Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka TV Sędzia pierwszy Sędzia drugi Komisarz Kwalifikator MVP
24 kwietnia 2021 14:45 o miejsce 3 2020/2021 5 mecz Polsat Sport Agnieszka Michlic Paweł Morawski Andrzej Wołkowycki Andrzej Lemek Britt Bongaerts (ŁKS)

Wynik meczu

Drużyna123WynikStan rywalizacji
E.LECLERC MOYA Radomka Radom21192302
ŁKS Commercecon Łódź25252533

Miejsce wydarzenia

MOSiR w Radomiu
Hala MOSiR, 9, Gabriela Narutowicza, Mariackie, Planty, Radom, województwo mazowieckie, 26-600, Polska

E.LECLERC MOYA Radomka Radom

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Ana Bjelica1110003170400
2Samara Rodrigues De Almeida1110003170700
3Bruna Honorio Marques1110003113001
5Agata Witkowska (C) (L)1110003100450
8Izabela Bałucka010000110000
9Andressa Picussa101000214101
11Justyna Łukasik111000318001
12Julia Twardowska0110002130141
13Renata Biała (L)100000110000
14Paulina Zaborowska000000000000
15Kornelia Moskwa111000312001
18Katarzyna Skorupa111000314002
 Łącznie        481417

I Trener: Riccardo Marchesi

ŁKS Commercecon Łódź

# Zawodnik 1 2 3 4 5 GS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Katarina Osadchuk000000000000
4Joanna Pacak000000000000
6Aleksandra Wójcik0110003190580
7Katarina Lazović11100031121471
8Aleksandra Szczepańska101000211100
9Nadja Ninković111000317003
10Agata Wawrzyńczyk000000000000
12Britt Bongaerts 111000313003
13Krystyna Strasz (L)000000000000
15Klaudia Alagierska111000314003
18Katarzyna Zaroślińska-Król1110003116000
27Anna Kalandadze001000111000
33Magdalena Saad (L)1110003100790
 Łącznie       5325810

I Trener: Michal Masek

Live

0 - 314:45
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
    ŁKS Commercecon Łódź

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *