3 - 2
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP
16 stycznia 2022 (niedziela) 19:00 TAURON Liga 2021/2022 15 Polsat Box Go O. Różański

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Walerzak MarcinBeń MirosławZwierko JerzyLemek Andrzej

Wyniki

DrużynaWynik12345
IŁ Capital Legionovia Legionowo31725162515
Grot Budowlani Łódź22513252013

IŁ Capital Legionovia Legionowo

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Maja TokarskaŚrodkowa11111051151-7
3Olivia Różański Przyjmująca11111051211460
6Magdalena DamaskePrzyjmująca0000000000-0
7Daria SzczyrbaPrzyjmująca1011104131-0
8Sonia StefanikŚrodkowa0100001110-1
10Yaprak ErkekPrzyjmująca11111051141461
11Izabela Lemańczyk (L)Libero1111105100500
12Diana DąbrowskaRozgrywająca0011103100-0
13Hanna TylskaPrzyjmująca0000000000-0
14Maja SzymańskaAtakująca0000000000-0
16Klaudia Kulig (L)Libero0000000000-0
17Gyselle SilvaAtakująca1110104151-1
18Aleksandra GrykaŚrodkowa11111051180-7
21Alicja GrabkaRozgrywająca1111105100-0
 Łącznie         7754717

Grot Budowlani Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Justyna KędzioraPrzyjmująca0011103100-0
5Małgorzata LisiakŚrodkowa1111105171-4
6Anna LewandowskaŚrodkowa1111105150-1
7Martyna ŁazowskaRozgrywająca1111105121-1
8Zuzanna GóreckaPrzyjmująca11111051151560
9Weronika CentkaŚrodkowa0000000000-0
10Ana Yilian ClegerAtakująca11111051200-1
14Monika FedusioPrzyjmująca1111105191422
16Daria Skomorowska (L)Libero0000000000-0
18Justyna Łysiak (L)Libero1111105100520
23Maja PelczarskaRozgrywająca0000000000-0
24Paulina DamaskePrzyjmująca0101002140500
91Julia SzczurowskaAtakująca0001001120-1
 Łącznie         6445010

I Trener: Jakub Głuszak

Miejsce wydarzenia

IŁ Capital Arena
DPD Arena Legionowo, 50, Bolesława Chrobrego, Osiedle Jagiellońska, Legionowo, powiat legionowski, województwo mazowieckie, 05-120, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

15 stycznia 2024 (poniedziałek), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 stycznia 2024 (środa), 19:00 KSG Warszawa 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 20 stycznia 2024 (sobota), 19:00 KGHM #VolleyWrocław 0 PGE Rysice Rzeszów 3 21 stycznia 2024 (niedziela), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 21 stycznia 2024 (niedziela), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 21 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 2 MOYA Radomka Radom 3 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 17:30 UNI Opole 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 25 stycznia 2024 (czwartek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 1 26 stycznia 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 26 stycznia 2024 (piątek), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 27 stycznia 2024 (sobota), 16:00 MOYA Radomka Radom 3 KGHM #VolleyWrocław 0 27 stycznia 2024 (sobota), 19:15 PGE Rysice Rzeszów 3 UNI Opole 0 28 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 Grot Budowlani Łódź 3 29 stycznia 2024 (poniedziałek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 31 stycznia 2024 (środa), 18:00 KGHM #VolleyWrocław 1 UNI Opole 3 1 lutego 2024 (czwartek), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 3 lutego 2024 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 3 lutego 2024 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 PGE Rysice Rzeszów 3 3 lutego 2024 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 MOYA Radomka Radom 1 4 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 17:00 KGHM #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 Energa MKS Kalisz 3 7 lutego 2024 (środa), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 0 9 lutego 2024 (piątek), 17:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 1 9 lutego 2024 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 10 lutego 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 KGHM #VolleyWrocław 0 11 lutego 2024 (niedziela), 13:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 11 lutego 2024 (niedziela), 16:00 MOYA Radomka Radom 2 Grot Budowlani Łódź 3 12 lutego 2024 (poniedziałek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 lutego 2024 (sobota), 17:00 UNI Opole 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 19 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 20 lutego 2024 (wtorek), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 20 lutego 2024 (wtorek), 19:00 KGHM #VolleyWrocław 2 Energa MKS Kalisz 3 23 lutego 2024 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 23 lutego 2024 (piątek), 20:30 UNI Opole 2 KGHM #VolleyWrocław 3 24 lutego 2024 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów ITA TOOLS Stal Mielec 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz Energa MKS Kalisz 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom Grupa Azoty Akademia Tarnów 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź UNI Opole 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław Grot Budowlani Łódź 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz Grupa Azoty Chemik Police 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów UNI Opole 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec KGHM #VolleyWrocław 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz MOYA Radomka Radom 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała UNI Opole 17 marca 2024 (niedziela), 14:45 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 24 marca 2024 (niedziela), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00