Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz Kwalifikator MVP
13 kwietnia 2021 20:30 o miejsce 3 2020/2021 2 mecz Polsat Sport Janusz Cyran Marek Krupski Bogusław Pachniewicz Piotr Dudek Bruna Honorio Marques (Radomka)

Wynik meczu

Drużyna12345WynikStan rywalizacji
ŁKS Commercecon Łódź25262023920
E.LECLERC MOYA Radomka Radom232025251532

Miejsce wydarzenia

Sport Arena
Zdrowie-Mania, Łódź-Polesie, Łódź, województwo łódzkie, Polska

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Katarina Osadchuk000000000000
4Joanna Pacak001100211000
6Aleksandra Wójcik11111051102561
7Katarina Lazović11111051180652
8Aleksandra Szczepańska000010110000
9Nadja Ninković1111105114004
10Agata Wawrzyńczyk000000000000
12Britt Bongaerts111110513102
13Krystyna Strasz (L)111100410000
15Klaudia Alagierska1111105114101
17Oliwia Laszczyk000000000000
18Katarzyna Zaroślińska-Król1111105125003
27Anna Kalandadze0011002110330
33Magdalena Saad (L)1111104100520
 Łącznie       8645613

I Trener: Michal Masek

E.LECLERC MOYA Radomka Radom

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Ana Bjelica11111051282362
2Samara Rodrigues De Almeida1111105101580
3Bruna Honorio Marques 11111051340672
5Agata Witkowska (C) (L)1111105100620
8Izabela Bałucka010000110000
9Andressa Picussa111110513000
11Justyna Łukasik111110518003
12Julia Twardowska100000110000
13Renata Biała (L)1111105100640
14Paulina Zaborowska000000000000
15Kornelia Moskwa111110518204
18Katarzyna Skorupa111110514002
 Łącznie        8555213

I Trener: Riccardo Marchesi

Live

2 - 320:30
ŁKS Commercecon Łódź
    E.LECLERC MOYA Radomka Radom

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *