Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
9 stycznia 2022 12:30 TAURON Liga 2021/2022 14 Gabriela Orvošová Polsat Box Go

Sędziowie

Sędzia pierwszySędzia drugiKomisarzKwalifikator
Niedbał AnnaGłód WojciechSkorupa Andrzej

Wynik meczu

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Patrycja BalmasPrzyjmująca111000311001
4Kamila KobusŚrodkowa011100310000
6Aleksandra Justka (L)Libero000000000000
7Magdalena MazurekRozgrywająca111100411000
8Magdalena Saad (L)Libero1111004100670
9Zuzanna SzperlakPrzyjmująca11110041220652
10Mariana Alves CassemiroPrzyjmująca11110041191382
11Paulina MajkowskaŚrodkowa111100419102
12Ani BozdevaPrzyjmująca000000000000
13Kinga RóżyńskaŚrodkowa000000000000
15Majka Szczepańska-PogodaAtakująca1111004111000
17Paulina BałdygaRozgrywająca111100413003
18Leticia HageŚrodkowa111100419005
 Łącznie         7525115

I Trener: Alessandro Lodi

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Aleksandra KazałaPrzyjmująca1101003140250
3Ewelina Polak (C)Rozgrywająca111100412001
5Martyna BorowczakPrzyjmująca1111004160690
6Julia Mazur (L)Libero110000210000
8Magdalena JaniukŚrodkowa111100414001
10Karina ChmielewskaRozgrywająca011000210000
11Dominika PierzchałaŚrodkowa1111004110202
13Martyna ŚwiradŚrodkowa001100215100
16Kinga Drabek (L)Libero1111004100860
17Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca000000000000
18Gabriela Orvošová Atakująca1111004124006
19Alina BartkowskaAtakująca011000210000
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca11110041180521
 Łącznie         7335711

Miejsce wydarzenia

Hala Immobile Łuczniczka
Babia Wieś, Wzgórze Wolności, Bydgoszcz, województwo kujawsko-pomorskie, 85-045, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm