Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP Transmisja
10 grudnia 2021 (piątek) 17:30 TAURON Liga 2021/2022 12 F. Aelbrecht Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Rek MarcinWojtunik KrzysztofKwiatkowski Maciej

Wyniki

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Patrycja BalmasPrzyjmująca11110041121-0
4Kamila KobusŚrodkowa1011003100-0
6Aleksandra Justka (L)Libero0000000000-0
7Magdalena MazurekRozgrywająca1111004111-0
8Magdalena Saad (L)Libero1111004100540
9Zuzanna SzperlakPrzyjmująca11110041101742
10Mariana Alves CassemiroPrzyjmująca11110041140811
11Paulina MajkowskaŚrodkowa0000000000-0
13Kinga RóżyńskaŚrodkowa1111004171753
15Majka Szczepańska-PogodaAtakująca0101002130-0
17Paulina BałdygaRozgrywająca1011003110-1
18Leticia HageŚrodkowa1111004180-2
 Łącznie         564739

I Trener: Alessandro Lodi

E.LECLERC MOYA Radomka Radom

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
4Aleksandra SzczepańskaRozgrywająca0010001100-0
5Agata Witkowska (L)Libero1111004100770
6Aleksandra WójcikPrzyjmująca1111004150500
8Katarzyna Zaroślińska-KrólAtakująca11110041151-4
9Freya Aelbrecht Środkowa1111004181-2
10Zuzanna Efimienko-MłotkowskaŚrodkowa1111004190-3
12Alexandra LazićPrzyjmująca11110041100623
13Renata Biała (L)Przyjmująca1110003110860
15Kornelia MoskwaŚrodkowa0000000000-0
18Katarzyna SkorupaRozgrywająca1111004162-3
 Łącznie         5446215

I Trener: Riccardo Marchesi

Miejsce wydarzenia

Immobile Łuczniczka
Babia Wieś, Wzgórze Wolności, Bydgoszcz, województwo kujawsko-pomorskie, 85-045, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

3 marca 2023 (piątek), 20:30 UNI Opole 1 #VolleyWrocław 3 4 marca 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 0 5 marca 2023 (niedziela), 20:30 Grot Budowlani Łódź 0 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 8 marca 2023 (środa), 20:30 #VolleyWrocław 1 Grot Budowlani Łódź 3 10 marca 2023 (piątek), 17:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 UNI Opole 2 10 marca 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 10 marca 2023 (piątek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 12 marca 2023 (niedziela), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Energa MKS Kalisz 3 17 marca 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 #VolleyWrocław 0 18 marca 2023 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 18 marca 2023 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 19 marca 2023 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 21 marca 2023 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 22 marca 2023 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 UNI Opole 3 24 marca 2023 (piątek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Grot Budowlani Łódź 3 25 marca 2023 (sobota), 16:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Energa MKS Kalisz 0 25 marca 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 #VolleyWrocław 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 28 marca 2023 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 28 marca 2023 (wtorek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 29 marca 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 30 marca 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 1 30 marca 2023 (czwartek), 19:00 #VolleyWrocław 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 1 kwietnia 2023 (sobota), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 1 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 kwietnia 2023 (niedziela), 14:45 4 kwietnia 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Energa MKS Kalisz 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom UNI Opole 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów #VolleyWrocław 11 kwietnia 2023 (wtorek), 19:00 Energa MKS Kalisz BKS BOSTIK Bielsko-Biała 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 #VolleyWrocław Developres BELLA DOLINA Rzeszów 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grot Budowlani Łódź Grupa Azoty Chemik Police 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 UNI Opole MOYA Radomka Lotnisko Radom 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 2-7 Zw Play Off 3-6 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 1-8 Zw Play Off 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 3-6 Zw Play Off 2-7 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 4-5 Zw Play Off 1-8 3 maja 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-4 Przegr Play Off 2-3 3 maja 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 1-4 Zw Play Off 2-3 6 maja 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 2-3 Zw Play Off 1-4 6 maja 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 2-3 Przegr Play Off 1-4