0 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP
4 grudnia 2021 (sobota) 12:30 TAURON Liga 2021/2022 11 Polsat Box Go O. Różański

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Janusz GrzegorzPałka MirosławGorszyniecka Monika

Wyniki

Joker Świecie

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Judyta GawlakŚrodkowa11100031511002
2Angelika WystelPrzyjmująca0000000000-0
3Amelia SenicaPrzyjmująca0000000000-0
4Paulina BrzoskaŚrodkowa1110003150-3
5Agata MichalewiczRozgrywająca1110003152-2
6Vangeliya RachkovskaPrzyjmująca11100031101381
7Natalia SkrzypkowskaPrzyjmująca0110002100-0
8Agata Nowak (L)Libero1110003100630
9Joanna SikorskaAtakująca0110002110-0
11Sonia KubackaŚrodkowa0000000000-0
12Maria Lusia OliveiraAtakująca11100031111-1
13Monika Jagła (L)Libero1000001100-0
14Paulina ZaborowskaRozgrywająca0100001100-0
16Julia TwardowskaPrzyjmująca11100031170472
 Łącznie         5455011

I Trener: Bulent Karslioglu

IŁ Capital Legionovia Legionowo

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Maja TokarskaŚrodkowa1110003161-3
3Olivia Różański Przyjmująca11100031171353
6Magdalena DamaskePrzyjmująca0100001100-0
7Daria SzczyrbaPrzyjmująca0010001100-0
8Sonia StefanikŚrodkowa0000000000-0
10Yaprak ErkekPrzyjmująca11100031102440
11Izabela Lemańczyk (L)Libero1110003100780
12Diana DąbrowskaRozgrywająca0010001100-0
13Hanna TylskaPrzyjmująca0000000000-0
14Maja SzymańskaAtakująca0000000000-0
16Klaudia Kulig (L)Libero0000000000-0
17Gyselle SilvaAtakująca11100031110-2
18Aleksandra GrykaŚrodkowa1110003190-3
21Alicja GrabkaRozgrywająca1110003132-1
 Łącznie         5665112

Miejsce wydarzenia

HWS Świecie
Kolonia Sienkiewicza, Gruczno, gmina Świecie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie, 86-111, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

5 listopada 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 1 5 listopada 2023 (niedziela), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 6 listopada 2023 (poniedziałek), 17:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 UNI Opole 3 8 listopada 2023 (środa), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Swietelsky BÉKÉSCSABA (HUN) 1 8 listopada 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 10 listopada 2023 (piątek), 17:30 UNI Opole 0 PGE Rysice Rzeszów 3 11 listopada 2023 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Energa MKS Kalisz 1 11 listopada 2023 (sobota), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 12 listopada 2023 (niedziela), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 13 listopada 2023 (poniedziałek), 20:30 #VolleyWrocław 1 MOYA Radomka Radom 3 15 listopada 2023 (środa), 18:00 Swietelsky BÉKÉSCSABA (HUN) 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 listopada 2023 (piątek), 17:30 Energa MKS Kalisz 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 17 listopada 2023 (piątek), 20:30 MOYA Radomka Radom 1 UNI Opole 3 18 listopada 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 19 listopada 2023 (niedziela), 13:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 #VolleyWrocław 1 19 listopada 2023 (niedziela), 16:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 19 listopada 2023 (niedziela), 19:00 PGE Rysice Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 1 23 listopada 2023 (czwartek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 PGE Rysice Rzeszów 3 24 listopada 2023 (piątek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 MOYA Radomka Radom 0 26 listopada 2023 (niedziela), 19:00 UNI Opole 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 listopada 2023 (poniedziałek), 19:00 #VolleyWrocław 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 27 listopada 2023 (poniedziałek), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 2 Energa MKS Kalisz 3 29 listopada 2023 (środa), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 29 listopada 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 2 grudnia 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 3 grudnia 2023 (niedziela), 16:00 PGE Rysice Rzeszów Grupa Azoty Akademia Tarnów 3 grudnia 2023 (niedziela), 19:00 Energa MKS Kalisz ŁKS Commercecon Łódź 3 grudnia 2023 (niedziela), 20:30 #VolleyWrocław UNI Opole 4 grudnia 2023 (poniedziałek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała MOYA Radomka Radom 4 grudnia 2023 (poniedziałek), 20:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz ITA TOOLS Stal Mielec 7 grudnia 2023 (czwartek), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 7 grudnia 2023 (czwartek), 18:20 Grupa Azoty Akademia Tarnów MOYA Radomka Radom 8 grudnia 2023 (piątek), 17:30 UNI Opole ŁKS Commercecon Łódź 8 grudnia 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz Metalkas Pałac Bydgoszcz 9 grudnia 2023 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź #VolleyWrocław 10 grudnia 2023 (niedziela), 13:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 10 grudnia 2023 (niedziela), 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec PGE Rysice Rzeszów 12 grudnia 2023 (wtorek), 17:30 MOYA Radomka Radom Metalkas Pałac Bydgoszcz 12 grudnia 2023 (wtorek), 19:00 UNI Opole Grupa Azoty Akademia Tarnów 13 grudnia 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police Energa MKS Kalisz 14 grudnia 2023 (czwartek), 17:30 #VolleyWrocław ITA TOOLS Stal Mielec 14 grudnia 2023 (czwartek), 19:00 Grot Budowlani Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 15 grudnia 2023 (piątek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 16 grudnia 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź Grot Budowlani Łódź 16 grudnia 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław Grupa Azoty Akademia Tarnów 16 grudnia 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police ITA TOOLS Stal Mielec 16 grudnia 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Radom Energa MKS Kalisz 16 grudnia 2023 (sobota), 00:00 PGE Rysice Rzeszów Metalkas Pałac Bydgoszcz 18 grudnia 2023 (poniedziałek), 16:00 UNI Opole BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 20 grudnia 2023 (środa), 00:00 Energa MKS Kalisz MOYA Radomka Radom