3 - 0
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP Stan
21 kwietnia 2022 (czwartek) 20:30 Play Off 2021/2022 1-4 Polsat Sport M. Łukasik 1-0

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Pośpiech RafałFiutek MariuszRatajczak KrzysztofJasiński Dariusz

Wyniki

DrużynaWynik123Stan rywalizacji
Grupa Azoty Chemik Police32525251
Grot Budowlani Łódź01621170

Grupa Azoty Chemik Police

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Maria Stenzel (L)Libero1110003100690
3Naiane de Almeida RiosRozgrywająca0010001100-0
4Marlena KowalewskaRozgrywająca1110003120-2
5Agnieszka KąkolewskaŚrodkowa11100031162-5
6Jovana Brakocevic-CanzianAtakująca11100031131-1
9Iga WasilewskaŚrodkowa11100031100-5
10Katarzyna PołećŚrodkowa0000000000-0
11Martyna Łukasik Atakująca11100031130470
12Aleksandra LipskaPrzyjmująca1010002110-1
15Martyna CzyrniańskaPrzyjmująca1100002121500
16Aleksandra Żurawska (L)Libero0000000000-0
19Bojana MilenkovićPrzyjmująca0110002150381
21Marta PolŚrodkowa0100001100-0
 Łącznie         6245015

I Trener: Marek Mierzwiński

Grot Budowlani Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Justyna KędzioraPrzyjmująca1110003150420
5Małgorzata LisiakŚrodkowa1110003171-3
6Anna LewandowskaŚrodkowa1110003141-1
7Martyna ŁazowskaRozgrywająca1110003120-1
9Weronika CentkaŚrodkowa0000000000-0
10Ana Yilian ClegerAtakująca11100031181-0
16Daria Skomorowska (L)Libero010000110000
18Justyna Łysiak (L)Libero1110003100670
23Maja PelczarskaRozgrywająca0000000000-0
24Paulina DamaskePrzyjmująca11100031101401
 Łącznie         464446

I Trener: Maciej Biernat

Miejsce wydarzenia

HS w Policach
Hala sportowa, 6e, Siedlecka, Osiedle Gryfitów, Police, gmina Police, powiat policki, województwo zachodniopomorskie, 72-010, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

5 listopada 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 1 5 listopada 2023 (niedziela), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 6 listopada 2023 (poniedziałek), 17:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 UNI Opole 3 8 listopada 2023 (środa), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Swietelsky BÉKÉSCSABA (HUN) 1 8 listopada 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 10 listopada 2023 (piątek), 17:30 UNI Opole 0 PGE Rysice Rzeszów 3 11 listopada 2023 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Energa MKS Kalisz 1 11 listopada 2023 (sobota), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 12 listopada 2023 (niedziela), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 13 listopada 2023 (poniedziałek), 20:30 #VolleyWrocław 1 MOYA Radomka Radom 3 15 listopada 2023 (środa), 18:00 Swietelsky BÉKÉSCSABA (HUN) 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 listopada 2023 (piątek), 17:30 Energa MKS Kalisz 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 17 listopada 2023 (piątek), 20:30 MOYA Radomka Radom 1 UNI Opole 3 18 listopada 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 19 listopada 2023 (niedziela), 13:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 #VolleyWrocław 1 19 listopada 2023 (niedziela), 16:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 19 listopada 2023 (niedziela), 19:00 PGE Rysice Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 1 23 listopada 2023 (czwartek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 PGE Rysice Rzeszów 3 24 listopada 2023 (piątek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 MOYA Radomka Radom 0 26 listopada 2023 (niedziela), 19:00 UNI Opole 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 listopada 2023 (poniedziałek), 19:00 #VolleyWrocław 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 27 listopada 2023 (poniedziałek), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 2 Energa MKS Kalisz 3 29 listopada 2023 (środa), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 29 listopada 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 2 grudnia 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 3 grudnia 2023 (niedziela), 16:00 PGE Rysice Rzeszów Grupa Azoty Akademia Tarnów 3 grudnia 2023 (niedziela), 19:00 Energa MKS Kalisz ŁKS Commercecon Łódź 3 grudnia 2023 (niedziela), 20:30 #VolleyWrocław UNI Opole 4 grudnia 2023 (poniedziałek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała MOYA Radomka Radom 4 grudnia 2023 (poniedziałek), 20:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz ITA TOOLS Stal Mielec 7 grudnia 2023 (czwartek), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 7 grudnia 2023 (czwartek), 18:20 Grupa Azoty Akademia Tarnów MOYA Radomka Radom 8 grudnia 2023 (piątek), 17:30 UNI Opole ŁKS Commercecon Łódź 8 grudnia 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz Metalkas Pałac Bydgoszcz 9 grudnia 2023 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź #VolleyWrocław 10 grudnia 2023 (niedziela), 13:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 10 grudnia 2023 (niedziela), 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec PGE Rysice Rzeszów 12 grudnia 2023 (wtorek), 17:30 MOYA Radomka Radom Metalkas Pałac Bydgoszcz 12 grudnia 2023 (wtorek), 19:00 UNI Opole Grupa Azoty Akademia Tarnów 13 grudnia 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police Energa MKS Kalisz 14 grudnia 2023 (czwartek), 17:30 #VolleyWrocław ITA TOOLS Stal Mielec 14 grudnia 2023 (czwartek), 19:00 Grot Budowlani Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 15 grudnia 2023 (piątek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 16 grudnia 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź Grot Budowlani Łódź 16 grudnia 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław Grupa Azoty Akademia Tarnów 16 grudnia 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police ITA TOOLS Stal Mielec 16 grudnia 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Radom Energa MKS Kalisz 16 grudnia 2023 (sobota), 00:00 PGE Rysice Rzeszów Metalkas Pałac Bydgoszcz 18 grudnia 2023 (poniedziałek), 16:00 UNI Opole BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 20 grudnia 2023 (środa), 00:00 Energa MKS Kalisz MOYA Radomka Radom