3 - 0
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
1 kwietnia 2022 19:00 Play-Off 2021/2022 o miejsca 9-10 Anna Kaczmar Polsat Box Go

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Wojtunik KrzysztofSołtysiak GrzegorzSuperlak Edward

Wyniki

DrużynaWynik123Stan rywalizacji
#VolleyWrocław32529251
Energa MKS Kalisz01427140

#VolleyWrocław

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Marta WellnaPrzyjmująca0000000000-0
3Aleksandra GromadowskaPrzyjmująca0100001110-0
5Magdalena HawryłaŚrodkowa111000311111005
7Andrea KossányiováPrzyjmująca11100031131583
11Adrianna SzadyRozgrywająca0100001100-0
13Joanna ChorążaPrzyjmująca0000000000-0
15Nina KocićAtakująca11100031180-4
17Anna Bodasińska (L)Libero1110003100630
19Anna Kaczmar Rozgrywająca1110003131-2
20Yunieska RoblesAtakująca1110003182380
22Karolina FedorekŚrodkowa11100031110503
23Julia StancelewskaŚrodkowa0000000000-0
 Łącznie         6554917

I Trener: Michal Masek

Energa MKS Kalisz

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
3Karolina DrużkowskaPrzyjmująca1110003140480
8Ewelina ŻurowskaPrzyjmująca11100031110291
9Oriana MiechowiczAtakująca1110003170-0
11Justyna ŁukasikŚrodkowa1110003160-1
13Emilia MuchaPrzyjmująca1010002130170
14Aleksandra CyganŚrodkowa111000316103
15Kinga Wysokińska (L)Libero1000001100-0
16Oliwia Bałuk (L)Libero1110003100390
18Aleksandra DudekPrzyjmująca1010002141250
21Sonia KubackaŚrodkowa0000000000-0
22Sylwia KucharskaRozgrywająca1000001100-0
23Natalia GajewskaRozgrywająca1110003110-1
 Łącznie         422366

I Trener: Adam Czekaj

Miejsce wydarzenia

HS w Twardogórze
Hala sportowo-widowiskowa, 39, Wrocławska, Stara Twardogóra, Twardogóra, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie, 56-416, Polska

No Live Events for now.

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

1 kwietnia 2022 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 3 Energa MKS Kalisz 0 3 kwietnia 2022 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 3 kwietnia 2022 (niedziela), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 Grot Budowlani Łódź 0 4 kwietnia 2022 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 0 4 kwietnia 2022 (poniedziałek), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 6 kwietnia 2022 (środa), 19:00 Energa MKS Kalisz 2 #VolleyWrocław 3 9 kwietnia 2022 (sobota), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 10 kwietnia 2022 (niedziela), 14:45 Grot Budowlani Łódź 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 10 kwietnia 2022 (niedziela), 17:30 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 11 kwietnia 2022 (poniedziałek), 20:30 UNI Opole 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 14 kwietnia 2022 (czwartek), 17:00 UNI Opole 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 14 kwietnia 2022 (czwartek), 19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 Grot Budowlani Łódź 3 20 kwietnia 2022 (środa), 17:00 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 2 IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 20 kwietnia 2022 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 UNI Opole 3 21 kwietnia 2022 (czwartek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 ŁKS Commercecon Łódź 2 21 kwietnia 2022 (czwartek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 24 kwietnia 2022 (niedziela), 19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 3 24 kwietnia 2022 (niedziela), 20:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 25 kwietnia 2022 (poniedziałek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 1 maja 2022 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 1 maja 2022 (niedziela), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 5 maja 2022 (czwartek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 maja 2022 (czwartek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 8 maja 2022 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 1 8 maja 2022 (niedziela), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 29 października 2022 (sobota), 00:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ? 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 26 listopada 2022 (sobota), 00:00