0 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP Transmisja
13 grudnia 2021 (poniedziałek) 20:30 TAURON Liga 2021/2022 12 Y. Erkek Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Cyran JanuszKrupski MarekKwieciński Marek

Wyniki

#VolleyWrocław

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Marta WellnaPrzyjmująca1110003151241
3Aleksandra GromadowskaPrzyjmująca1110003191-1
5Magdalena HawryłaŚrodkowa0000000000-0
7Andrea KossányiováPrzyjmująca11100031131363
8Izabela BałuckaŚrodkowa1110003141-2
10Agnieszka Adamek (L)Przyjmująca0010001100-0
11Adrianna SzadyRozgrywająca1100002130-0
13Joanna ChorążaPrzyjmująca0000000000-0
15Nina KocićAtakująca1010002121-0
17Anna Bodasińska (L)Libero1110003100380
19Anna KaczmarRozgrywająca1010002100-0
22Karolina FedorekŚrodkowa1110003161-1
 Łącznie         426318

IŁ Capital Legionovia Legionowo

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Maja TokarskaŚrodkowa1110003180502
3Olivia RóżańskiPrzyjmująca11100031130281
6Magdalena DamaskePrzyjmująca00100011001000
7Daria SzczyrbaPrzyjmująca1100002121-0
8Sonia StefanikŚrodkowa0000000000-0
10Yaprak Erkek Przyjmująca11100031161604
11Izabela Lemańczyk (L)Libero1110003100470
12Diana DąbrowskaRozgrywająca1000001111-0
13Hanna TylskaPrzyjmująca0000000000-0
14Maja SzymańskaAtakująca0010001100-0
16Klaudia Kulig (L)Libero0000000000-0
17Gyselle SilvaAtakująca11100031111-1
18Aleksandra GrykaŚrodkowa1110003160-2
21Alicja GrabkaRozgrywająca1110003151-1
 Łącznie         6253911

Miejsce wydarzenia

Hala Orbita
34, Wejherowska, Popowice Północne, Popowice, Osiedle Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Wrocław, województwo dolnośląskie, 54-239, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

26 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grot Budowlani Łódź 3 26 lutego 2023 (niedziela), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 marca 2023 (piątek), 20:30 UNI Opole 1 #VolleyWrocław 3 4 marca 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 0 5 marca 2023 (niedziela), 20:30 Grot Budowlani Łódź 0 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 8 marca 2023 (środa), 20:30 #VolleyWrocław 1 Grot Budowlani Łódź 3 10 marca 2023 (piątek), 17:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 UNI Opole 2 10 marca 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 10 marca 2023 (piątek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 12 marca 2023 (niedziela), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Energa MKS Kalisz 3 17 marca 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 #VolleyWrocław 0 18 marca 2023 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 18 marca 2023 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 19 marca 2023 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 21 marca 2023 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 22 marca 2023 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 UNI Opole 3 24 marca 2023 (piątek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Grot Budowlani Łódź 3 25 marca 2023 (sobota), 16:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Energa MKS Kalisz 0 25 marca 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 #VolleyWrocław 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 28 marca 2023 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 28 marca 2023 (wtorek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 29 marca 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 30 marca 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała OnlyBio Pałac Bydgoszcz 30 marca 2023 (czwartek), 19:00 #VolleyWrocław ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 kwietnia 2023 (sobota), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 1 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 kwietnia 2023 (niedziela), 14:45 4 kwietnia 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Energa MKS Kalisz 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 10 dr FZ UNI Opole 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź 8 dr FZ 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 7 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Energa MKS Kalisz BKS BOSTIK Bielsko-Biała 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 7 dr FZ ŁKS Commercecon Łódź 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grot Budowlani Łódź Grupa Azoty Chemik Police 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 UNI Opole 10 dr FZ 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 8 dr FZ ŁKS Commercecon Łódź 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 2-7 Zw Play Off 3-6 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 1-8 Zw Play Off 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 3-6 Zw Play Off 2-7 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 4-5 Zw Play Off 1-8 3 maja 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-4 Przegr Play Off 2-3 3 maja 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 1-4 Zw Play Off 2-3