2 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP
7 grudnia 2023 (czwartek) 18:20 TAURON Liga 2023/2024 10 Polsat Sport News M. Gałkowska

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Cyran JanuszKrupski MarekKapka Janusz

Wyniki

DrużynaWynik12345
Grupa Azoty Akademia Tarnów2251817277
MOYA Radomka Radom31925252515

Grupa Azoty Akademia Tarnów

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Barbara ZakościelnaPrzyjmująca000000000000
2Viktoriya MoscickayaŚrodkowa000000000000
3Katarzyna Marcyniuk (C)Przyjmująca000000000000
4Natasha CalkinsAtakująca000000000000
6Julita MolendaPrzyjmująca000000000000
9Karolina Szczygieł-GłódRozgrywająca000000000000
10Karina ChmielewskaRozgrywająca000000000000
11Danijela DžakovićPrzyjmująca000000000000
12Dima UshevaŚrodkowa000000000000
16Aleksandra Żurawska (L)Libero000000000000
17Judyta GawlakŚrodkowa000000000000
18Wiktoria SzumeraAtakująca000000000000
 Łącznie         0000

MOYA Radomka Radom

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Maria Stenzel (L)Libero000000000000
2Paulina ReiterAtakująca000000000000
3Klaudia NowakowskaPrzyjmująca000000000000
5Marta Łyczakowska (C)Rozgrywająca000000000000
6Hilary JohnsonPrzyjmująca000000000000
8Angelika GajerRozgrywająca000000000000
9Natalia MurekPrzyjmująca000000000000
10Krystyna Strasz (L)Libero000000000000
12Monika GałkowskaAtakująca000000000000
13Martyna ŚwiradŚrodkowa000000000000
14Marie SchölzelŚrodkowa000000000000
15Kornelia MoskwaŚrodkowa000000000000
24Dagmara DąbrowskaPrzyjmująca000000000000
29Adrianna Rybak-CzyrniańskaŚrodkowa000000000000
 Łącznie         0000

I Trener: Stefano Micoli

Miejsce wydarzenia

Arena Jaskółka
Arena Jaskółka Tarnów, 3B, Romualda Traugutta, Mościce, Tarnów, województwo małopolskie, 33-101, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

13 listopada 2023 (poniedziałek), 20:30 #VolleyWrocław 1 MOYA Radomka Radom 3 15 listopada 2023 (środa), 18:00 Swietelsky BÉKÉSCSABA (HUN) 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 listopada 2023 (piątek), 17:30 Energa MKS Kalisz 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 17 listopada 2023 (piątek), 20:30 MOYA Radomka Radom 1 UNI Opole 3 18 listopada 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 19 listopada 2023 (niedziela), 13:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 #VolleyWrocław 1 19 listopada 2023 (niedziela), 16:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 19 listopada 2023 (niedziela), 19:00 PGE Rysice Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 1 23 listopada 2023 (czwartek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 PGE Rysice Rzeszów 3 24 listopada 2023 (piątek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 MOYA Radomka Radom 0 26 listopada 2023 (niedziela), 19:00 UNI Opole 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 listopada 2023 (poniedziałek), 19:00 #VolleyWrocław 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 27 listopada 2023 (poniedziałek), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 2 Energa MKS Kalisz 3 29 listopada 2023 (środa), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 29 listopada 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 2 grudnia 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 3 grudnia 2023 (niedziela), 16:00 PGE Rysice Rzeszów 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 2 3 grudnia 2023 (niedziela), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 grudnia 2023 (niedziela), 20:30 #VolleyWrocław 3 UNI Opole 1 4 grudnia 2023 (poniedziałek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 MOYA Radomka Radom 2 4 grudnia 2023 (poniedziałek), 20:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 7 grudnia 2023 (czwartek), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 7 grudnia 2023 (czwartek), 18:20 Grupa Azoty Akademia Tarnów 2 MOYA Radomka Radom 3 8 grudnia 2023 (piątek), 17:30 UNI Opole 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 8 grudnia 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 9 grudnia 2023 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź #VolleyWrocław 10 grudnia 2023 (niedziela), 13:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 10 grudnia 2023 (niedziela), 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec PGE Rysice Rzeszów 12 grudnia 2023 (wtorek), 17:30 MOYA Radomka Radom Metalkas Pałac Bydgoszcz 12 grudnia 2023 (wtorek), 19:00 UNI Opole Grupa Azoty Akademia Tarnów 13 grudnia 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police Energa MKS Kalisz 14 grudnia 2023 (czwartek), 17:30 #VolleyWrocław ITA TOOLS Stal Mielec 14 grudnia 2023 (czwartek), 19:00 Grot Budowlani Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 15 grudnia 2023 (piątek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 15 grudnia 2023 (piątek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów Metalkas Pałac Bydgoszcz 16 grudnia 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police ITA TOOLS Stal Mielec 18 grudnia 2023 (poniedziałek), 16:00 UNI Opole BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 18 grudnia 2023 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Grot Budowlani Łódź 18 grudnia 2023 (poniedziałek), 19:00 #VolleyWrocław Grupa Azoty Akademia Tarnów 19 grudnia 2023 (wtorek), 19:00 MOYA Radomka Radom Energa MKS Kalisz 20 grudnia 2023 (środa), 00:00 Energa MKS Kalisz MOYA Radomka Radom 20 grudnia 2023 (środa), 00:00 PGE Rysice Rzeszów Grot Budowlani Łódź 20 grudnia 2023 (środa), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Metalkas Pałac Bydgoszcz 20 grudnia 2023 (środa), 00:00 Enea Energetyk Poznań ITA TOOLS Stal Mielec 21 grudnia 2023 (czwartek), 17:00 UJ-CM Solna Wieliczka ŁKS Commercecon Łódź 21 grudnia 2023 (czwartek), 19:00 ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki Grupa Azoty Akademia Tarnów 30 grudnia 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 30 grudnia 2023 (sobota), 00:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 30 grudnia 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz PGE Rysice Rzeszów 30 grudnia 2023 (sobota), 00:00 ITA TOOLS Stal Mielec MOYA Radomka Radom