0 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
11 kwietnia 2022 20:30 Play-Off 2021/2022 Play Off 1-8 Jovana Brakocevic-Canzian Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Janusz GrzegorzPałka MirosławSemeniuk Albert

Wyniki

DrużynaWynik123Stan rywalizacji
UNI Opole0251380
Grupa Azoty Chemik Police32725252

UNI Opole

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Marta OrzyłowskaŚrodkowa1110003120-1
3Kinga StroniasPrzyjmująca1110003140350
5Regiane BidiasPrzyjmująca1110003110380
7Vivian PellegrinoŚrodkowa11100031711002
9Gabriela BorawskaPrzyjmująca0000000000-0
10Marta PamułaPrzyjmująca1110003141380
11Aleksandra MuszyńskaŚrodkowa0000000000-0
13Adriana Adamek (L)Libero1110003100690
14Weronika WołodkoRozgrywająca1110003100-0
17Gabriela MakarowskaRozgrywająca111000311001
18Oliwia SieradzkaAtakująca0110002110-0
20Anna BączyńskaPrzyjmująca11100031110-1
 Łącznie         312435

I Trener: Nicola Vettori

Grupa Azoty Chemik Police

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Maria Stenzel (L)Libero1110003100410
3Naiane de Almeida RiosRozgrywająca0010001100-0
4Marlena KowalewskaRozgrywająca1110003121-1
5Agnieszka KąkolewskaŚrodkowa1110003180-2
6Jovana Brakocevic-Canzian Atakująca11100031182-5
9Iga WasilewskaŚrodkowa1110003170-2
10Katarzyna PołećŚrodkowa0110002131-1
11Martyna ŁukasikAtakująca11100031101570
12Aleksandra LipskaPrzyjmująca0010001132-0
15Martyna CzyrniańskaPrzyjmująca1110003151550
16Aleksandra Żurawska (L)Libero1010002100-0
19Bojana MilenkovićPrzyjmująca0010001120-0
21Marta PolŚrodkowa1000001100-0
 Łącznie         5884711

I Trener: Marek Mierzwiński

Miejsce wydarzenia

Stegu Arena
Stegu Arena, Leopolda Okulickiego, Chabry, Opole, województwo opolskie, 45-222, Polska

No Live Events for now.

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

1 kwietnia 2022 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 3 Energa MKS Kalisz 0 3 kwietnia 2022 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 3 kwietnia 2022 (niedziela), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 Grot Budowlani Łódź 0 4 kwietnia 2022 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 0 4 kwietnia 2022 (poniedziałek), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 6 kwietnia 2022 (środa), 19:00 Energa MKS Kalisz 2 #VolleyWrocław 3 9 kwietnia 2022 (sobota), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 10 kwietnia 2022 (niedziela), 14:45 Grot Budowlani Łódź 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 10 kwietnia 2022 (niedziela), 17:30 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 11 kwietnia 2022 (poniedziałek), 20:30 UNI Opole 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 14 kwietnia 2022 (czwartek), 17:00 UNI Opole 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 14 kwietnia 2022 (czwartek), 19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 Grot Budowlani Łódź 3 20 kwietnia 2022 (środa), 17:00 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 2 IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 20 kwietnia 2022 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 UNI Opole 3 21 kwietnia 2022 (czwartek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 ŁKS Commercecon Łódź 2 21 kwietnia 2022 (czwartek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 24 kwietnia 2022 (niedziela), 19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 3 24 kwietnia 2022 (niedziela), 20:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 25 kwietnia 2022 (poniedziałek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 1 maja 2022 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 1 maja 2022 (niedziela), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 5 maja 2022 (czwartek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 maja 2022 (czwartek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 8 maja 2022 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 1 8 maja 2022 (niedziela), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 29 października 2022 (sobota), 00:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ? 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 26 listopada 2022 (sobota), 00:00