Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
1 maja 2022 (niedziela) 14:45 Play Off 2021/2022 o miejsca 1-2 Jovana Brakocevic-Canzian Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Pindral SzymonAdamczyk BartłomiejSkorupa AndrzejStrzylak Sylwester

Wyniki

DrużynaWynik12345Stan rywalizacji
Grupa Azoty Chemik Police325252222151
Developres BELLA DOLINA Rzeszów219222525120

Grupa Azoty Chemik Police

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Maria Stenzel (L)Libero1111105100480
3Naiane de Almeida RiosRozgrywająca0001102120-2
4Marlena KowalewskaRozgrywająca1111004130-2
5Agnieszka KąkolewskaŚrodkowa11111051101-3
6Jovana Brakocevic-Canzian Atakująca11111051292-2
9Iga WasilewskaŚrodkowa1111004160-1
10Katarzyna PołećŚrodkowa0011103100-0
11Martyna ŁukasikAtakująca11111051231440
12Aleksandra LipskaPrzyjmująca0000000000-0
15Martyna CzyrniańskaPrzyjmująca11111051142560
16Aleksandra Żurawska (L)Libero0000000000-0
19Bojana MilenkovićPrzyjmująca0001001100330
21Marta PolŚrodkowa0000101100-0
 Łącznie         8764710

I Trener: Marek Mierzwiński

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela PolańskaŚrodkowa0000000000-0
3Bruna Honorio MarquesAtakująca1111105110002
7Jelena BlagojevićPrzyjmująca11111051182411
8Anna StencelŚrodkowa1111105140-1
10Katarzyna WenerskaRozgrywająca111110513101
12Aleksandra Szczygłowska (L)Libero1111105100610
14Dominika WitowskaŚrodkowa0001102171-1
15Kara BajemaPrzyjmująca11111051290352
16Izabella RapaczAtakująca1000102110-0
17Malwina SmarzekAtakująca0000000000-0
20Daria Przybyła (L)Przyjmująca0000000000-0
27Ann KalandadzePrzyjmująca0010001100-0
95Magdalena JurczykŚrodkowa11111051100-5
98Julia BińczyckaRozgrywająca1010103100-0
 Łącznie         8244113

I Trener: Stephane Antiga

Miejsce wydarzenia

HS w Policach
Hala sportowa, 6e, Siedlecka, Osiedle Gryfitów, Police, gmina Police, powiat policki, województwo zachodniopomorskie, 72-010, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

30 grudnia 2022 (piątek), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 stycznia 2023 (wtorek), 18:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ITA TOOLS Stal Mielec 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 #VolleyWrocław 0 5 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 stycznia 2023 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 7 stycznia 2023 (sobota), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 #VolleyWrocław 3 8 stycznia 2023 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 12 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Energa MKS Kalisz 3 13 stycznia 2023 (piątek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 13 stycznia 2023 (piątek), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 #VolleyWrocław 3 14 stycznia 2023 (sobota), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 15 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 21 stycznia 2023 (sobota), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Energa MKS Kalisz 3 22 stycznia 2023 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 0 22 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 #VolleyWrocław 0 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grot Budowlani Łódź 3 26 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 26 stycznia 2023 (czwartek), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 27 stycznia 2023 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 stycznia 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Energa MKS Kalisz 3 29 stycznia 2023 (niedziela), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 2 lutego 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała #VolleyWrocław 3 lutego 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Developres BELLA DOLINA Rzeszów 4 lutego 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police UNI Opole 5 lutego 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź Energa MKS Kalisz 6 lutego 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom OnlyBio Pałac Bydgoszcz 10 lutego 2023 (piątek), 17:30 Grot Budowlani Łódź UNI Opole 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Grupa Azoty Chemik Police 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław MOYA Radomka Lotnisko Radom 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 12 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów BKS BOSTIK Bielsko-Biała 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź #VolleyWrocław 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom Developres BELLA DOLINA Rzeszów 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Energa MKS Kalisz 19 lutego 2023 (niedziela), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów MOYA Radomka Lotnisko Radom 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz UNI Opole 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz Grot Budowlani Łódź 26 lutego 2023 (niedziela), 18:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Energa MKS Kalisz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grot Budowlani Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 4 marca 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole #VolleyWrocław 4 marca 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom BKS BOSTIK Bielsko-Biała