Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz Kwalifikator MVP
13 kwietnia 2021 17:30 Finał 2020/2021 2 mecz Polsat Sport Agnieszka Michlic Mateusz Broński Krzysztof Szmydyński Dariusz Jasiński Martyna Łukasik (Chemik)

Wynik meczu

Drużyna12345WynikStan rywalizacji
Grupa Azoty Chemik Police212125251531
Developres SkyRes Rzeszów252522161321

Miejsce spotkania

HS w Policach
Hala sportowa, 6e, Siedlecka, Osiedle Gryfitów, Police, gmina Police, powiat policki, województwo zachodniopomorskie, 72-010, Polska

Grupa Azoty Chemik Police

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Martyna Grajber1100002120670
4Marlena Kowalewska111110514001
5Agnieszka Kąkolewska111110515101
6Jovana Brakocevic-Canzian1111105126203
7Katarzyna Połeć000000000000
8Indy Baijens110000214000
11Martyna Łukasik 11111051163670
12Olga Stantzali11111051110540
13Paulina Maj-Erwardt (L)1111105100650
14Natalia Mędrzyk1011104131100
16Aleksandra Żurawska (L)000000000000
17Paulina Bałdyga111110510000
18Sinead Jack Kisal1111105116104
21Sonia Kubacka000000000000
 Łącznie        878579

I Trener: Ferhat Akbas

Developres SkyRes Rzeszów

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela Polańska000000000000
3Kiera Van Ryk1111105120001
4Magdalena Grabka110010311100
5Marta Krajewska111110512101
6Aleksandra Rasińska001100213000
7Jelena Blagojević (C)11111051140461
8Anna Stencel1111105110002
9Anna Kaczmar001000110000
10Zuzanna Efimienko-Młotkowska1111105112104
12Alexandra Lazić0001100081271
16Juliette Fidon-Lebleu1111100080422
17Aleksandra Krzos (L)111110000070
20Daria Przybyła (L)101100000000
 Łącznie        7843512

I Trener: Stephane Antiga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *