2 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP
4 grudnia 2022 (niedziela) 19:00 TAURON Liga 2022/2023 6 Polsat Box Go K. Marcyniuk

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Wojtunik KrzysztofTaroń AdamSkorupa Andrzej

Wyniki

DrużynaWynik12345
MOYA Radomka Lotnisko Radom22525292313
ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów32221312515

MOYA Radomka Lotnisko Radom

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Samara Rodrigues De AlmeidaPrzyjmująca11111051140601
3Martyna ŚwiradŚrodkowa11111051140-5
4Madison BuggRozgrywająca1111105142-0
5Małgorzata JasekAtakująca1111105140-0
6Gözde YılmazAtakująca11111051261-1
8Janet KalaniuvaluPrzyjmująca0000000000-0
9Natalia Murek (C)Przyjmująca11111051181680
10Krystyna Strasz (L)Libero1111105100470
11Justyna ŁukasikŚrodkowa1111105190-2
13Renata BiałaPrzyjmująca101110410000
14Paulina ZaborowskaRozgrywająca1111105100-0
15Kornelia MoskwaŚrodkowa0000000000-0
23Agnieszka Adamek (L)Przyjmująca0000000000-0
 Łącznie         894549

ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
3Katarzyna MarcyniukPrzyjmująca11111051290521
5Marta Łyczakowska (C)Rozgrywająca1111105130-2
7Yuliya GerasymovaŚrodkowa1111105170-2
8Aleksandra SzczepańskaRozgrywająca00110021150-0
9Klaudia ŚwistekPrzyjmująca1111105140412
10Wiktoria SzumeraAtakująca00110021120-2
11Gabriela PonikowskaŚrodkowa111110510002
13Elena BechevaPrzyjmująca0000000000-0
16Aleksandra Żurawska (L)Libero0000000000-0
17Nikolina LukićPrzyjmująca101100310000
18Wiktoria KowalskaAtakująca11111051251-2
20Anna Pawłowska (L)Libero1111105100560
28Adrianna RybakŚrodkowa0100001100-0
 Łącznie         9514713

I Trener: Marcin Wojtowicz

Miejsce wydarzenia

HWS RCS Radom
Andrzeja Struga, Osiedle XV-lecia, Obozisko, Radom, województwo mazowieckie, 26-615, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Energa MKS Kalisz 1 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 1 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław 3 Grot Budowlani Łódź 0 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 UNI Opole 3 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 PGE Rysice Rzeszów 2 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 KGHM #VolleyWrocław 1 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 2 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 MOYA Radomka Radom 3 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 PGE Rysice Rzeszów 2 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 UNI Opole 0 17 marca 2024 (niedziela), 15:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 21 marca 2024 (czwartek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grot Budowlani Łódź 3 22 marca 2024 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 23 marca 2024 (sobota), 14:45 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 UNI Opole 2 23 marca 2024 (sobota), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 MOYA Radomka Radom 0 25 marca 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 KGHM #VolleyWrocław 1 26 marca 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 26 marca 2024 (wtorek), 20:30 UNI Opole 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 27 marca 2024 (środa), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 PGE Rysice Rzeszów 3 27 marca 2024 (środa), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 1 30 marca 2024 (sobota), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 0 Grot Budowlani Łódź 3 2 kwietnia 2024 (wtorek), 18:20 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 PGE Rysice Rzeszów 3 2 kwietnia 2024 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 4 kwietnia 2024 (czwartek), 19:00 Energa MKS Kalisz 2 UNI Opole 3 5 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 5 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 9 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 MOYA Radomka Radom 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 kwietnia 2024 (wtorek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław 1 ITA TOOLS Stal Mielec 3 10 kwietnia 2024 (środa), 15:45 UNI Opole 3 Energa MKS Kalisz 0 12 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 0 12 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 PGE Rysice Rzeszów 0 13 kwietnia 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 2 16 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 16 kwietnia 2024 (wtorek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 19 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 19 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police PGE Rysice Rzeszów 23 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała