3 - 0
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
20 listopada 2021 (sobota) 19:00 TAURON Liga 2021/2022 9 kolejka Izabela Bałucka Polsat Box Go

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Morawski PawełSołtysiak GrzegorzTokarski Zbigniew

Wyniki

DrużynaWynik123
#VolleyWrocław3252525
Joker Świecie0231618

#VolleyWrocław

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Marta WellnaPrzyjmująca1110003172-0
3Aleksandra GromadowskaPrzyjmująca0000000000-0
5Magdalena HawryłaŚrodkowa1000001100-0
7Andrea KossányiováPrzyjmująca11100031131823
8Izabela Bałucka Środkowa11100031100-0
9Natalia Murek (C)Przyjmująca11100031132470
10Agnieszka Adamek (L)Przyjmująca0000000000-0
11Adrianna SzadyRozgrywająca0000000000-0
12Julia PańkoPrzyjmująca0000000000-0
13Joanna ChorążaPrzyjmująca0010001100-0
17Anna Bodasińska (L)Libero1110003100440
19Anna KaczmarRozgrywająca1110003152-3
22Karolina FedorekŚrodkowa11100031141-3
23Julia StancelewskaŚrodkowa1000001100-0
15Nina KocićAtakująca0000000000-0
 Łącznie         628529

Joker Świecie

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Judyta GawlakŚrodkowa1110003170-2
2Angelika WystelPrzyjmująca0000000000-0
4Paulina BrzoskaŚrodkowa1110003120-1
5Agata MichalewiczRozgrywająca1000001100-0
6Vangeliya RachkovskaPrzyjmująca1110003170501
7Natalia SkrzypkowskaPrzyjmująca1110003130331
8Agata Nowak (L)Libero1110003100440
9Joanna SikorskaAtakująca1100002120-0
11Sonia KubackaŚrodkowa0000000000-0
12Maria Lusia OliveiraAtakująca1110003170-0
13Monika Jagła (L)Libero1010002100-0
14Paulina ZaborowskaRozgrywająca1110003140-0
16Julia TwardowskaPrzyjmująca1100002120170
 Łącznie         340375

I Trener: Bulent Karslioglu

Miejsce wydarzenia

Hala Orbita
34, Wejherowska, Popowice Północne, Popowice, Osiedle Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Wrocław, województwo dolnośląskie, 54-239, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

6 listopada 2022 (niedziela), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 8 listopada 2022 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 3 UNI Opole 2 9 listopada 2022 (środa), 18:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 1 #VolleyWrocław 3 9 listopada 2022 (środa), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 11 listopada 2022 (piątek), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 11 listopada 2022 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 12 listopada 2022 (sobota), 19:00 #VolleyWrocław 2 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 12 listopada 2022 (sobota), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 14 listopada 2022 (poniedziałek), 17:00 SAN-Pajda Jarosław 0 Energa MKS Kalisz 3 14 listopada 2022 (poniedziałek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 17 listopada 2022 (czwartek), 17:30 UNI Opole 2 Grot Budowlani Łódź 3 17 listopada 2022 (czwartek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 18 listopada 2022 (piątek), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom 3 #VolleyWrocław 0 21 listopada 2022 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 21 listopada 2022 (poniedziałek), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 Energa MKS Kalisz 3 22 listopada 2022 (wtorek), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 22 listopada 2022 (wtorek), 19:00 Trans-Ann Płomień Sosnowiec 0 MOYA Radomka Lotnisko Radom 3 23 listopada 2022 (środa), 19:00 LOS Nowy Dwór Mazowiecki 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 listopada 2022 (piątek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 listopada 2022 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 3 UNI Opole 1 26 listopada 2022 (sobota), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 27 listopada 2022 (niedziela), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 28 listopada 2022 (poniedziałek), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 28 listopada 2022 (poniedziałek), 20:30 #VolleyWrocław 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 29 listopada 2022 (wtorek), 17:00 UNI Opole 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 2 grudnia 2022 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 grudnia 2022 (sobota), 16:00 Grupa Azoty Chemik Police BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 grudnia 2022 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź Energa MKS Kalisz 4 grudnia 2022 (niedziela), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 4 grudnia 2022 (niedziela), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo #VolleyWrocław 5 grudnia 2022 (poniedziałek), 20:30 UNI Opole OnlyBio Pałac Bydgoszcz 8 grudnia 2022 (czwartek), 21:00 #VolleyWrocław UNI Opole 9 grudnia 2022 (piątek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Grot Budowlani Łódź 9 grudnia 2022 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała MOYA Radomka Lotnisko Radom 10 grudnia 2022 (sobota), 19:00 Energa MKS Kalisz Grupa Azoty Chemik Police 11 grudnia 2022 (niedziela), 16:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów ŁKS Commercecon Łódź 11 grudnia 2022 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów IŁ Capital Legionovia Legionowo 16 grudnia 2022 (piątek), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ŁKS Commercecon Łódź 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police MOYA Radomka Lotnisko Radom 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 UNI Opole Developres BELLA DOLINA Rzeszów 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz OnlyBio Pałac Bydgoszcz 17 grudnia 2022 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz OnlyBio Pałac Bydgoszcz 27 grudnia 2022 (wtorek), 18:45 BKS BOSTIK Bielsko-Biała IŁ Capital Legionovia Legionowo 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów Grot Budowlani Łódź 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów UNI Opole 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom ŁKS Commercecon Łódź 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz Grupa Azoty Chemik Police 28 grudnia 2022 (środa), 00:00 #VolleyWrocław Energa MKS Kalisz 4 stycznia 2023 (środa), 00:00 ITA TOOLS Stal Mielec Developres BELLA DOLINA Rzeszów