1 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP Transmisja
9 grudnia 2022 (piątek) 17:30 TAURON Liga 2022/2023 7 M. Fedusio Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Jażdżewski SławomirMinczewski JarosławKuciński Paweł

Wyniki

DrużynaWynik1234
OnlyBio Pałac Bydgoszcz117251620
Grot Budowlani Łódź325212525

OnlyBio Pałac Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
3Paulina BałdygaRozgrywająca1111004120-0
5Anna LewandowskaŚrodkowa11110041911004
6Aleksandra Justka (L)Libero0000000000-0
7Magdalena Mazurek (C)Rozgrywająca1010002100-0
8Ewelina ŻurowskaPrzyjmująca11110041100651
9Pola NowakowskaPrzyjmująca1111004190401
10Kamila KobusŚrodkowa0000000000-0
12Monika GałkowskaAtakująca11110041281-2
13Kinga RóżyńskaŚrodkowa1111004150-1
15Dominika MilunPrzyjmująca0000000000-0
16Agata Witkowska (L)Libero1111004100480
22Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca1011003130-0
 Łącznie         662489

Grot Budowlani Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Ewelina PolakRozgrywająca1111004100-0
2Justyna KędzioraPrzyjmująca1000001100-0
5Małgorzata LisiakŚrodkowa1111004191-2
6Adrianna KukulskaPrzyjmująca0000000000-0
7Martyna ŁazowskaRozgrywająca0100001100-0
9Julia KąkolPrzyjmująca0100001100-0
10Melis DurulAtakująca11110041191-2
11Aleksandra KazałaPrzyjmująca1111004190507
14Monika Fedusio (C)Przyjmująca11110041281411
15Dominika Sobolska-TarasovaŚrodkowa1111004191-3
17Judyta GawlakŚrodkowa0100001100-0
18Justyna Łysiak (L)Libero1111004100440
21Daria Skomorowska (L)Libero0000000000-0
 Łącznie         7444315

I Trener: Maciej Biernat

Miejsce wydarzenia

Immobile Łuczniczka
Babia Wieś, Wzgórze Wolności, Bydgoszcz, województwo kujawsko-pomorskie, 85-045, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 10:00 Energa MKS Kalisz 2 ITA TOOLS Stal Mielec 0 14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 11:30 #VolleyWrocław 2 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 0 14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 13:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 14:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 Grot Budowlani Łódź 1 14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 16:00 Grupa Azoty Chemik Police 2 UNI Opole 0 14 sierpnia 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Radom 1 ŁKS Commercecon Łódź 2 15 sierpnia 2023 (wtorek), 09:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 1 15 sierpnia 2023 (wtorek), 10:15 Grupa Azoty Chemik Police 2 Energa MKS Kalisz 0 15 sierpnia 2023 (wtorek), 11:30 #VolleyWrocław 2 ITA TOOLS Stal Mielec 1 15 sierpnia 2023 (wtorek), 12:45 UNI Opole 2 Grot Budowlani Łódź 1 15 sierpnia 2023 (wtorek), 14:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 Grupa Azoty Chemik Police 2 15 sierpnia 2023 (wtorek), 15:15 #VolleyWrocław 2 UNI Opole 0 15 sierpnia 2023 (wtorek), 16:30 UNI Opole 2 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 15 sierpnia 2023 (wtorek), 17:45 Grupa Azoty Chemik Police 0 #VolleyWrocław 2 9 września 2023 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 MÁV Előre SC (HUN) 1 11 września 2023 (poniedziałek), 18:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 12 września 2023 (wtorek), 17:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 15 września 2023 (piątek), 17:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Energa MKS Kalisz 0 15 września 2023 (piątek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 16 września 2023 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 16 września 2023 (sobota), 18:00 Energa MKS Kalisz 3 Grot Budowlani Łódź 1 17 września 2023 (niedziela), 10:00 Grupa Azoty Chemik Police 2 Energa MKS Kalisz 0 17 września 2023 (niedziela), 12:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 1 23 września 2023 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 1 28 września 2023 (czwartek), 17:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 4 VK TJ Ostrava (CZE) 0 1 października 2023 (niedziela), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Energa MKS Kalisz 8 października 2023 (niedziela), 15:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Developres BELLA DOLINA Rzeszów 8 października 2023 (niedziela), 17:30 ITA TOOLS Stal Mielec Grupa Azoty Chemik Police 8 października 2023 (niedziela), 20:00 Energa MKS Kalisz MOYA Radomka Radom 8 października 2023 (niedziela), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów #VolleyWrocław 9 października 2023 (poniedziałek), 17:30 Grot Budowlani Łódź ŁKS Commercecon Łódź 10 października 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała UNI Opole 13 października 2023 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 14 października 2023 (sobota), 15:00 UNI Opole Grot Budowlani Łódź 14 października 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Akademia Tarnów 15 października 2023 (niedziela), 14:45 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała #VolleyWrocław 15 października 2023 (niedziela), 17:30 MOYA Radomka Radom ITA TOOLS Stal Mielec 16 października 2023 (poniedziałek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów Energa MKS Kalisz 19 października 2023 (czwartek), 17:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów Grot Budowlani Łódź 20 października 2023 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec UNI Opole 21 października 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 21 października 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów MOYA Radomka Radom 21 października 2023 (sobota), 19:00 Energa MKS Kalisz #VolleyWrocław 22 października 2023 (niedziela), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Grupa Azoty Chemik Police 27 października 2023 (piątek), 00:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grupa Azoty Akademia Tarnów 27 października 2023 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław OnlyBio Pałac Bydgoszcz 28 października 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Developres BELLA DOLINA Rzeszów 28 października 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Energa MKS Kalisz 28 października 2023 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź ITA TOOLS Stal Mielec 30 października 2023 (poniedziałek), 19:00 MOYA Radomka Radom ŁKS Commercecon Łódź