BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

Skład
#
2
Nazwa
Julia Nowicka (C)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
21.10.1998
Wzrost
175
Sezon
2023/2024
#
6
Nazwa
Julia Mazur (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
17.04.2001
Wzrost
169
Sezon
2023/2024
#
13
Nazwa
Nikola Abramajtys
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
13.02.1997
Wzrost
185
Sezon
2023/2024
#
3
Nazwa
Joanna Ciesielczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
31.05.1999
Wzrost
182
Sezon
2023/2024
#
8
Nazwa
Agata Nowak (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
08.07.1995
Wzrost
173
Sezon
2023/2024
#
17
Nazwa
Paulina Majkowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
06.02.1995
Wzrost
185
Sezon
2023/2024
#
55
Nazwa
Regiane Bidias
Narodowość
braBrazylia
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
02.10.1986
Wzrost
193
Sezon
2023/2024
#
4
Nazwa
Joanna Pacak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
09.06.1996
Wzrost
187
Sezon
2023/2024
#
10
Nazwa
Aleksandra Stachowicz
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
13.02.1992
Wzrost
177
Sezon
2023/2024
#
24
Nazwa
Paulina Damaske
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
01.06.2001
Wzrost
180
Sezon
2023/2024
#
88
Nazwa
Magdalena Janiuk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
16.04.1992
Wzrost
182
Sezon
2023/2024
#
5
Nazwa
Martyna Borowczak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
30.08.2002
Wzrost
177
Sezon
2023/2024
#
11
Nazwa
Kertu Laak
Narodowość
estEstonia
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
21.02.1998
Wzrost
189
Sezon
2023/2024
#
47
Nazwa
Majka Szczepańska-Pogoda
Narodowość
polPolska
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
24.04.1995
Wzrost
181
Sezon
2023/2024
#
2
Nazwa
Julia Nowicka (C)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
21.10.1998
Wzrost
175
Sezon
2023/2024
#
3
Nazwa
Joanna Ciesielczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
31.05.1999
Wzrost
182
Sezon
2023/2024
#
4
Nazwa
Joanna Pacak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
09.06.1996
Wzrost
187
Sezon
2023/2024
#
5
Nazwa
Martyna Borowczak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
30.08.2002
Wzrost
177
Sezon
2023/2024
#
6
Nazwa
Julia Mazur (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
17.04.2001
Wzrost
169
Sezon
2023/2024
#
8
Nazwa
Agata Nowak (L)
Narodowość
polPolska
Pozycja
Libero
Data urodzenia
08.07.1995
Wzrost
173
Sezon
2023/2024
#
10
Nazwa
Aleksandra Stachowicz
Narodowość
polPolska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
13.02.1992
Wzrost
177
Sezon
2023/2024
#
11
Nazwa
Kertu Laak
Narodowość
estEstonia
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
21.02.1998
Wzrost
189
Sezon
2023/2024
#
13
Nazwa
Nikola Abramajtys
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
13.02.1997
Wzrost
185
Sezon
2023/2024
#
17
Nazwa
Paulina Majkowska
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
06.02.1995
Wzrost
185
Sezon
2023/2024
#
24
Nazwa
Paulina Damaske
Narodowość
polPolska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
01.06.2001
Wzrost
180
Sezon
2023/2024
#
47
Nazwa
Majka Szczepańska-Pogoda
Narodowość
polPolska
Pozycja
Atakująca
Data urodzenia
24.04.1995
Wzrost
181
Sezon
2023/2024
#
55
Nazwa
Regiane Bidias
Narodowość
braBrazylia
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
02.10.1986
Wzrost
193
Sezon
2023/2024
#
88
Nazwa
Magdalena Janiuk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Środkowa
Data urodzenia
16.04.1992
Wzrost
182
Sezon
2023/2024

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

SZTAB
#
Sztab I
Nazwa
Bartłomiej Piekarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
I Trener
Data urodzenia
22.04.1987
Sezon
2023/2024
#
Sztab II
Nazwa
Bartosz Sufa
Narodowość
polPolska
Pozycja
II Trener
Data urodzenia
11.08.1987
Sezon
2023/2024
#
Sztab III
Nazwa
Maciej Zając
Narodowość
polPolska
Pozycja
Trener przygot. fizycznego
Data urodzenia
15.03.1986
Sezon
2023/2024
#
Sztab IV
Nazwa
Krzysztof Kuźniak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Statystyk
Data urodzenia
09.09.1992
Sezon
2023/2024
#
Sztab V
Nazwa
Klaudia Piwowarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
09.07.1996
Sezon
2023/2024
#
Sztab VI
Nazwa
Elżbieta Handzlik
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
18.11.1968
Sezon
2023/2024
#
Sztab I
Nazwa
Bartłomiej Piekarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
I Trener
Data urodzenia
22.04.1987
Sezon
2023/2024
#
Sztab II
Nazwa
Bartosz Sufa
Narodowość
polPolska
Pozycja
II Trener
Data urodzenia
11.08.1987
Sezon
2023/2024
#
Sztab V
Nazwa
Klaudia Piwowarczyk
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
09.07.1996
Sezon
2023/2024
#
Sztab III
Nazwa
Maciej Zając
Narodowość
polPolska
Pozycja
Trener przygot. fizycznego
Data urodzenia
15.03.1986
Sezon
2023/2024
#
Sztab VI
Nazwa
Elżbieta Handzlik
Narodowość
polPolska
Pozycja
Fizjoterapeutka
Data urodzenia
18.11.1968
Sezon
2023/2024
#
Sztab IV
Nazwa
Krzysztof Kuźniak
Narodowość
polPolska
Pozycja
Statystyk
Data urodzenia
09.09.1992
Sezon
2023/2024

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

21 stycznia 2024 (niedziela), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 21 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 2 MOYA Radomka Radom 3 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 17:30 UNI Opole 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 25 stycznia 2024 (czwartek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 1 26 stycznia 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 26 stycznia 2024 (piątek), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 27 stycznia 2024 (sobota), 16:00 MOYA Radomka Radom 3 KGHM #VolleyWrocław 0 27 stycznia 2024 (sobota), 19:15 PGE Rysice Rzeszów 3 UNI Opole 0 28 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 Grot Budowlani Łódź 3 29 stycznia 2024 (poniedziałek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 31 stycznia 2024 (środa), 18:00 KGHM #VolleyWrocław 1 UNI Opole 3 1 lutego 2024 (czwartek), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 3 lutego 2024 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 3 lutego 2024 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 PGE Rysice Rzeszów 3 3 lutego 2024 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 MOYA Radomka Radom 1 4 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 17:00 KGHM #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 Energa MKS Kalisz 3 7 lutego 2024 (środa), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 0 9 lutego 2024 (piątek), 17:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 1 9 lutego 2024 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 10 lutego 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 KGHM #VolleyWrocław 0 11 lutego 2024 (niedziela), 13:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 11 lutego 2024 (niedziela), 16:00 MOYA Radomka Radom 2 Grot Budowlani Łódź 3 12 lutego 2024 (poniedziałek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 lutego 2024 (sobota), 17:00 UNI Opole 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 19 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 20 lutego 2024 (wtorek), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 20 lutego 2024 (wtorek), 19:00 KGHM #VolleyWrocław 2 Energa MKS Kalisz 3 23 lutego 2024 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 23 lutego 2024 (piątek), 20:30 UNI Opole 2 KGHM #VolleyWrocław 3 24 lutego 2024 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Energa MKS Kalisz 1 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź UNI Opole 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław Grot Budowlani Łódź 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz Grupa Azoty Chemik Police 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów UNI Opole 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec KGHM #VolleyWrocław 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz MOYA Radomka Radom 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała UNI Opole 17 marca 2024 (niedziela), 14:45 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 24 marca 2024 (niedziela), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00