1 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
8 stycznia 2023 (niedziela) 14:45 TAURON Liga 2022/2023 10 kolejka Klaudia Alagierska-Szczepaniak Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Sokół KatarzynaMaciejewski MaciejKuciński Paweł

Wyniki

DrużynaWynik1234
Grupa Azoty Chemik Police126272220
ŁKS Commercecon Łódź324292525

Grupa Azoty Chemik Police

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Maria Stenzel (L)Libero1111004100650
2Maira CiprianoPrzyjmująca1111004173630
5Agnieszka KornelukŚrodkowa11110041111-5
6Jovana Brakocevic-Canzian (C)Atakująca11110041141-1
7Josefa Fabiola SouzaRozgrywająca0111003121-0
9Iga WasilewskaŚrodkowa111100415001
10Katarzyna PołećŚrodkowa0111003110-0
11Martyna ŁukasikAtakująca11110041160451
13Lenka OvečkováRozgrywająca1111004111-0
14Natalia MędrzykPrzyjmująca0000000000-0
15Martyna CzyrniańskaPrzyjmująca1111004161231
17Monika Jagła (L)Libero0000000000-0
19Joanna SikorskaAtakująca1001002100-0
21Marta PolŚrodkowa0000000000-0
 Łącznie         638499

I Trener: Marek Mierzwiński

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Aleksandra GrykaŚrodkowa0000000000-0
3Paulina Maj-Erwardt (L)Libero1111004100530
5Nikola KrawczykLibero0000000000-0
6Kamila WitkowskaŚrodkowa111100411201003
7Valentina DioufAtakująca11110041230-1
8Zuzanna GóreckaPrzyjmująca11110041140522
10Anastasiia HryshchukAtakująca0000000000-0
12Roberta RatzkeRozgrywająca1111004151-3
14Angelika GajerRozgrywająca0100001100-0
15Klaudia Alagierska-SzczepaniakŚrodkowa1111004116106
17Lana ŠčukaPrzyjmująca1111004192471
18Julita PiaseckaPrzyjmująca0100002100-0
 Łącznie         7944916

Miejsce wydarzenia

HS w Policach
Hala sportowa, 6e, Siedlecka, Osiedle Gryfitów, Police, gmina Police, powiat policki, województwo zachodniopomorskie, 72-010, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

30 grudnia 2022 (piątek), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 stycznia 2023 (wtorek), 18:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ITA TOOLS Stal Mielec 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 #VolleyWrocław 0 5 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 stycznia 2023 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 7 stycznia 2023 (sobota), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 #VolleyWrocław 3 8 stycznia 2023 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 12 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Energa MKS Kalisz 3 13 stycznia 2023 (piątek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 13 stycznia 2023 (piątek), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 #VolleyWrocław 3 14 stycznia 2023 (sobota), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 15 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 21 stycznia 2023 (sobota), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Energa MKS Kalisz 3 22 stycznia 2023 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 0 22 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 #VolleyWrocław 0 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grot Budowlani Łódź 3 26 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 26 stycznia 2023 (czwartek), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 27 stycznia 2023 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 stycznia 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Energa MKS Kalisz 3 29 stycznia 2023 (niedziela), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 2 lutego 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała #VolleyWrocław 3 lutego 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Developres BELLA DOLINA Rzeszów 4 lutego 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police UNI Opole 5 lutego 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź Energa MKS Kalisz 6 lutego 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom OnlyBio Pałac Bydgoszcz 10 lutego 2023 (piątek), 17:30 Grot Budowlani Łódź UNI Opole 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Grupa Azoty Chemik Police 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław MOYA Radomka Lotnisko Radom 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 12 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów BKS BOSTIK Bielsko-Biała 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź #VolleyWrocław 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom Developres BELLA DOLINA Rzeszów 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Energa MKS Kalisz 19 lutego 2023 (niedziela), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów MOYA Radomka Lotnisko Radom 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz UNI Opole 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz Grot Budowlani Łódź 26 lutego 2023 (niedziela), 18:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Energa MKS Kalisz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grot Budowlani Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 4 marca 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole #VolleyWrocław 4 marca 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom BKS BOSTIK Bielsko-Biała