1 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP Transmisja
13 listopada 2021 (sobota) 16:00 TAURON Liga 2021/2022 8 K. Witkowska Polsat Box Go

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Rek MarcinLitwin JacekKapka JanuszDietrich Ryszard

Wyniki

DrużynaWynik1234
UNI Opole127122521
ŁKS Commercecon Łódź325252725

UNI Opole

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Marta OrzyłowskaŚrodkowa11110041122-4
3Kinga StroniasPrzyjmująca1111004170390
5Regiane BidiasPrzyjmująca11110041182481
7Vivian PellegrinoŚrodkowa1111004190-4
9Gabriela BorawskaPrzyjmująca0000000000-0
10Marta PamułaPrzyjmująca0100001100600
11Aleksandra MuszyńskaŚrodkowa0000000000-0
13Adriana Adamek (L)Libero1111004100520
14Weronika WołodkoRozgrywająca1010002100-0
17Gabriela MakarowskaRozgrywająca1111004100-0
20Anna BączyńskaPrzyjmująca11110041140-0
 Łącznie         604459

I Trener: Nicola Vettori

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Martyna GrajberPrzyjmująca1111004161761
3Paulina Maj-Erwardt (L)Libero1111004100360
4Joanna PacakŚrodkowa0000000000-0
5Pietra JukoskiPrzyjmująca1100002100-0
6Kamila Witkowska Środkowa11110041171-4
8Weronika SobiczewskaAtakująca11110041131-0
11Ivna ColomboAtakująca0000000000-0
12Roberta RatzkeRozgrywająca1111004153-1
13Krystyna Strasz (L)Libero0011002100-0
14Angelika GajerRozgrywająca0000000000-0
15Klaudia AlagierskaŚrodkowa11110041140506
18Julita PiaseckaPrzyjmująca1010002100-0
21Veronica Jones-PerryAtakująca11110041221253
25Zuzanna PieniakŚrodkowa0000000000-0
 Łącznie         7774615

I Trener: Michal Masek

Miejsce wydarzenia

Stegu Arena
Stegu Arena, Leopolda Okulickiego, Chabry, Opole, województwo opolskie, 45-222, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

26 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grot Budowlani Łódź 3 26 lutego 2023 (niedziela), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 marca 2023 (piątek), 20:30 UNI Opole 1 #VolleyWrocław 3 4 marca 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 0 5 marca 2023 (niedziela), 20:30 Grot Budowlani Łódź 0 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 8 marca 2023 (środa), 20:30 #VolleyWrocław 1 Grot Budowlani Łódź 3 10 marca 2023 (piątek), 17:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 UNI Opole 2 10 marca 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 10 marca 2023 (piątek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 12 marca 2023 (niedziela), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Energa MKS Kalisz 3 17 marca 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 #VolleyWrocław 0 18 marca 2023 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 18 marca 2023 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 19 marca 2023 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 21 marca 2023 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 22 marca 2023 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 UNI Opole 3 24 marca 2023 (piątek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Grot Budowlani Łódź 3 25 marca 2023 (sobota), 16:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Energa MKS Kalisz 0 25 marca 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 #VolleyWrocław 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 28 marca 2023 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 28 marca 2023 (wtorek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 29 marca 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 30 marca 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała OnlyBio Pałac Bydgoszcz 30 marca 2023 (czwartek), 19:00 #VolleyWrocław ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 kwietnia 2023 (sobota), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 1 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 kwietnia 2023 (niedziela), 14:45 4 kwietnia 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Energa MKS Kalisz 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 10 dr FZ UNI Opole 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź 8 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 7 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Energa MKS Kalisz BKS BOSTIK Bielsko-Biała 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 7 dr FZ ŁKS Commercecon Łódź 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grot Budowlani Łódź Grupa Azoty Chemik Police 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 UNI Opole 10 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 8 dr FZ ŁKS Commercecon Łódź 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 2-7 Zw Play Off 3-6 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 1-8 Zw Play Off 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 3-6 Zw Play Off 2-7 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 4-5 Zw Play Off 1-8 3 maja 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-4 Przegr Play Off 2-3 3 maja 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 1-4 Zw Play Off 2-3