3 - 1
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP Transmisja
1 listopada 2021 (poniedziałek) 17:30 TAURON Liga 2021/2022 6 N. Murek Polsat Box

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Baniak BartłomiejSzydełko AleksandraSkorupa Andrzej

Wyniki

DrużynaWynik1234
#VolleyWrocław320252525
ŁKS Commercecon Łódź125231722

#VolleyWrocław

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Marta WellnaPrzyjmująca0000000000-0
3Aleksandra GromadowskaPrzyjmująca11110041151412
5Magdalena HawryłaŚrodkowa1000001100-0
6Aleksandra RasińskaAtakująca1101003110-1
7Andrea KossányiováPrzyjmująca11110041171325
8Izabela BałuckaŚrodkowa11110041112642
9Natalia Murek (C) Przyjmująca11110041201552
10Agnieszka Adamek (L)Przyjmująca0000000000-0
11Adrianna SzadyRozgrywająca1111004120-2
13Joanna ChorążaPrzyjmująca0000000000-0
17Anna Bodasińska (L)Libero1111004100-0
19Anna KaczmarRozgrywająca1101003100-0
22Karolina FedorekŚrodkowa11110041100543
23Julia StancelewskaŚrodkowa0000000000-0
 Łącznie         7654517

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Martyna GrajberPrzyjmująca1111004190502
3Paulina Maj-Erwardt (L)Libero1111004100460
4Joanna PacakŚrodkowa0000000000-0
5Pietra JukoskiPrzyjmująca0110002100330
6Kamila WitkowskaŚrodkowa1111004170-2
8Weronika SobiczewskaAtakująca11110041130-0
11Ivna ColomboAtakująca0000000000-0
12Roberta RatzkeRozgrywająca1111004141-1
13Krystyna Strasz (L)Libero1110003100-0
14Angelika GajerRozgrywająca0010001100-0
15Klaudia AlagierskaŚrodkowa11110041111-3
18Julita PiaseckaPrzyjmująca0111003141400
21Veronica Jones-PerryAtakująca11110041141542
25Zuzanna PieniakŚrodkowa0000000000-0
 Łącznie         6244810

I Trener: Michal Masek

Miejsce wydarzenia

Hala Orbita
34, Wejherowska, Popowice Północne, Popowice, Osiedle Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Wrocław, województwo dolnośląskie, 54-239, Polska
[live_scorespro_free]

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

3 marca 2023 (piątek), 20:30 UNI Opole 1 #VolleyWrocław 3 4 marca 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 0 5 marca 2023 (niedziela), 20:30 Grot Budowlani Łódź 0 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 marca 2023 (poniedziałek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 8 marca 2023 (środa), 20:30 #VolleyWrocław 1 Grot Budowlani Łódź 3 10 marca 2023 (piątek), 17:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 UNI Opole 2 10 marca 2023 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 10 marca 2023 (piątek), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 12 marca 2023 (niedziela), 20:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Energa MKS Kalisz 3 17 marca 2023 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 #VolleyWrocław 0 18 marca 2023 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 18 marca 2023 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 19 marca 2023 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 21 marca 2023 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 22 marca 2023 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 UNI Opole 3 24 marca 2023 (piątek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Grot Budowlani Łódź 3 25 marca 2023 (sobota), 16:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Energa MKS Kalisz 0 25 marca 2023 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 marca 2023 (poniedziałek), 17:30 #VolleyWrocław 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 28 marca 2023 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 28 marca 2023 (wtorek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 29 marca 2023 (środa), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 0 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 30 marca 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 1 30 marca 2023 (czwartek), 19:00 #VolleyWrocław 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 1 kwietnia 2023 (sobota), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 1 kwietnia 2023 (sobota), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 kwietnia 2023 (niedziela), 14:45 4 kwietnia 2023 (wtorek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Energa MKS Kalisz 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom UNI Opole 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 5 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów #VolleyWrocław 11 kwietnia 2023 (wtorek), 19:00 Energa MKS Kalisz BKS BOSTIK Bielsko-Biała 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 #VolleyWrocław Developres BELLA DOLINA Rzeszów 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Grot Budowlani Łódź Grupa Azoty Chemik Police 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 UNI Opole MOYA Radomka Lotnisko Radom 12 kwietnia 2023 (środa), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 2-7 Zw Play Off 3-6 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 22 kwietnia 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 1-8 Zw Play Off 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 3-6 Zw Play Off 2-7 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 Przegr Play Off 1-8 lub 2-7 lub 3-6 lub 4-5 26 kwietnia 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 4-5 Zw Play Off 1-8 3 maja 2023 (środa), 00:00 Przegr Play Off 1-4 Przegr Play Off 2-3 3 maja 2023 (środa), 00:00 Zw Play Off 1-4 Zw Play Off 2-3 6 maja 2023 (sobota), 00:00 Zw Play Off 2-3 Zw Play Off 1-4 6 maja 2023 (sobota), 00:00 Przegr Play Off 2-3 Przegr Play Off 1-4