Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP
25 lutego 2022 (piątek) 17:30 TAURON Liga 2021/2022 16 Polsat Sport V. Diouf

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Banaś AnnaNiedbał AnnaKawiak Bogusław

Wyniki

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
6Aleksandra Justka (L)Libero0000000000-0
7Magdalena MazurekRozgrywająca0011002100-0
8Magdalena Saad (L)Libero1111004100520
9Zuzanna SzperlakPrzyjmująca1110003161540
10Mariana Alves CassemiroPrzyjmująca1111004180350
11Paulina MajkowskaŚrodkowa1111004180503
12Ani BozdevaPrzyjmująca001100214100
13Kinga RóżyńskaŚrodkowa0001001110-0
15Majka Szczepańska-PogodaAtakująca11110041203-3
17Paulina BałdygaRozgrywająca1111004131-1
18Leticia HageŚrodkowa1111004110001
 Łącznie         606398

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Martyna GrajberPrzyjmująca1111004181331
3Paulina Maj-Erwardt (L)Libero1111004100650
4Joanna PacakŚrodkowa1111004190-5
5Pietra JukoskiPrzyjmująca1011003100250
6Kamila WitkowskaŚrodkowa11110041200-9
7Valentina Diouf Atakująca11110041180-5
8Weronika SobiczewskaAtakująca0101002130-0
12Roberta RatzkeRozgrywająca1111004151-2
13Krystyna Strasz (L)Libero0000000000-0
14Angelika GajerRozgrywająca0101002100-0
15Klaudia AlagierskaŚrodkowa0000000000-0
18Julita PiaseckaPrzyjmująca0100001120220
21Veronica Jones-PerryAtakująca11110041131381
 Łącznie         7834123

I Trener: Michał Cichy

Miejsce wydarzenia

Immobile Łuczniczka
Babia Wieś, Wzgórze Wolności, Bydgoszcz, województwo kujawsko-pomorskie, 85-045, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Energa MKS Kalisz 1 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 1 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław 3 Grot Budowlani Łódź 0 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 UNI Opole 3 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 PGE Rysice Rzeszów 2 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 KGHM #VolleyWrocław 1 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 2 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 MOYA Radomka Radom 3 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 PGE Rysice Rzeszów 2 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 UNI Opole 0 17 marca 2024 (niedziela), 15:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 21 marca 2024 (czwartek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grot Budowlani Łódź 3 22 marca 2024 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 23 marca 2024 (sobota), 14:45 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 UNI Opole 2 23 marca 2024 (sobota), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 MOYA Radomka Radom 0 25 marca 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 KGHM #VolleyWrocław 1 26 marca 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 26 marca 2024 (wtorek), 20:30 UNI Opole 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 27 marca 2024 (środa), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 PGE Rysice Rzeszów 3 27 marca 2024 (środa), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 1 30 marca 2024 (sobota), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 0 Grot Budowlani Łódź 3 2 kwietnia 2024 (wtorek), 18:20 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 PGE Rysice Rzeszów 3 2 kwietnia 2024 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 4 kwietnia 2024 (czwartek), 19:00 Energa MKS Kalisz 2 UNI Opole 3 5 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 5 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 9 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 MOYA Radomka Radom 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 kwietnia 2024 (wtorek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław 1 ITA TOOLS Stal Mielec 3 10 kwietnia 2024 (środa), 15:45 UNI Opole 3 Energa MKS Kalisz 0 12 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 0 12 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 PGE Rysice Rzeszów 0 13 kwietnia 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 2 16 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 16 kwietnia 2024 (wtorek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 19 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 19 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police PGE Rysice Rzeszów 23 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała