Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz MVP
4 grudnia 2021 20:30 TAURON Liga 2021/2022 11 Polsat Sport Jacek Litwin Piotr Kasprzyk Robert Malicki Veronica Jones-Perry

Wynik meczu

Miejsce wydarzenia

Sport Arena
Zdrowie-Mania, Łódź-Polesie, Łódź, województwo łódzkie, Polska

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Martyna GrajberPrzyjmująca1110003171671
3Paulina Maj-Erwardt (L)Libero1110003100500
4Joanna PacakŚrodkowa000000000000
5Pietra JukoskiPrzyjmująca0110002110750
6Kamila WitkowskaŚrodkowa1110003113204
8Weronika SobiczewskaAtakująca111000318000
11Ivna ColomboAtakująca000000000000
12Roberta RatzkeRozgrywająca111000312101
13Krystyna Strasz (L)Libero000000000000
14Angelika GajerRozgrywająca000000000000
15Klaudia AlagierskaŚrodkowa111000318103
18Julita PiaseckaPrzyjmująca0110002130252
21Veronica Jones-Perry Atakująca11100031142670
 Łącznie         5676111

I Trener: Michal Masek

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Aleksandra KazałaPrzyjmująca1110003160420
3Ewelina PolakRozgrywająca111000311000
5Martyna BorowczakPrzyjmująca1100002120220
6Julia Mazur (L)Libero1110003100500
8Magdalena JaniukŚrodkowa111000317001
10Karina ChmielewskaRozgrywająca110000210000
11Dominika PierzchałaŚrodkowa111000312001
13Martyna ŚwiradŚrodkowa100000111100
16Kinga Drabek (L)Libero1110003100560
17Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca011000214002
18Gabriela OrvošováAtakująca111000314000
19Alina BartkowskaAtakująca101000212001
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca1110003130642
 Łącznie         321457

Live

3 - 020:30
ŁKS Commercecon Łódź
    BKS BOSTIK Bielsko-Biała

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *