3 - 1
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP
12 listopada 2022 (sobota) 20:30 TAURON Liga 2022/2023 3 Polsat Sport M. Gałkowska

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Wolski DariuszSłowik MarekMurczkiewicz Witold

Wyniki

DrużynaWynik1234
OnlyBio Pałac Bydgoszcz325142525
MOYA Radomka Lotnisko Radom119251814

OnlyBio Pałac Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
3Paulina BałdygaRozgrywająca1111004120-2
4Kinga SzücsPrzyjmująca0111003162350
5Anna LewandowskaŚrodkowa11110041121-5
6Aleksandra Justka (L)Libero0000000000-0
7Magdalena Mazurek (C)Rozgrywająca0100001100-0
8Ewelina ŻurowskaPrzyjmująca11110041100341
9Pola NowakowskaPrzyjmująca1100002140101
10Kamila KobusŚrodkowa0000000000-0
12Monika GałkowskaAtakująca11110041300-1
13Kinga RóżyńskaŚrodkowa1111004160-2
15Dominika MilunPrzyjmująca0000000000-0
16Agata Witkowska (L)Libero1111004100690
22Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca0100001100-0
 Łącznie         7033712

MOYA Radomka Lotnisko Radom

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Samara Rodrigues De AlmeidaPrzyjmująca0111003150470
3Martyna ŚwiradŚrodkowa11110041151-2
4Madison BuggRozgrywająca1111004152-0
5Małgorzata JasekAtakująca11110041141-0
8Janet KalaniuvaluPrzyjmująca1010002110430
9Natalia Murek (C)Przyjmująca1111004140551
10Krystyna Strasz (L)Libero1111004100380
11Justyna ŁukasikŚrodkowa0000000000-0
14Paulina ZaborowskaRozgrywająca1010002100-0
15Kornelia MoskwaŚrodkowa11110041111-6
23Agnieszka Adamek (L)Przyjmująca100000110000
 Łącznie         555469

Miejsce wydarzenia

Immobile Łuczniczka
Babia Wieś, Wzgórze Wolności, Bydgoszcz, województwo kujawsko-pomorskie, 85-045, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

21 stycznia 2024 (niedziela), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 21 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 2 MOYA Radomka Radom 3 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 17:30 UNI Opole 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 25 stycznia 2024 (czwartek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 1 26 stycznia 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 26 stycznia 2024 (piątek), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 27 stycznia 2024 (sobota), 16:00 MOYA Radomka Radom 3 KGHM #VolleyWrocław 0 27 stycznia 2024 (sobota), 19:15 PGE Rysice Rzeszów 3 UNI Opole 0 28 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 Grot Budowlani Łódź 3 29 stycznia 2024 (poniedziałek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 31 stycznia 2024 (środa), 18:00 KGHM #VolleyWrocław 1 UNI Opole 3 1 lutego 2024 (czwartek), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 3 lutego 2024 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 3 lutego 2024 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 PGE Rysice Rzeszów 3 3 lutego 2024 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 MOYA Radomka Radom 1 4 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 17:00 KGHM #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 Energa MKS Kalisz 3 7 lutego 2024 (środa), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 0 9 lutego 2024 (piątek), 17:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 1 9 lutego 2024 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 10 lutego 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 KGHM #VolleyWrocław 0 11 lutego 2024 (niedziela), 13:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 11 lutego 2024 (niedziela), 16:00 MOYA Radomka Radom 2 Grot Budowlani Łódź 3 12 lutego 2024 (poniedziałek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 lutego 2024 (sobota), 17:00 UNI Opole 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 19 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 20 lutego 2024 (wtorek), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 20 lutego 2024 (wtorek), 19:00 KGHM #VolleyWrocław 2 Energa MKS Kalisz 3 23 lutego 2024 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 23 lutego 2024 (piątek), 20:30 UNI Opole 2 KGHM #VolleyWrocław 3 24 lutego 2024 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Energa MKS Kalisz 1 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź UNI Opole 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław Grot Budowlani Łódź 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz Grupa Azoty Chemik Police 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów UNI Opole 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec KGHM #VolleyWrocław 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz MOYA Radomka Radom 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała UNI Opole 17 marca 2024 (niedziela), 14:45 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 24 marca 2024 (niedziela), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00