3 - 1
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP Transmisja
3 grudnia 2022 (sobota) 16:00 TAURON Liga 2022/2023 6 M. Stenzel Polsat Box Go

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Słowik MarekWolski DariuszKuciński Paweł

Wyniki

DrużynaWynik1234
Grupa Azoty Chemik Police325202525
BKS BOSTIK Bielsko-Biała120251820

Grupa Azoty Chemik Police

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Maria Stenzel (L)Libero0111003100570
2Maira CiprianoPrzyjmująca0011002120-0
5Agnieszka KornelukŚrodkowa11110041111-6
6Jovana Brakocevic-Canzian (C)Atakująca111100411501002
7Josefa Fabiola SouzaRozgrywająca0000000000-0
9Iga WasilewskaŚrodkowa1111004150-2
10Katarzyna PołećŚrodkowa1111004160-3
11Martyna ŁukasikAtakująca11110041145501
13Lenka OvečkováRozgrywająca111100412002
15Martyna CzyrniańskaPrzyjmująca11110041142462
17Monika Jagła (L)Libero1100002100450
19Joanna SikorskaAtakująca0010001100-0
 Łącznie         6984718

I Trener: Marek Mierzwiński

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Dominika PierzchałaŚrodkowa011100313001
2Julia Nowicka (C)Rozgrywająca1111004142-0
5Martyna BorowczakPrzyjmująca11110041101410
6Julia Mazur (L)Libero111100410000
7Agata Nowak (L)Libero1111004100170
8Magdalena JaniukŚrodkowa1100002120-1
10Karina ChmielewskaRozgrywająca101100310000
17Paulina MajkowskaŚrodkowa1111004113005
18Weronika SobiczewskaAtakująca1011003120-0
24Paulina DamaskePrzyjmująca11110041211231
47Majka Szczepańska-PogodaAtakująca111100417100
 Łącznie         625238

Miejsce wydarzenia

Netto Arena Szczecin
Netto Arena, 5, Władysława Szafera, Zawadzkiego-Klonowica, Zachód, Szczecin, województwo zachodniopomorskie, 71-245, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

26 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grot Budowlani Łódź 3 26 lutego 2023 (niedziela), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 marca 2023 (piątek), 20:30 UNI Opole 1 #VolleyWrocław 3 4 marca 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 0 5 marca 2023 (niedziela), 20:30 Grot Budowlani Łódź 0 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 8 marca 2023 (środa), 20:30 #VolleyWrocław 1 Grot Budowlani Łódź 3 10 marca 2023 (piątek), 17:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 UNI Opole 2 10 marca 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 10 marca 2023 (piątek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 12 marca 2023 (niedziela), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Energa MKS Kalisz 3 17 marca 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 #VolleyWrocław 0 18 marca 2023 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 18 marca 2023 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 19 marca 2023 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 21 marca 2023 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 22 marca 2023 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 UNI Opole 3 24 marca 2023 (piątek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Grot Budowlani Łódź 3 25 marca 2023 (sobota), 16:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Energa MKS Kalisz 0 25 marca 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 #VolleyWrocław 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 28 marca 2023 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 28 marca 2023 (wtorek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 29 marca 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 30 marca 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała OnlyBio Pałac Bydgoszcz 30 marca 2023 (czwartek), 19:00 #VolleyWrocław ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 kwietnia 2023 (sobota), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 1 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 kwietnia 2023 (niedziela), 14:45 4 kwietnia 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Energa MKS Kalisz 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 10 dr FZ UNI Opole 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź 8 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 7 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Energa MKS Kalisz BKS BOSTIK Bielsko-Biała 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 7 dr FZ ŁKS Commercecon Łódź 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grot Budowlani Łódź Grupa Azoty Chemik Police 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 UNI Opole 10 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 8 dr FZ ŁKS Commercecon Łódź 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 2-7 Zw Play Off 3-6 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 1-8 Zw Play Off 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 3-6 Zw Play Off 2-7 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 4-5 Zw Play Off 1-8 3 maja 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-4 Przegr Play Off 2-3 3 maja 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 1-4 Zw Play Off 2-3