚrodkowa1101003110-0
5Pietra JukoskiPrzyjmująca010000110000
6Kamila WitkowskaŚrodkowa111100418005
7Valentina DioufAtakująca11110041271-2
8Weronika SobiczewskaAtakująca0110002110-0
12Roberta RatzkeRozgrywająca1111004100-0
13Krystyna Strasz (L)Libero0000000000-0
14Angelika GajerRozgrywająca0010001100-0
15Klaudia AlagierskaŚrodkowa1111004190-3
18Julita PiaseckaPrzyjmująca1011003100250
21Veronica Jones-PerryAtakująca11110041161241
 Łącznie         7133011

I Trener: Michał Cichy

Miejsce wydarzenia

Sport Arena
Łódź Sport Arena im. Józefa Żylińskiego, 2, Aleja Unii Lubelskiej, Zdrowie-Mania, Łódź-Polesie, Łódź, województwo łódzkie, 94-020, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Energa MKS Kalisz 1 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 1 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław 3 Grot Budowlani Łódź 0 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 UNI Opole 3 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 PGE Rysice Rzeszów 2 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 KGHM #VolleyWrocław 1 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 2 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 MOYA Radomka Radom 3 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 PGE Rysice Rzeszów 2 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 UNI Opole 0 17 marca 2024 (niedziela), 15:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 21 marca 2024 (czwartek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grot Budowlani Łódź 3 22 marca 2024 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 23 marca 2024 (sobota), 14:45 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 UNI Opole 2 23 marca 2024 (sobota), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 MOYA Radomka Radom 0 25 marca 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 KGHM #VolleyWrocław 1 26 marca 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 26 marca 2024 (wtorek), 20:30 UNI Opole 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 27 marca 2024 (środa), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 PGE Rysice Rzeszów 3 27 marca 2024 (środa), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 1 30 marca 2024 (sobota), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 0 Grot Budowlani Łódź 3 2 kwietnia 2024 (wtorek), 18:20 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 PGE Rysice Rzeszów 3 2 kwietnia 2024 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 4 kwietnia 2024 (czwartek), 19:00 Energa MKS Kalisz 2 UNI Opole 3 5 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 5 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 9 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 MOYA Radomka Radom 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 kwietnia 2024 (wtorek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław 1 ITA TOOLS Stal Mielec 3 10 kwietnia 2024 (środa), 15:45 UNI Opole 3 Energa MKS Kalisz 0 12 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 0 12 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 PGE Rysice Rzeszów 0 13 kwietnia 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 2 16 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 16 kwietnia 2024 (wtorek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 19 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 19 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police PGE Rysice Rzeszów 23 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała