0 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
31 października 2022 (poniedziałek) 17:30 TAURON Liga 2022/2023 1 kolejka Aleksandra Szczygłowska Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Szydełko AleksandraRek MarcinKwieciński MarekIgnatowicz Paweł

Wyniki

#VolleyWrocław

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Julia SzczurowskaAtakująca1100002140-0
3Aleksandra GromadowskaPrzyjmująca0000000000-0
5Regiane Bidias (C)Przyjmująca1110003190520
7Łucja KuriataŚrodkowa0000000000-0
8Magdalena Saad (L)Libero1110003100600
9Joanna PacakŚrodkowa1110003130-0
10Lucie MühlsteinováRozgrywająca1110003110-1
11Adrianna SzadyRozgrywająca1100002111-0
12Julia StancelewskaŚrodkowa0000000000-0
13Joanna Chorąża (L)Przyjmująca0000000000-0
14Dominika WitowskaŚrodkowa11100031100-2
16Zuzanna KamińskaAtakująca0000000000-0
20Anna BączyńskaPrzyjmująca1110003151570
21Melissa EvansAtakująca11100031100-0
 Łącznie         432553

I Trener: Michal Masek

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
5Katarzyna BagrowskaPrzyjmująca0000000000-0
7Jelena Blagojević (C)Przyjmująca11100031151601
8Anna ObiałaŚrodkowa0000000000-0
9Weronika CentkaŚrodkowa111000318002
10Katarzyna WenerskaRozgrywająca111000313002
12Aleksandra Szczygłowska (L)Libero1110003100670
16Izabella RapaczAtakująca01100021120-0
18Gabriela OrvošováAtakująca1100002120-1
20Daria Przybyła (L)Libero0000000000-0
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca1100002181210
27Ann KalandadzePrzyjmująca0110002141370
95Magdalena JurczykŚrodkowa1110003170502
98Julia BińczyckaRozgrywająca0000000000-0
 Łącznie         593418

I Trener: Stephane Antiga

Miejsce wydarzenia

Hala Orbita
34, Wejherowska, Popowice Północne, Popowice, Osiedle Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Wrocław, województwo dolnośląskie, 54-239, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

30 grudnia 2022 (piątek), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 stycznia 2023 (wtorek), 18:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ITA TOOLS Stal Mielec 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 #VolleyWrocław 0 5 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 stycznia 2023 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 7 stycznia 2023 (sobota), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 #VolleyWrocław 3 8 stycznia 2023 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 12 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Energa MKS Kalisz 3 13 stycznia 2023 (piątek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 13 stycznia 2023 (piątek), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 #VolleyWrocław 3 14 stycznia 2023 (sobota), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 15 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 21 stycznia 2023 (sobota), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Energa MKS Kalisz 3 22 stycznia 2023 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 0 22 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 #VolleyWrocław 0 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grot Budowlani Łódź 3 26 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 26 stycznia 2023 (czwartek), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 27 stycznia 2023 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 stycznia 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Energa MKS Kalisz 3 29 stycznia 2023 (niedziela), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 2 lutego 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała #VolleyWrocław 3 lutego 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Developres BELLA DOLINA Rzeszów 4 lutego 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police UNI Opole 5 lutego 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź Energa MKS Kalisz 6 lutego 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom OnlyBio Pałac Bydgoszcz 10 lutego 2023 (piątek), 17:30 Grot Budowlani Łódź UNI Opole 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Grupa Azoty Chemik Police 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław MOYA Radomka Lotnisko Radom 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 12 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów BKS BOSTIK Bielsko-Biała 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź #VolleyWrocław 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom Developres BELLA DOLINA Rzeszów 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Energa MKS Kalisz 19 lutego 2023 (niedziela), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów MOYA Radomka Lotnisko Radom 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz UNI Opole 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz Grot Budowlani Łódź 26 lutego 2023 (niedziela), 18:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Energa MKS Kalisz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grot Budowlani Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 4 marca 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole #VolleyWrocław 4 marca 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom BKS BOSTIK Bielsko-Biała