3 - 0
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP
20 grudnia 2021 (poniedziałek) 19:00 TAURON Liga 2021/2022 13 Polsat Box Go V. Pellegrino

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Rek MarcinWojtunik KrzysztofMurczkiewicz Witold

Wyniki

DrużynaWynik123
UNI Opole3252525
Joker Świecie0171223

UNI Opole

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Marta OrzyłowskaŚrodkowa1110003190-3
3Kinga StroniasPrzyjmująca11100031141471
5Regiane BidiasPrzyjmująca11100031141671
7Vivian Pellegrino Środkowa11100031120-4
9Gabriela BorawskaPrzyjmująca0010001110-0
10Marta PamułaPrzyjmująca0010001100670
11Aleksandra MuszyńskaŚrodkowa0000000000-0
13Adriana Adamek (L)Libero1110003100870
14Weronika WołodkoRozgrywająca0010001100-0
17Gabriela MakarowskaRozgrywająca1110003120-2
20Anna BączyńskaPrzyjmująca1110003180-1
 Łącznie         6026512

I Trener: Nicola Vettori

Joker Świecie

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Judyta GawlakŚrodkowa1110003120-1
2Angelika WystelPrzyjmująca0000000000-0
3Amelia SenicaPrzyjmująca0000000000-0
4Paulina BrzoskaŚrodkowa1110003130-1
5Agata MichalewiczRozgrywająca1110003100-0
6Vangeliya RachkovskaPrzyjmująca1110003191501
7Natalia SkrzypkowskaPrzyjmująca1100002110200
8Agata Nowak (L)Libero0000000000-0
9Joanna SikorskaAtakująca1100002110-0
11Sonia KubackaŚrodkowa0000000000-0
12Maria Lusia OliveiraAtakująca11100031100-1
13Monika Jagła (L)Libero1110003100500
14Paulina ZaborowskaRozgrywająca1110003111-0
16Julia TwardowskaPrzyjmująca1110003192540
 Łącznie         364484

I Trener: Piotr Matela

Miejsce wydarzenia

Stegu Arena
Stegu Arena, Leopolda Okulickiego, Chabry, Opole, województwo opolskie, 45-222, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów 3 ITA TOOLS Stal Mielec 0 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Energa MKS Kalisz 1 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 1 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław 3 Grot Budowlani Łódź 0 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 UNI Opole 3 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 PGE Rysice Rzeszów 2 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 KGHM #VolleyWrocław 1 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 2 11 marca 2024 (poniedziałek), 17:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 MOYA Radomka Radom 3 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 PGE Rysice Rzeszów 2 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 UNI Opole 0 17 marca 2024 (niedziela), 15:00 ŁKS Commercecon Łódź 2 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 21 marca 2024 (czwartek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 2 Grot Budowlani Łódź 3 22 marca 2024 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 23 marca 2024 (sobota), 14:45 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 UNI Opole 2 23 marca 2024 (sobota), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 MOYA Radomka Radom 0 25 marca 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec 3 KGHM #VolleyWrocław 1 26 marca 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 26 marca 2024 (wtorek), 20:30 UNI Opole 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 27 marca 2024 (środa), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 PGE Rysice Rzeszów 3 27 marca 2024 (środa), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Energa MKS Kalisz 1 30 marca 2024 (sobota), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 0 Grot Budowlani Łódź 3 2 kwietnia 2024 (wtorek), 18:20 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 PGE Rysice Rzeszów 3 2 kwietnia 2024 (wtorek), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 4 kwietnia 2024 (czwartek), 19:00 Energa MKS Kalisz 2 UNI Opole 3 5 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 2 5 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 9 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 MOYA Radomka Radom 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 kwietnia 2024 (wtorek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław 1 ITA TOOLS Stal Mielec 3 10 kwietnia 2024 (środa), 15:45 UNI Opole 3 Energa MKS Kalisz 0 12 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grot Budowlani Łódź 0 12 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 PGE Rysice Rzeszów 0 13 kwietnia 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 2 16 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0 16 kwietnia 2024 (wtorek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 19 kwietnia 2024 (piątek), 17:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 19 kwietnia 2024 (piątek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police PGE Rysice Rzeszów 23 kwietnia 2024 (wtorek), 17:30 Grot Budowlani Łódź BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała