Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz Kwalifikator MVP
20 kwietnia 2021 20:30 Finał 2020/2021 4 mecz Polsat Sport Mariusz Fiutek Marek Lagierski Zbigniew Tokarski Grzegorz Jacyna Jovana Brakocevic-Canzian (Chemik)

Wynik meczu

Drużyna1234WynikStan rywalizacji
Grupa Azoty Chemik Police2523252533
Developres BELLA DOLINA Rzeszów2325221511

Miejsce wydarzenia

HS w Policach
Hala sportowa, 6e, Siedlecka, Osiedle Gryfitów, Police, gmina Police, powiat policki, województwo zachodniopomorskie, 72-010, Polska

Grupa Azoty Chemik Police

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Martyna Grajber1110003100330
4Marlena Kowalewska111100415101
5Agnieszka Kąkolewska1111004113003
6Jovana Brakocevic-Canzian (C) 1111004123202
7Katarzyna Połeć000000000000
8Indy Baijens000000000000
9Iga Wasilewska000000000000
11Martyna Łukasik1111004171621
12Olga Stantzali1110003160481
13Paulina Maj-Erwardt (L)1111004100670
14Natalia Mędrzyk1011003162561
16Aleksandra Żurawska (L)000000000000
17Paulina Bałdyga110100300000
18Sinead Jack Kisal1111004112102
21Sonia Kubacka000000000000
 Łącznie       7275611

I Trener: Ferhat Akbas

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela Polańska000000000000
3Kiera Van Ryk1111004124300
4Magdalena Grabka001000010000
5Marta Krajewska111100415203
6Aleksandra Rasińska000100111000
7Jelena Blagojević (C)11110041120360
8Anna Stencel1111004110003
9Anna Kaczmar000100110000
10Zuzanna Efimienko-Młotkowska111100414001
12Alexandra Lazić11110041101321
16Juliette Fidon-Lebleu1111004121790
17Aleksandra Krzos (L)1111004100250
20Daria Przybyła (L)111100410000
 Łącznie        687398

I Trener: Stephane Antiga

Live

3 - 120:30
Grupa Azoty Chemik Police
    Developres BELLA DOLINA Rzeszów

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *