0 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
9 grudnia 2021 (czwartek) 17:30 TAURON Liga 2021/2022 12 kolejka Monika Fedusio Polsat Box Go

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Pośpiech RafałFiutek MariuszPachniewicz Bogusław

Wyniki

DrużynaWynik123
Joker Świecie0232116
Grot Budowlani Łódź3252525

Joker Świecie

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Judyta GawlakŚrodkowa1110003160-2
2Angelika WystelPrzyjmująca0000000000-0
4Paulina BrzoskaŚrodkowa1110003170-3
5Agata MichalewiczRozgrywająca1110003130-0
6Vangeliya RachkovskaPrzyjmująca1110003140220
7Natalia SkrzypkowskaPrzyjmująca1110003151500
8Agata Nowak (L)Libero1110003100580
9Joanna SikorskaAtakująca0100001110-0
11Sonia KubackaŚrodkowa0000000000-0
12Maria Lusia OliveiraAtakująca1110003180-1
13Monika Jagła (L)Libero1110003100-0
14Paulina ZaborowskaRozgrywająca0100001100-0
16Julia TwardowskaPrzyjmująca1110003150233
 Łącznie         391379

I Trener: Piotr Matela

Grot Budowlani Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Justyna KędzioraPrzyjmująca0110002110250
5Małgorzata LisiakŚrodkowa1110003131-2
6Anna LewandowskaŚrodkowa0010001120-2
7Martyna ŁazowskaRozgrywająca1110003131-1
8Zuzanna GóreckaPrzyjmująca11100031110590
9Weronika CentkaŚrodkowa1110003161-3
10Ana Yilian ClegerAtakująca1000001120-0
14Monika Fedusio Przyjmująca11100031151290
16Daria Skomorowska (L)Libero00100011001000
18Justyna Łysiak (L)Libero1110003100540
23Maja PelczarskaRozgrywająca0010001100-0
24Paulina DamaskePrzyjmująca0000000000-0
91Julia SzczurowskaAtakująca1110003118334
 Łącznie         6174512

I Trener: Jakub Głuszak

Miejsce wydarzenia

Hala Widowiskowo Sportowa
Kolonia Sienkiewicza, Gruczno, gmina Świecie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie, 86-111, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

6 listopada 2022 (niedziela), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 8 listopada 2022 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 3 UNI Opole 2 9 listopada 2022 (środa), 18:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 1 #VolleyWrocław 3 9 listopada 2022 (środa), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 11 listopada 2022 (piątek), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 11 listopada 2022 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 12 listopada 2022 (sobota), 19:00 #VolleyWrocław 2 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 12 listopada 2022 (sobota), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 14 listopada 2022 (poniedziałek), 17:00 SAN-Pajda Jarosław 0 Energa MKS Kalisz 3 14 listopada 2022 (poniedziałek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 17 listopada 2022 (czwartek), 17:30 UNI Opole 2 Grot Budowlani Łódź 3 17 listopada 2022 (czwartek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 18 listopada 2022 (piątek), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom 3 #VolleyWrocław 0 21 listopada 2022 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 21 listopada 2022 (poniedziałek), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 Energa MKS Kalisz 3 22 listopada 2022 (wtorek), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 22 listopada 2022 (wtorek), 19:00 Trans-Ann Płomień Sosnowiec 0 MOYA Radomka Lotnisko Radom 3 23 listopada 2022 (środa), 19:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 listopada 2022 (piątek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 listopada 2022 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 3 UNI Opole 1 26 listopada 2022 (sobota), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 27 listopada 2022 (niedziela), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 28 listopada 2022 (poniedziałek), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 28 listopada 2022 (poniedziałek), 20:30 #VolleyWrocław 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 29 listopada 2022 (wtorek), 17:00 UNI Opole 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 2 grudnia 2022 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 grudnia 2022 (sobota), 16:00 Grupa Azoty Chemik Police BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 grudnia 2022 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź Energa MKS Kalisz 4 grudnia 2022 (niedziela), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 4 grudnia 2022 (niedziela), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo #VolleyWrocław 5 grudnia 2022 (poniedziałek), 20:30 UNI Opole OnlyBio Pałac Bydgoszcz 8 grudnia 2022 (czwartek), 21:00 #VolleyWrocław UNI Opole 9 grudnia 2022 (piątek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Grot Budowlani Łódź 9 grudnia 2022 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała MOYA Radomka Lotnisko Radom 10 grudnia 2022 (sobota), 19:00 Energa MKS Kalisz Grupa Azoty Chemik Police 11 grudnia 2022 (niedziela), 16:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów ŁKS Commercecon Łódź 11 grudnia 2022 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów IŁ Capital Legionovia Legionowo 16 grudnia 2022 (piątek), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ŁKS Commercecon Łódź 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police MOYA Radomka Lotnisko Radom 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 UNI Opole Developres BELLA DOLINA Rzeszów 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz OnlyBio Pałac Bydgoszcz 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz OnlyBio Pałac Bydgoszcz 27 grudnia 2022 (wtorek), 18:45 BKS BOSTIK Bielsko-Biała IŁ Capital Legionovia Legionowo 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów Grot Budowlani Łódź 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów UNI Opole 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom ŁKS Commercecon Łódź 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Grupa Azoty Chemik Police 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 #VolleyWrocław Energa MKS Kalisz 4 stycznia 2023 (środa), 00:00 ITA TOOLS Stal Mielec Developres BELLA DOLINA Rzeszów