3 - 2
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP
26 stycznia 2022 (środa) 19:00 Puchar Polski 2021/2022 1/8 I. Jaworska

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Taroń AdamWojtunik KrzysztofKuciński Paweł

Wyniki

DrużynaWynik12345
LOS Nowy Dwór Mazowiecki32517192619
Energa MKS Kalisz22125252417

LOS Nowy Dwór Mazowiecki

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Julia GrzelakPrzyjmująca010010210000
4Łucja LaskowskaŚrodkowa11111051110674
5Izabela Jaworska Rozgrywająca1111105100-0
6Aleksandra StanRozgrywająca0000000000-0
7Izabela FilipekŚrodkowa0111003140-0
8Dominika Balcerowicz (L)Libero1111105100380
9Sandra ŚwiętońPrzyjmująca11111051153421
10Aleksandra DeptuchPrzyjmująca01111041172443
11Aneta DudaŚrodkowa1101104120-1
12Marta DudaAtakująca11111031191-3
14Joanna Kujawska (L)Libero0000000000-0
15Agnieszka WołoszynAtakująca0101103100-0
21Katarzyna JędrzejewskaPrzyjmująca11101041120321
 Łącznie         8063913

I Trener: Bartosz Kujawski

Energa MKS Kalisz

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Ewa KwiatkowskaŚrodkowa0000000000-0
3Karolina DrużkowskaPrzyjmująca1111105191402
8Ewelina ŻurowskaPrzyjmująca1111105180331
9Oriana MiechowiczAtakująca0111003150-0
11Justyna ŁukasikŚrodkowa11111051191-3
12Monika GałkowskaAtakująca0000000000-0
13Emilia MuchaPrzyjmująca0101002151560
14Aleksandra CyganŚrodkowa0011103140-1
15Kinga Wysokińska (L)Libero1111105100520
16Oliwia Bałuk (L)Libero0000000000-0
18Aleksandra DudekPrzyjmująca11111051231381
21Sonia KubackaŚrodkowa11000021101000
22Sylwia KucharskaRozgrywająca0001001111-0
23Natalia GajewskaRozgrywająca1110104131-1
 Łącznie         786449

I Trener: Adam Czekaj

Miejsce wydarzenia

HWS Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Sportowa, Osiedle nr 9, Nowy Dwór Mazowiecki, powiat nowodworski, województwo mazowieckie, 05-100, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

21 stycznia 2024 (niedziela), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 21 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 2 MOYA Radomka Radom 3 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 17:30 UNI Opole 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 25 stycznia 2024 (czwartek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 1 26 stycznia 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 26 stycznia 2024 (piątek), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 27 stycznia 2024 (sobota), 16:00 MOYA Radomka Radom 3 KGHM #VolleyWrocław 0 27 stycznia 2024 (sobota), 19:15 PGE Rysice Rzeszów 3 UNI Opole 0 28 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 Grot Budowlani Łódź 3 29 stycznia 2024 (poniedziałek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 31 stycznia 2024 (środa), 18:00 KGHM #VolleyWrocław 1 UNI Opole 3 1 lutego 2024 (czwartek), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 3 lutego 2024 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 3 lutego 2024 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 PGE Rysice Rzeszów 3 3 lutego 2024 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 MOYA Radomka Radom 1 4 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 17:00 KGHM #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 Energa MKS Kalisz 3 7 lutego 2024 (środa), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 0 9 lutego 2024 (piątek), 17:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 1 9 lutego 2024 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 10 lutego 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 KGHM #VolleyWrocław 0 11 lutego 2024 (niedziela), 13:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 11 lutego 2024 (niedziela), 16:00 MOYA Radomka Radom 2 Grot Budowlani Łódź 3 12 lutego 2024 (poniedziałek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 lutego 2024 (sobota), 17:00 UNI Opole 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 19 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 20 lutego 2024 (wtorek), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 20 lutego 2024 (wtorek), 19:00 KGHM #VolleyWrocław 2 Energa MKS Kalisz 3 23 lutego 2024 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 23 lutego 2024 (piątek), 20:30 UNI Opole 2 KGHM #VolleyWrocław 3 24 lutego 2024 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Energa MKS Kalisz 1 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź UNI Opole 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław Grot Budowlani Łódź 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz Grupa Azoty Chemik Police 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów UNI Opole 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec KGHM #VolleyWrocław 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz MOYA Radomka Radom 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała UNI Opole 17 marca 2024 (niedziela), 14:45 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 24 marca 2024 (niedziela), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00